Пищалка• 16 декабря 2023

Девочки 40+ с беби-фейс, покажите ваши фото?

Хотелось бы посмотреть в реальной жизни, как выглядят вечные девочки .
автор Пищалка • 17 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Та , ні характер не має відношення. Моя мама сама добра людина на землі . І зараз вона у ліжку вже пів року лежить , сиділка каже, що видно що ваша мама була дуже доброю . Вона тиха , не кричить , весь час спить . Тітка( мамина сестра) теж діти про неї добре відзиваються , мала чоловіка деспота він її бив і тих дітей також ( 8 років лежала в ліжку ) діти доглядали .
Как печально это читать. Крепитесь .
Ворожу на каві• 17 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Я приймаю , бо моя бабця , тітка і мама мали такі хвороби як остеопороз і деменсія .медицина каже , що вони напряму залежать від дефіциту естрогенів і клімаксу .але я приймаю біоідентичну гормональну терапію ,вона широко застосовується за кордоном . Це креми які за рецептом виготовляють у аптеці . У нас такого ,на жаль, немає .є стара школа- фемостон у таблетках .
А кроме старой школы, нам в Украине какие-то ГЗТ доступны, можете что-то посоветовать?
Цідило правди• 17 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Тут немного до 40)Но все же ,вот это настоящий беби фейс .
Где такой хороший фотошоп скачали ?
Цідило правди• 17 декабря 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Мне 45
Класс !
буреЛОМКА• 17 декабря 2023
Ответ дляВорожу на каві
Ну взагалі це лікар гінеколог має по аналізам призначення робити . Це не вітаміни . Гормони мають певні покази і ускладнення.. в Україні взагалі не поширена гзт , можливо через застарілі препарати які мають багато побічних дій . Бо за кордоном кожна жінка приймає гзт . Вони і рухливі , і щасливі і думки у них інші . Моя сусідка їй 60 років показала мені свій одяг, який приготовила собі на смерть
verschwommenheit• 17 декабря 2023
одно удовольствие делать куни кому за 40
Зам. зав. Анонима• 17 декабря 2023
Ответ дляКрим мій
Не, то я
Лучший бейбофейс
Люда?
Все знаю від і до• 17 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ви просто заздрите. Я виглядаю щиро і природньо. А Як така розумна, покажіть свое фото
ну не на 63 конечно, но на 45+
Вы видели 30-летних? У них не только нет морщин, как у вас, таких глубоких, у них качество кожи вообще другое и тонус...
Эх...Где мои 30 лет)
Ну а льстить конечно могут :))
неДодекаэдр• 17 декабря 2023
Для мене класичний бебі фейс - то Міранда Керр
НашлаПерепискуМужа• 17 декабря 2023
неДодекаэдр• 17 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Вперше чую, що за кордоном кожна жінка приймає гзт, це в якій країні?
Елена-8225• 17 декабря 2023
Майже 40 мені :). Можлиао і не бейбі фейс, але бейбі лук
буреЛОМКА• 17 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Мій гінеколог із Дубай таке казав
Милота• 17 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую за відповідь! Це трансдермальні форми? Саме цей фемостон і страшить. Скоро доведеться вирішувати з гзт. І по віку, і по УЗД час наближається. А фемостон, як стандарт - вже гінеколог про нього говорив.
неДодекаэдр• 17 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Мій гінеколог із Дубай таке казав
В Європі такого точно немає, має бути серйозна підстава для прийому гормонів.
Зажуженная Жужжа• 17 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
я ніколи нічого колоти не буду. Чоловіку подобається як я виглядаю, каже нормально. І підлеглі на роботі завжди компліменти роблять. Для чого ботокс?
Ваш чоловік просто не хоче це фінансувати,бо недешево.)Ботокс для того,щоб прибрати зморшки,які стають з роками все глибше.У вам такі гусині лапки,що прям віку +10 добавляють. Низ обличчя дуже добре виглядає,а верх можливо виправити.Сбробуйте,це не страшно)
Милота• 17 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Мій гінеколог із Дубай таке казав
Тільки що прочитала відповідь і засмутилась. Ваш гінеколог не в Україні, тобто прогрес ще до нас не дійшов. І знаєш, що потрібно приймати. Але саме те, що пропонують, а судячі по відгуках майже всім ці таблетки, страшно приймати.
Милота• 17 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Чому? Теж читала, що в Європі звичайна практика, що жінки приймають гзт і щасливі, активні в цей час.
неДодекаэдр• 17 декабря 2023
Ответ дляМилота
Я у Великобританії вже 10 років, також маю подруг в Іспанії - можу за ці 2 країни точно сказати, що всі жінки не приймають гзт, а лише за показаннями. Моя близька подруга зараз проходить через всі «приємності» клімаксу - нічого їй не призначали - ні сімейний лікар, ні приватний гінеколог.
Хочу наколоти губи• 17 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
В січні буде 43, багато хто зі знайомих каже що виглядаю на 30.
Милота• 17 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Дивно. Дуже. Навіть тут багато на цю тему читала, що наші жінки остерігаються приймати гормони, а закордоном це за правило.
буреЛОМКА• 17 декабря 2023
Ответ дляМилота
Це називається біоідентична гормонозамісна терапія. В Україні такого не має .фемостон тільки є .
Милота• 17 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую за відповідь! Вже читаю про цей різновид. Це і не фітогрмони, які є в Україні. Шкода, що нашим жінкам це недоступно.
Сільський ансамбль• 17 декабря 2023
Ответ дляМилота
Я приймаю фемостон з 2015 року, по показаніям.
Скокмоно - стокнуно• 17 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ой вы классная, скажите пожалуйста как поддерживаете лицо в таком отличном состоянии?)
Милота• 17 декабря 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Почали приймати настанням менопаузи, чи раніше? З якої дози?
Скокмоно - стокнуно• 18 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А я в Італії, після операції ендометріоз,і. т. д, також нічого не призначили, хоч я декілька разів розмовляла на цю тему з гінекологом і хірургом, але вони сказали ні, хоча гормони так і не прийшли в норму, прогік низький, естроген шкалить як завжди
НашлаПерепискуМужа• 18 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Спасибо :) Ухода особенного нет, косметолог раз в год. Под настроение кремики-масочки. Главное придерживаться правила : ’не переживать и не пережирать’, ну и ’СС’ - сон и спорт.
неДодекаэдр• 18 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ну от про це я й кажу, що не пурхають тут жінки, як метелики під час гзт при менопаузі.
Бляха, так класно тема починалася з бейбі фейса…
Скокмоно - стокнуно• 18 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А какие процедуры у косметолога делаете если не секрет?Спасибо, правила ваши нужно взять на заметку)