Любимка-анонимка• 17 декабря 2023

Попросила тисячу на сапоги

Купу грошей має , нерухомості півміста в кожному районі , купив новий мерседес , попросила тисячу грн добавити мені до сапог- грошей нема , 20 тис віддав он на діагностику машини .
Мені так обідно, секс йому сто раз в сутки давай , а тисячу зажав.
Ще побачила в нього росписку- його колишня взяла в нього 250 тис грн тіпа на товар вложила гроші і не повертає третій рік, він їй постійно погрожує прокуратурою.
Каже любить мене я найкраща , але зажать тисячу , пішла учора від нього , дзвонить пише - щоб повернулася …
автор Любимка-анонимка • 17 декабря 2023
Ответ дляСало не люблю
Насмішили. Кому ви треба?
Собі в першу чергу
Сміх подовжує життя
То добре

Allein74999• 17 декабря 2023
Так i скажiть, що повертатись нi в чому, бо боса.
Ответ дляБанка з медом
Нашо Вам поради? Він вже дає, і Ви згодні дати. Все, тема вичерпана.
Можна продовжувати ще
В нас дуже бурхливі відносини
На сотню тем вистачить ))
Подмигашка• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Можна продовжувати ще
В нас дуже бурхливі відносини
На сотню тем вистачить ))
А чим займається? Нерухомість під оренду?
Riesling• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я не просила заповіт
Нашо перекручувати
В мене свого добра вдосталь під Києвом і я теж заробляю добре
Справа в іншому
ну якшо багата, то нашо той 55річний дід?
міняйте на двох по 27
Ответ дляRiesling
міняйте на двох по 27
Та мені вже не сорок ))
Ответ дляПодмигашка
Так
В міськраді все життя
Riesling• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та мені вже не сорок ))
яка різниця, скільки вам?
головне - скільки у банку
Усатая полосатая• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
В мене батько такий був, купався у грошах, а я пішки ходила бо на тролейбус небуло грошей, а про одежу і мови небуло. Автор, такі жлоби живуть для себе і якщо з´являться діти, вони будуть фінансово тільки на вас. Його гроші то тільки його гроші і ви повинні це зрозуміти. Це окрема категорія жлобства.
У вашого тата з часом не з´явилась ніяка розумна жінка, котра змогла ото все гарненько потринькати і поділити?
В мене є знайомий один, в часи приватизації на колектив, він мутками та обманом переоформив підприємство на себе, бабла приносило воно багато, а з своєї співмешканки (10 років разом) брав половину на усі побутові витрати. Пропонував весілля, але щоб теж розходи навпіл. Після такої пропозиції пішла вона від нього. І от зустрів він нове кохання і вирішив одружитись і показати колишній, що весілля таки в нього буде. За свій рахунок все зробив. Після того він дуже вдало продав своє підприємство і накупив квартир у своєму місті і у Києві, студію собі купив для роботи, все зашибісь. Та почались сварки з молодою дружиною, вирішили розлучатись, а усе майно куплене у шлюбі. Пара-пара-пам! Дівчина відхапала половину майна. Він почав суди + погрози, але нічого не вийшло. Вона завела стосунки з якимось непростим чоловіком і погрози потім були до колишнього. По ітогу таки вона отримала половину і живе счасливо.
Я до чого це розказую. Життя така штука, що як не жми ті гроші, але більше ніж треба не втримаєш. Він був зухвалим папаламщиком, от його життя і навчило, як правильно ділити.

Подмигашка• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та мені вже не сорок ))
Є огидний спосіб. Лестити йому більше та ляси підпускати. Діди таке полюбляють. Особливо містечкові депутати. Може, на вас шлюз з подарунками нарешті відчиниться.
Усатая полосатая• 17 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Так тебе и надо,выйди сначала замуж,потом проси
Ну тоді він після одруження має отримувати секс, а не зараз безперервно.
Усатая полосатая• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Зараз поїду в лаві ну куплю

Та його
Пише дзвонить зрання
Вже дає 6 тисяч ))
Номер картки скинули йому?
Коли зайдуть на картку 6к грн, то скажіть йому, що він не так зрозумів і ви просили 1000 баксів, а не оці копійки.
Автопортрет нурофена• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дякую
Я вже там була
І ділити своє добро з ним я не маю планів таких
В мене є кому віддавати
У вас есть добро и попрошайничали 1000 грн?)
Я понимаю ещё сумку Шанель просить
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я понимаю ещё сумку Шанель просить
Не хочу я сумку Шанель
Я хочу в Буковель на лижі
Ответ дляУсатая полосатая
Номер картки скинули йому?
Ні
Їдемо разом
Автопортрет нурофена• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не хочу я сумку Шанель
Я хочу в Буковель на лижі
Так а 1000 к чему была?)
Cаванна• 17 декабря 2023
Тоже такий мудак був в молодості в 2022 одружилось 6 раз
Кидайте поки не пізно
Усатая полосатая• 17 декабря 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так а 1000 к чему была?)
Господи, ну не вистачало у автора саме в той момент тисячі. Попросила в коханого, а воно злилося.
Электричка• 17 декабря 2023
Я своего бывшего попросила сумку за 700 грн, отказал, и много в чем отказывал, даже орехи за 100 грн не купил, а себе взял арахис при мне же на те же 100грн. Так было обидно, сказал потратил много и не купит, а себе взял

Ответ дляЭлектричка
Як їх розкручувати ?
Не хочеться міняти на інше

Нормальний мужик
Но жлоб
Электричка• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Як їх розкручувати ?
Не хочеться міняти на інше

Нормальний мужик
Но жлоб
Никак, я смирилась ,но всё равно он меня бросил.
Дивне створіння• 17 декабря 2023
Який текст, який склад написаного, який зміст… яка фантазія
Автопортрет нурофена• 17 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Он показал ей ее место,для досуг для себя он готов платить,а на нее лично ни копейки
Сало не люблю• 17 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А потім, такі як ви, дивуються, а чого це 70% порадниці на російській пишуть.
Ну а навіщо навіть пробувати переходити на українську?
Все одно такі як ви заклюють і скажуть, що ЖАХ
Які ж вони бідолашні, їх закльовують, їм щось завжди заважає, а у них таке бажання щебетати солов´їною))
Це ж треба умудритися у трольну тему закинути мовний срач, ви майстер у цій справі))
Снідаю авокадо• 17 декабря 2023
Мало попросили. Кажіть, що вам треба 20 000 на нову білизну, бо хочете гарно виглядати для нього. Про чоботи не кажіть. Також можна попросити тисяч 10 000 на спорт зал, бо хочете бити в хорошій формі. Ще згадала, що є курси вумбілдінг чи якось так, то вони коштують теж чимало. Все для нього коханого, все для нього.
Н@Диете• 17 декабря 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так а 1000 к чему была?)
С поганой овцы хоть шерсти клок🤣
Сама вумна тутички• 17 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А я наоборот регулярно здесь вижу,как украиномовни ,у которых в каждом слове ошибка и в предложении куча слов из русского языка но написанные украинскими буквами - тычут тех, кто пишет на русском . Я украинский знаю отлично , во всех соцсетях пишу только на украинском, а здесь из за безграмотных мозгоклюек принципиально буду писать на русском
Сундучок с каникулами• 17 декабря 2023
Ой дякую посміялась))))
Бурундучиха• 17 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
женщинам секс не нужен,терпит ради денег на сапоги?
Ответ дляДивне створіння
Та не заздріть
В кожній моїй темі пʼятий рік поспіль оце речення пишете