Сиренькая• 17 декабря 2023

Ваше новорічне (економне) меню

Що будете готувати? Але будь ласка давайте без устриць , чорної ікри і далі)) щоб більш реальніше для простих смертних
Цибулька зла• 18 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Або навпаки, поступово відійти від нього. Кожному своє.
А відійти, і перейти на яке? Ви з власного досвіду?
Пульт от линолеума• 18 декабря 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Артемівське собі хочу купувати. Якщо Київ, можу презентувати і вам пляшку.
Дуже дякую!!! Але мені соромно приймати такі подарунки від незнайомих людей... Написала, бо поганий настрій і нема кому поскаржитись. І ще раз дуже-дуже дякую!!! Хай Вам щастить в Новому році!!!
Бабулька• 18 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
ничесе, какие вы молодцы. А что это желтенькое?
Сир слайсами
СпайдерВумен• 18 декабря 2023
Ненавижу готовку, но в этом году хотелось бы оливье, отбивные, холодец, шубу, кучу разносолов, только бы если муж бы был рядом. А так, он будет на позициях, поэтому не будет ничего. Ребенку конфеты и что-то на ужин, и мне шампанское
Цибулька зла• 18 декабря 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Нехай береже Бог вашого чоловіка, і всіх наших захисників🙏🙏🙏
Міні-бікіні• 18 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Я не куховарка, мені ок. А куховарці нагодувати 30 ротів - це ого-го. Але, можливо, ви все життя в столові прпрацювали, то вам це легко. Я люблю і вмію готувати, але не на табір.
Та чего вы пристали к человеку? У каждого свои традиции, желания и возможности. Что плохого в том, что у людей много друзей или родственников, с которыми хотят провести праздники?
Допоможіть знайти• 18 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Зрозуміла за 20 з лишнім років, що всі понти, тренди-бренди, брюти, мартіні, просеко, тощо не моє, перейшла на семі світ- напівсолодке, льодяне, мені найсмачніше.
Але пробую сухі вина, іноді зустрічаються непогані.
Не цілуюсь з бодуна• 18 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
а что там у Либкина?
Не цілуюсь з бодуна• 18 декабря 2023
Допоможіть знайти• 18 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Так супер, скільки кафе-ресторанів зараз, і зустрілися, провели час, смачно наїлися і не замахалися. Після ресторана можна і на чай з тортиками, солодощами додому повалятися, перед телевізором, чи якось цікаво провести час з родиною. Ну вам не зрозуміло, кожному своє. Себе потрібно берегти.
Дама с собачкой• 18 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Меня тут за семи свит линчевали, только просеко и ничего более
Міні-бікіні• 18 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Ок, вам не дано понять, берегите себя 😂
Пупуговка• 18 декабря 2023
Сделаю небольшие шашлычки в домашней шашлычнице, запеку шляпки грибов с рисом и сыром, запеку картошку в фольге, сделаю бутерброды со шпротами, солеными огурчиками и домашним майонезом, и на сладкое сделаю роллини с тыквой и домашний матча-латте.
Мясо брала заранее на рынке по сходной цене, шпроты по акции, огурчики и майонез делаю сама. Матча-чая для латте уходит буквально пара чайных ложечек на всю компанию. Роллини только звучит пафосно, а на самом деле это такая штука из дешевого, но вкусного теста фило из АТБ, немного масла, тыквы и сахара. Домашняя шашлычница тоже звучит круто, но это недорогая приблуда в районе 700 грн. за б/у, которая просто делает суховатый диетический шашлычок :)
Астоновитесь!• 18 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую. Навзаєм. От напишеш, хочеш порадувати, а людина відмовляється.
Допоможіть знайти• 18 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
А вам не байдуже на думку якихось анонімів? Потрібно лише свої смаки і бажання враховувати, якщо вони нікому не шкодять.
Аленький носочек• 18 декабря 2023
Ответ дляПупуговка
Роліні з гарбуза зацікавили, треба собі спробувати
Не цілуюсь з бодуна• 18 декабря 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Мне кажется, что гости его заведений и почитатели корзин оттуда , вот именно такие. Не поесть, потому , что вкусно, а чтобы где-то об этом сообщить. И желательно в теме, в которой обозначен запрос и ,следовательно ,ваша корзина и ваше просеко не совсем уместны. Но такие не поймут. Это доступно к пониманию тем, у кого это было всегда и к достатку еще прилагалось достойное воспитание .
Ну ладно, расскажу Вам тогда, хотя мыслите неверно и узко
В ресторанах у Либкина не была никогда, живу в Одессе полтора года, вообще ни в каких не была по одной причине - у меня сын с инвалидностью, я не работаю, естественно. Спать он ложится очень поздно , спит мало, мы досыпаем с мужем по очереди, он не ест, не ходит в туалет сам, он без меня как без рук. Приготовить есть с ним - тот еще квест, живу за городом, съездить купить продукты для меня проблема, за ними по свободе ездит муж, который постоянно работает
И да, благодаря мужу я могу заказать не только на новогодний стол корзину, а хоть каждый день всё что хочу

