Шеллар• 18 декабря 2023

Відступаємо на фронті - ось від чого відволікає Безумна Мар´яна.

Кілька днів вся стрічка забита генератором ідей сн - Мар´яною. Мені цікаво від чого відволікають увагу населення і сьогодні ситуація прояснилась.
Заява Олександра Тарнавського ( командувач оперативно-стратегічного угруповання військ ТАВРІЯ) про згортання низки операцій через нестачу допомоги від союзників і втратою бійців скромно замовчується у новинах.
LudaSHS• 19 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305
так ЕС хочет выделить 50 ярдов макропощи на 4 года
Это,чтобы у пенсионеров была еда банально и у учителей зп
Да
И отдельно Германия 8 млд
И по меньше страны. Но надо ж военные пакеты, а это отСша зависит
ebbi• 19 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305
ну то не їх війна, що від них хочете
Ну наприклад Ізраїль.То ж їх взяті на себе зобов’язання.Але почекають...
LudaSHS• 19 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Я имела ввиду конституционные законы, а не прения относительно помощи Израилю/Украине...
Они и по своим не голосуют, по нелегалам торгуются, границе.
Торгуются за аборты и пакеты по смене климата, там список большой
LudaSHS• 19 декабря 2023
Ответ дляebbi
Израилю проще
Там запасы Сша на базах Израиля и стояли. и есть у них свои ресурсы. Но да ,чтоб решить с хамас надо им больше, и я читала что начали по Израилю тоже прытко так назад, мол Там Нетаньяху, он коррупционер , а давайте мы -сенаторы от него отчет послушаем. И вообще Цахал делает не так, не мирно.
ammakat• 19 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Набридла мені в моїй темі Isidda з її 40 літаками, чимось нагадує лукашенка з його уявним нападом, та шлаком із русайтів тому заблокувала.
Спасибо! Давно пора! Странно, что ее еще не все заблокировали - только флудит в каждой теме
ebbi• 19 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Израилю проще
Пам’ятаю,як тут в захваті обговорювали альтернативу НАТО-гарантії як для Ізраїля.От вони в дії...Мало того,що затримки в допомозі+ спроби підкерувати що зя ,а що ніззя.Так це з тим озброєнням ,яке иає Ізраїль і до якого нам ще багато років
Blossom__• 19 декабря 2023
Ответ дляebbi
Я взагалі їх логіку не розумію.Навпаки дайте зброю і допоможіть по макстмуму.Бо якщо Україну прогавите,то до вас вже прийдуть навіть не 100,а 200%.Тобто ви зараз робите так,щоб точно з руснею зустрітися
Ну я так розумію, що наша перемога не потрібна. Нам допомагають рівно на стільки, щоб війна тривала. Це війна на послаблення росії. Росія далі не піде, яка користь їй від цього? Якби росія хотіла напасти на Европу, то зробила би це зі сторони Фінляндії.
vihola• 19 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Даже если будет война... И не только Европа, Штатов это тоже касается... А они участвуют в войне на Ближнем Востоке и готовятся к конфликту с Китаем... И ни США, ни страны Европы, не допустят конфликта, подобного нашему на своих территориях, в случае крайней необходимости, они просто сдадут назад...
На який зад? В Атлантичний океан?
Це Європа планує на парашу напасти, що повинна давати назад?
vidivan• 19 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
В Европе - не может... Там все очень уважают закон и права человека, не ставят законы ’на паузу’... Власти не врут постоянно своему электорату, ибо понимают, что при малейшем нарушении, их просто вынесут из их кабинетов... И набор в войска НАТО, проходит не через отлов людей на улице и погрузку их в ’бусики’...
то ви дуже перебільшуєте, про ’винесут из кабинетов’. Питання, хто??? от я живу в Чехії. Тут 90% населення не задоволені теперішньою владою. Президент супер, а от всі решта... Всі про це говорять, жаліються, але терплять. Так хто винесе??
vidivan• 19 декабря 2023
Ответ дляebbi
Так.В Україні.До чого тут де я перебуваю до того,чи може бути теоритично примусова мобілізація в Європі?Теж хочете мене не моїми думками нагородити?
в Європі половина країн просто здадуться(( а воювати будуть лише солдати НАТО
Flower Girl23• 19 декабря 2023
Ответ дляvidivan
Ну как, это не буквально, конечно... Просто на следующих выборах за них не проголосуют... Во всех странах есть два крыла - ’левое’ и ’правое’, правящая партия и оппозиция - а у нас что?((
ebbi• 19 декабря 2023
Ответ дляvidivan
Якщо будуть.Бо 5 стаття -це коли напали.А коли не планували нападати на Польщу,цілили в Молдову ,а впало на поляків,то випадковість.То ж не навмисне.Просто кажіть,що цілили не туди
vidivan• 19 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
з опозицією у нас згідна(( то просто шлак... Вся зе влада ... От мені сусідка на днях каже, що прочитала в новинах, що наш Зєлька купив вілу в майямі... що мені було на це відповісти, не знаю... Сказала, що в укр новинах саме горе по загиблим солдатам. Те, що я проти зельки вона знає, але це так стидно, коли президент твоєї країни кругом випрошує бабло а в чеських новинах пишуть, що він скуповує віли.
brenda2305• 19 декабря 2023
Ответ дляebbi
так
Але Ізраїль вже почав виробляти снаряди, на які там чекав
Вони і без цьєї допомоги справиться
vihola• 19 декабря 2023
Ответ дляBlossom__
А яка користь параші від нападу на Україну?

