C.Е.В.• 18 декабря 2023

Де у Львові знайти курси цікавої англійскої для підлітка?

Дитина відвідує курси англійської (на Сихові) вже 4 міс. Пішли по відгукам та через опис як все в них проходить.але по факту бачу ,що тільки вчать правила як в школі,страшенна нюдьга.немає ніякого спілкування між собою ігр , спіл-ня з носієм...
Може хтось підкаже саме цікаві курси . Рівень А2 ,підліток
Moon shine• 18 декабря 2023
краще репетитор.тоді толк буде. всі ці курси..витрачені гроші і час
ГЛЮкоза• 18 декабря 2023
Теж, цікаво, можливо є у Львові, якісь speak кафе, де збираються люди для спілкування англійською?
Янка-угомонись• 18 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
С репетитором один на один веселья точно не будет
Moon shine• 18 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
мову треба знати а не веселитися. моя ходила 2 р на курси і без толку.а за рік з а2 на в2.з репетитором.от вам і весело
Цвіпканя• 18 декабря 2023
Онлайн займається. Теж цікаво де є, щоб відвідувати і щоб був толк
Не люблю натовп• 18 декабря 2023
Ми не зі Львова, але вже другий рік онлайн у львівський школі International House. Ціна підходить, виклалачі і результат норм. Просіться до Насті - чудовий підхід до підлітків, вміє зацікавити, але вчитись треба, домашки норм так
Янка-угомонись• 18 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
Знати чи вчити? Народитися треба було відразу зі знанням, так? Буде краще, якщо дитина через місяць від нудьги взвиє і відмовиться? Так дитина вже зараз нудно займається і їй не подобається. Шукає цікавіше.
Не люблю натовп• 18 декабря 2023
Спілкування з носієм для А2 - не бачу сенсу. Треба щоб діти говорили на уроці і багато і багато писали творів, а не викладач
Янка-угомонись• 18 декабря 2023
У Львові є Грін Кантрі, у них є і з носіями раз на тиждень (+ 2 рази укр. викладач). Але не впевнена, що на А2 є сенс у заняттях з носіями, хоча б В1 треба. Ну і бажано відгуки про викладачів попитати.
автор C.Е.В. • 18 декабря 2023
Дякую всім дуже!
Звісно дитині хочеться ,щоб інколи уроки проходили більш цікаво. Бачила на якихось курсах підлітки грали в ’хто я’ і вчилися пояснювати на англ. Але не можу знайти тепер де це я таке находила
ОдинРазНадетое• 18 декабря 2023
А2 це і є про правила,на жаль,якщо хочете результат. Спілкування з носієм ( і тут обережно в виборі)- це від В1 і вище
ОдинРазНадетое• 18 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
А як можна знати не вчивши?)
Янка-угомонись• 18 декабря 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
А як можна знати не вчивши?)
Мені теж цікаво, тому і спитала, що означає «мову треба знати». Шлях до знання може бути довгим, виснажливим і нудним, а може бути цікавим і захоплюючим.