Сиренькая• 17 декабря 2023

Ваше новорічне (економне) меню

Що будете готувати? Але будь ласка давайте без устриць , чорної ікри і далі)) щоб більш реальніше для простих смертних
Цибулька зла• 18 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Це точно, я зрозуміла, що вже в такому віці, що потрібно робити те, що подобається, досить підлаштовуватися.
💯👌
Не цілуюсь з бодуна• 18 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Тю, чего это я цену не увидела, прямо снизу написано. Вы знаете, за такой набор ещё более-менее вменяемая цена.
Мне в том, что за 5 маловато блюд и много настоек-наливок, мы такое не пьем)
Астоновитесь!• 18 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Ви мене дуже порадували своїм бажанням порадувати мене. Це правда. Мені стало тепліше в цьому світі. Просто дійсно дуже соромно, я ж працюю, у мене мають бути свої гроші на все це. І я не одинока, просто друзі не знають, наскільки у мене все зараз погано. Бо про таке соромно розповідати. А під анонімом, це наче покричати в полі, де тебе ніхто не побачить, хоча може й почує. Тому я Вам дуже вдячна, і нехай моя відмова Вас не ображає. Я бажаю Вам дійсно гарного року і щастя в цьому житті. Ви цього заслуговуєте.
Я дякую за такі побажання. Думаю таке буває у кожного, коли хочеться покричати у полі про свої проблеми, коли хочеться забитися у куток чи поїхати кудись далеко і щоб ніхто не чіпав. Бажаю вам, щоб матеріальна ситуація налагодилася і ви почували себе щасливою і в гармонії з цим світом. І ще, з б-я точки зору неправильно відмовлятися.
Наполеон Бонапарт• 18 декабря 2023
Торт, олівʼє, бутерброди з червоною рибою, шампанське, фрукти.
Арина85• 18 декабря 2023
на новий рік шампанське якесь, мандарини моле якісь бутерброди. зустріти і спати
на Різдво - холодець, качка( може тільки ноги візьму), 2 салатика якихось, пюрешка та консервацію відкрию , а ну і куря само собою
Ми вирішили остаточно з цього року Різдво основне свято, новий рік просто відзначити
Матраскин Брат• 18 декабря 2023
1. Салати.
Раніше готували багато салатів. А в цьому році я вирішила чередувати їх, а не всі зразу, на 25- те два приготую і два на 31. Хочу олів´є, мімозу, шубу, салат з ананасами. Якщо щось не буде хватати то буде заміна на салат з крабовими паличками.
2. Консервація - огірки, помідори, кабачкі.
3. Курячі гомілки у духовці.
4. Голубці вже накручені в морозиловці, приготую їх у мультиварці.
5. Якщо не купимо торт, то зроблю вафельний ( купила вафлі і варену згущенкку)
6. Можливо зроблю бубліки з м´ясом
7. Луковий пиріг.
Якось так.
Ярослав Ильченко• 18 декабря 2023
Дівчина вирішила готувати салат, рис з тушеними овочами та бутерброди. Також буде торт та мандарини. Може вино.
На цьому все.
Лика-прилипка• 18 декабря 2023
Ответ дляНаверняка
Салат змійка
Рік змії в 2025)) прибережіть продукти на слідчий рік
Туфли в чешуе• 18 декабря 2023
Ответ дляЯ Головна
Ми на двох з чоловіком традиційно замовляємо або готуємо суші, купуємо пляшку вина і все - все меню))
Дитині запечу рибу з овочами, бо роли не їсть, то в неї буде в розібраній версії))
І у нас суші. Ще салат Цезар буде, може ще торт. Нічого особливого, ми все одно суші замовляємо кожного тижня.
парИла я парИла• 18 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Салатик , картошка по эстонски , отбивные с ананасами - поужинаем в часов в 7 вечера
Новый год встречи бисквитным рулетом, нарезкой колбасы и сыра , бутерброды с рыбкой и икрой ну и вино игристое .
Как это по эстонски ?
Белочкой зови• 18 декабря 2023
Гречка с курицей. Чай с печеньем
Продаю витрішки• 18 декабря 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Пюре для меня вообще выше понимания. Тут узнала, что для многих это праздничное блюдо. Раньше когда-то готовили на стол гарнир, но это была хотя бы красиво запеченая картошка целиком или по-селянски. Для меня пюре - это какое-то детское блюдо, и уж никак не праздничное
А у моей семьи все детство пюре в глубокой тарелке, а сверху тушеное мясо или курица, и подливка сверху. Я сейчас так не готовлю, но все равно сохранилась устойчивая ассоциация с праздничным блюдом.
Герцогиня• 18 декабря 2023
Ответ дляХвігура мічти
Икра, багет и шампанское
Экономия в том что икры 1.5 кг и 3 Бут брюта подарили на работе партнеры)
Куплю багет и норм стол)
Утром оливье накрошу
ще масла пачку- смачніше буде)
Герцогиня• 18 декабря 2023
Ответ дляБабулька
Думала суші зроблю, але захотілось сьогодні. Обїлись з дітьми, то незнаю чи вже будуть
це ви самі зробили?
Пульт от линолеума• 18 декабря 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Дуже дякую за Ваші побажання!!! Ви вмієте аргументувати) Свинею я теж бути не хочу, але й проблем Вам створювати не хочу. Я завтра Вам напишу, бо зараз у мене все перемішалось в голові і я вже не знаю, як правильно вчинити... І ще раз дуже й дуже Вам дякую!!!
Я не в теме• 18 декабря 2023
Ответ дляФенте Фря
Люблю холодець куми, їм раз на рік з нею)

