Kate888• 16 декабря 2023

Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації

Распространяйте в своих соц.сетях, пишите комментарии на странице Марьяны Безуглой, если примут этот законопроект, пойдут все, исключение только беременные, будет запрет на выезд, обязательная военная подготовка от 18 до 60 лет, женщинам в том числе.
Просыпайтесь!!!!!
Сейчас они дорабатывают наказание за уклонение и его выкатят на порядок денний.

❗️Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації

Призовний вік по мобілізації – 25 років, замість 27 років зараз.

Нові обов’язки військовозобовʼязаних громадян:
📍Надати дані про місце проживання роботодавцю.
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
📍Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних. Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані.
📍Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану.

Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍за місцем проживання представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍 за місцем роботи представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍в громадських місцях представниками ТЦК СП, поліцейськими

Яка відстрочка таке і право на звільнення:
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.
📍Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.
📍Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)
📍Опікуни особи з інвалідністю 1-3 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали), обрання депутатом – підстава для звільнення.
📍Жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час АТО або відсічі збройної агресії проти України.

Підлягають мобілізації тільки за бажанням:
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону

Прибираємо право на відстрочку та ставимо на військовий облік:
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба

Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
📍всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)

Жінки:
📍стають на військовий облік (порядок обліку визначається Міноборони)
📍проходять базову загальновійськову підготовку
📍під час дії воєнного стану залучаються до проходження військової служби (на бойові посади - тільки добровільно)
📍звільняються від проходження базової військової підготовки (крім загальних підстав):
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Та ту та• 17 декабря 2023
Ответ дляomg_meow
Дуже багато питань, насправді, виникає.
Якщо військовозобовʼязані усі - то хто буде працювати, зараз навіть питання не у підтримці економічного стану держави, а у важливих речах - хто робить хліб, хто лікує дітей тощо. Звідки в нас стільки форми, необхідних речей для такої кількості військових. Хто буде донатити на дрони, якщо усім доведеться тим чи іншим чином збирати собі рюкзак, купувати форму, турнікети тощо. Якшо мається на увазі, що військовозобовʼязані будуть змінювати один одного, ну типу - поїхав на півроку воювати, повернувся - йдеш працювати на звичайній роботі, то як будуть зберігати місце роботи, як будуть вирішувати питання відсутності робітника, що буде с зп.
Ще питання - як держава планує підтримувати тих, хто буде поранений, як буде навчати військовій справі вчителя малювання, наприклад або маркетолога. Звісно, з початку повномасштабного вторгнення у збройні сили пішли люди, які займалися різним у житті, але ми ж зараз говоримо про масштабну мобілізацію людей, а це означає, що держава окрім законопроекту про те, як усіх мобілізувати має ще представити законопроект, як вона мобілізується сама - переводить усі виробництва на військові потреби, відкриває заводи з виготовлення дронів, припиняє ремонтувати дороги, відкриває сотні навчальних центрів і закладів, щоб люди не ставали просто мʼясом у окопі, а могли дійсно бути корисними
Вы ещё не поняли, что нас хотят просто уничтожить как нацию? Закрыть и переловить по одному. Кинуть в окоп. А боец живёт на передовой от 2 до 6 месяцев. Затем груз 200 или 300
Нина____• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
А я даже не нашла беззубую в фб((
В смысле? Почему?
cactus_• 17 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
враження, що робиться навмисно
ні, це все від розпачу, бо погані наші справи на фронті, людей не вистачає
Леди Репях• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Мля, зачем область? Ну киев. Я просто не понимаю НАФИГА гибнут люди (и новых вон ищут), и зачем рабам защищать одну рабострану, лишь бы не быть под другой рабо-страной?!
++++
In limbo• 17 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Ну так для того и обсуждения, чтобы увидеть истину, я никогда никому не навязываю информацию, помогли разобраться, огромное спасибо 🥰
А ви і плітки спочатку розносите, а потім перевіряєте правда це чи ні? Чи одразу в бій, а розберетесь потім?
Teonaa• 17 декабря 2023
Ответ дляlizaveta24
А что только мужчинам воевать ?в Израиле и женщины воюют,а мы чем хуже?
Считаю правильно ,и границы все закрыть ,чтоб не ехали на пособие
Да сто вы носитесь с тем израилем?! Это какой-то эталон? Страна где нет конца войне?! Израиль бл
Inno4ka-ya• 17 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Ага, а они придумают ещё закон, чтобы женщины весом им победу осуществляли.
Ага, типа брали огонь на себя, как заметная мишень?
Нина____• 17 декабря 2023
Ответ дляLidia-e738
Я почему то думаю, что не будут так вылавливать женщин, как вылавливают сейчас мужиков. Вы представьте сколько полетят роликов с плачущими женщинами, которых пакуют в бусы или заставляют идти служить. Европа это просто так не проглотит. Шумиха за такое на весь мир поднимется. Останется все как было, что женщины идут по желанию
Да, женщины более эмоциональные. Будем громко кричать, что делать...
Olenka_bum• 17 декабря 2023
Ответ дляCаванна
Пошли они на
Удалено администрацией...
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляТа ту та
Визначтеся, хто нас хоче унічтожить як націю

