Isidda• 17 декабря 2023

путін "я не буду нападать на НАТО! это бред! это бред!"

https://espreso.tv/putin-nazvav-teoriyu-baydena-pr... Путін назвав теорію Байдена про подальші плани Росії атакувати країни НАТО ’повною нісенітницею’Про це повідомляє Reuters.

Звертаючись до республіканців з проханням не блокувати подальшу військову допомогу на початку цього місяця, Байден попередив, що якщо Путін переможе у війні з Україною, то не зупиниться і нападе на країну НАТО.

’Це повна нісенітниця - і я думаю, що президент Байден це розуміє’, - сказав Путін в інтерв´ю державному телеканалу ’Россия’.

’У Росії немає жодних причин, жодного інтересу - жодного геополітичного інтересу, ні економічного, ні політичного, ні військового - воювати з країнами НАТО’, - заявив Путін.

Зокрема, Путін заявив, що вступ Фінляндії до НАТО у квітні змусить Росію ’зосередити певні військові частини’ на півночі Росії поблизу їхнього кордону.
автор Isidda • 17 декабря 2023
конєчно не будеш.ти районний центр береш рік.очкос йти на проклятое ната

автор Isidda • 17 декабря 2023
шо ж такое берлин сам не возьмется
english book• 17 декабря 2023
С российского форума
LudaSHS• 17 декабря 2023
А зачем тянет к финам военку? И кошмарит их эмигрантами?
Из старого весеннего 22 г

’Главе МИД РФ задал вопрос об этом корреспондент турецкого госагентства Anadolu.
’Что касается вашего вопроса, будем ли мы нападать на другие государства – нет, на другие государства мы нападать не планируем. Потому что мы и на Украину не нападали’, - заверил он. Лавров, впрочем, не стал отрицать наличие российских войск на территории Украины’
автор Isidda • 17 декабря 2023
ці абізяни взяли стару машину москвіч.на багажнік поклали ракету чи бомбу,велике таке.написали на ній НА БЕРЛИН і по містам росії катаються з початку’сво’тіпа агітація ,ми сільнєє всєх,нато дребежжи’ фотки видео кругом
Корабельная Сосна• 17 декабря 2023
Лавров когда заявляет,что россия не будет*вмешиваться*, вмешивается,аж Гай гудит.
Лавров предвестник войны.
ішо• 17 декабря 2023
те саме воно казало про Україну
Корабельная Сосна• 17 декабря 2023
Ответ дляішо
те саме воно казало про Україну
После расстрела майдана по ТВ я сама слышала,что Россия не будет вмешиваться.
Не стыдно так брехать,дяденька?
Marina444448• 17 декабря 2023
Как по мне было бы уместнее сказать Россия не может нападать на НАТО. Думаю действительно не будет, им это не надо, и это для них, без поддержки скажем Китая, нереально с технической точки зрения.

Cvet_ОК• 17 декабря 2023
путін і ко не заспокояться, поки не розвалять рф, це їх місія
Yrusyk• 17 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
Було б непогано, але ж за наш рахунок 😥 А так да, віримо - віримо ’ми мирние люди ’ , чули вже і в 2014,і в 2022
У сросії не причин немає нападати на НАТО, а сміливості
KozaNostra_I• 17 декабря 2023
А что он должен был ответить? Что планирует в 2028 году вместе с китайцами напасть на НАТО?