Буду готувати шубу.
Відбивні з свинячої вирізки
Сир, ананаси, куряче філе, яйця, майонез, часник. - їм раз на рік.

А взагалі, новий рік не будемо зустрічати. Лише різдво з 24 на 25-е
Кума,ти?Холодець моя кума завжди у мене їсть на Новорічні свята)
Король дивана• 18 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
фото
В кулинарии, это все, раз в 7 дешевле можно купить.
Король дивана• 18 декабря 2023
Ответ дляOlenka_y
Шубу чоловік хоче робити, взяв на себе. З мене олів.є, печінковий торт, запечена сьомга з гарніром.
Можно подумать, что приготовить шубу это супер подвиг. Одно из самых простых блюд.
Я б такое не носила, но продаю• 18 декабря 2023
Сьогодні, нарешті, озвучили побажання - деруни і сковороду м´яса жареного з цибулею. Фух)))
А мені мандарини і шампанське з клубнікою.
Не празник, а казка!)
На_оба_рот• 18 декабря 2023
У меня дежавю... Открыла тему и понимаю, что читала этот вопрос в точь точь и ответы на первой странице такие же точно..
Спать, видимо, пора..
ПоЗиТиВнАя• 18 декабря 2023
Олівʼє , шуба
Море Щастя• 18 декабря 2023
Какие вы все молодцы! Готовите праздничный стол...
У нас ничего выделяющегося от обычного меню не будет. Ой, вру, оливье сделаем. Последнее новогоднее блюдо.
Гостей все-равно не будет, я муж и кошка.
Несемо світло разом• 18 декабря 2023
Ответ дляАрина85
головне щоб влада назад не вирішила, а то знов основне свято будете міняти
Дюймовочка• 18 декабря 2023
Ответ дляАленький носочек
Новий рік - мандарини і шампанське, до Різдва на 6000 купили і ще не все.
У нас на Новый год будут капки +шампанское
А вот уже на Рождество будет стол
Дюймовочка• 18 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Так супер, скільки кафе-ресторанів зараз, і зустрілися, провели час, смачно наїлися і не замахалися. Після ресторана можна і на чай з тортиками, солодощами додому повалятися, перед телевізором, чи якось цікаво провести час з родиною. Ну вам не зрозуміло, кожному своє. Себе потрібно берегти.
Вот правильно пишите -каждому свое ! Но тут же упорно пытаетесь втюхать только свое мнение чужому человеку
Послушная• 18 декабря 2023
Seehund• 18 декабря 2023
Как бедная беженка куплю нарезку и торт в Кауфланде, готовить не буду ничего.
Чесно брешу• 18 декабря 2023
качка печена в апельсинах і яблуках, два салати: 1 курка копчена, ананас, кукурудза, родзинки, майонез, 2: печериці мариновані, картопля, горошок, заправка з олії, соку лимону, перцю чорного.
крекери, сирки (щоб мастити крекер), ікра буде червона, ковбаска фует, рибка червона, оливки та й таке по дрібницях. Може, зробимо ще тортик, не знаю.
Обращеница• 18 декабря 2023
Ответ дляШалена красуня
Я у сына спросила. Заказал МНОГО салата из крабовых палочек, мясо по французски, запеченную в фольге целиком картошку.
Еще планирую львовский сырник сделать.
Как готовите картошку? С чем? И расскажите о рецепте львовского сырника. Спасибо
Обращеница• 18 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Штоллен, Просекко и какой-нибудь гарнир.
Штоллен сами готовите?