Кацапи зі своїми чистками

Чи хто?
Teonaa• 17 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Когда соберётесь сходить.то маякните! Ваш парабеллум будет Вас ждать!
’Бронь! За Teonaa пока не занимать!’
Та мне как-то пофиг, в лоб же не дадут😳
Pole• 17 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
а можна її хоч у фб ліквідувати, бо дратує?
А звідки ми дізнаємось про їх нові ідеї?
In limbo• 17 декабря 2023
Ответ дляУаджит
А если нет?
Це щос ь’ослі би бабушка била би дєдушкай’?..
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ну вот и мы сейчас стали,как оно, с бесконечной войной. Израиль номер 2🤦
Olenka_bum• 17 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Кто она такая ? Закон не принят !
Вона невлаштована підстаркувата лярва, яка не знає уже як виїбнутися
Та ту та• 17 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Teonaa• 17 декабря 2023
Ответ дляНина____
В смысле? Почему?
Ну немте що знайшла, так там ПРО НЕї.
І то. По 10-40 коментів
Щось не то
Карина250• 17 декабря 2023
Ну в мобилизацю женщин не верю, мужиков полно гуляет....но вот закрыть границу могут для нас 😥 может вообще у них договоренность с Европой, чтоб больше не ехали беженцы
Olenka_bum• 17 декабря 2023
Ответ дляSofia Tatra
Я молчу иначе скажу матом и получу бан .
А мені вже пох після всього цього гамнопараду, марафонуОкоЗамилювання та піздєца в ВР та в офісі Зебулочки
Pole• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Я по заказу не можу😳
Захочеш жити- зможеш.
Teonaa• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Ну так мені НЕ підходить, чоловіку НЕ підходить. Що за дебільний примус?
Уаджит• 17 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
После пластики и желания выглядеть, вполне вероятно.
Нина____• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Не говорите...всегда недоумевала насчёт этого. Вот в Израиле, вот в Израиле. Да по ...мне на тот Израиль. Что за менталитет?!
Shaan• 17 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Мені цікаво, коли Безмозгла пише такі речі, вона не розуміє, що це розхитує країну?

Скабєєха і так виставляє ролики як в нас хлопців в бусики ловлять з підписом
’В торговых центрах Ивано-Франковска были замечены охотники на будущих водителей ‘Леопардов’

Так, ця Безмозгла дура ій ще тем підкидує.
І ці люди у нашій ВР
Удалено администрацией...
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляКарина250
Вы шо! А кто ж в европах будет тогда работать за 3 евро в час? Да и потом, должно ж быть какое-то логическое обоснование закрытия границ
moreseaa• 17 декабря 2023
Про бойові посади вона пише це. А військовий облік і закриття кордону - значить для всіх? Чи як? Я щось не розумію?((
Teonaa• 17 декабря 2023
Давайте краще придумаєм іпсоху для орків
Чого одні ми ведемося, альо
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Вы так удивляетесь вроде до сих пор не поняли где вы живёте и что тут всё по дебильному
Teonaa• 17 декабря 2023
Всьо я спать
Карина250• 17 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
Да, все кто на учёте военном, не выездные .
Всё как с мужчинами будет