Это так, к сведению, в следующий раз подумайте прежде чем делать поспешные выводы
Я могу еще много написать) Но хватит и этого

ТАКИЕ КАК ВЫ, поймете, что я написала?
СпайдерВумен• 18 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Дякую ❤️
интайм_не_предлагать• 18 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна

ТАКИЕ КАК ВЫ, поймете, что я написала?
за 8 там такой шикарный ассортимент
П´яна вишня• 18 декабря 2023
Запечена свинина з чорносливом і курагою
Картопля по-селянськи
Домашні соління
Торт медовик або заварні тістечка
Можливо канапки з червоною рибою або шпротами
Ананас, мандарини
Допоможіть знайти• 18 декабря 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
за 8 там такой шикарный ассортимент
Ну не всі таке їдять, краще тоді вже в ресторані замовити доставку тих страв, які люблять в сім´ї.
Цибулька зла• 18 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Зрозуміла, а я навпаки, з напівсолодких перейшла на сухі, вже років 7-8 смакую. Деколи напівсухі, а от напівсолодкі все, не можу пити, не знаю чому, не йдуть зовсім. Так що тренд чи ні, смаки і вподобання в кожного свої.
КошкинДом• 18 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
фото
Прям деликатесы ) даже боюсь спрашивать цену )))
КошкинДом• 18 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
фото
О, ну это уже попроще
Пульт от линолеума• 18 декабря 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Ви мене дуже порадували своїм бажанням порадувати мене. Це правда. Мені стало тепліше в цьому світі. Просто дійсно дуже соромно, я ж працюю, у мене мають бути свої гроші на все це. І я не одинока, просто друзі не знають, наскільки у мене все зараз погано. Бо про таке соромно розповідати. А під анонімом, це наче покричати в полі, де тебе ніхто не побачить, хоча може й почує. Тому я Вам дуже вдячна, і нехай моя відмова Вас не ображає. Я бажаю Вам дійсно гарного року і щастя в цьому житті. Ви цього заслуговуєте.
Допоможіть знайти• 18 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Це точно, я зрозуміла, що вже в такому віці, що потрібно робити те, що подобається, досить підлаштовуватися.
Olenka_y• 18 декабря 2023
Шубу чоловік хоче робити, взяв на себе. З мене олів.є, печінковий торт, запечена сьомга з гарніром.
КошкинДом• 18 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
фото
Тю, чего это я цену не увидела, прямо снизу написано. Вы знаете, за такой набор ещё более-менее вменяемая цена.
Цибулька зла• 18 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Вона ж є там). Ціна.
Не цілуюсь з бодуна• 18 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Тот, что побольше - 8 тысяч, меньше - 5