Багато тутешніх і я в тому числі десь 5 років тому помилково вважала, якби параша хотіла на Україну напасти, то зробила б це всіх сторін, де кордон незахищений.

І що в результаті?

В 2021-му хуйло викотило «колективному заходу» вимогу, щоб НАТО забралось у східній Європі до кордонів 1997 року.

Якщо Україна, не дай Боже, не вистоїть, вони полізуть далі відбивати українцями ці території, аби відновити свій вплив на країни колишнього соцтабору.
vihola• 19 декабря 2023
Ответ дляvidivan
То він реально віллу купив?
vidivan• 19 декабря 2023
Ответ для vihola
То він реально віллу купив?
та хз((( місцеві новини то пишуть, але хто знає, чи правда то, чи брехня((
LudaSHS• 19 декабря 2023
Ответ для vihola
То він реально віллу купив?
Може як ці https://www.holosameryky.com/amp/tiktok-kampanija-...
vihola• 19 декабря 2023
Ответ дляvidivan
Звідки висновок, що Європа готова параші здаватись?

Якщо вони здавались німцям 80 років тому, це тому що якщо не німці, то червона чума. А про злочини фашистів було мало інформації у той час. Багато в Європі не знали наскільки вони були жахливими.

Можна почитати щоденники Астрід Лінгрен і зробити висновок, чому німцям здавались, готові були здаватись.
Бо срср ще більше боялись.

«Упродовж усієї війни Ліндґрен не розрізняє німців і росіян, для неї обидві ці нації — агресори: «Націонал-соціалізм і більшовизм — це як дві жахливі рептилії, які зійшлися у двобої». Але коли вона розмірковує про можливу окупацію Швеції (бо всі ці роки вона прожила у страсі, що це трапиться), то приходить до висновку, що краще нехай це буде Гітлер, аніж Сталін. Страшний вибір для громадян маленьких країн, які не здатні себе оборонити.

Лейтмотивом «Щоденника» є фраза: «О, Боже, збережи нас від росіян!». І навіть після Дня Перемоги («Дня П», як вона його називає) Ліндґрен пише: «Я боюся росіян».»
Бася Фельдман• 19 декабря 2023
Ответ дляvidivan
Не будут! Как во Вторую Мировую тая Европа воевала с Гитлером, так и сейчас будет точно такой же цырк на дроти!
vidivan• 19 декабря 2023
Ответ дляБася Фельдман
ага... і прилетить ’друг валшебний’ з Англії на переміріє...
vihola• 19 декабря 2023
Ответ дляvidivan
Тобто, не знаєте правда, чи брехня, але соромно?
vidivan• 19 декабря 2023
Ответ для vihola
Так, саме так. Соромно. А що вас дивує?
brenda2305• 19 декабря 2023
Ответ дляebbi
так Ізраїль завдяки США і побудував ту оборонку, яка в нього є. Це прекрасний шанс і для нас. Через 10 років бути в оборонці, як Ізраїль.
Просто там держава думає наперед. І використовує кошти з мозком.

Нам треба визнати, що ніхто нас спасати не буде. А через рік допомога стане ще меншою, якщо не трапиться диво. Я саме про допомогу на цю війну
vihola• 19 декабря 2023
Ответ дляvidivan
Так, саме так. Соромно. А що вас дивує?
Якщо, до прикладу, вашим знайомим сказати, що ви злодійка. Їм буде відразу за вас соромно? Чи вони розберуться спочатку правда це або наклеп?
всем надо• 19 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305

Нас это чиновников и их семьи? Еще блогеров. Политиков, журналистов? А сами вы не? А кто то должен вам?
Nerses• 19 декабря 2023
Ответ дляAmalpi
это капля в море, 100 млн один день войны
А те солдаты которые вышли сдаваться рос потому, что у них боекомплект закончился, их тупо расстреляли. Это не капля в море , это цена их жизни. Были бы патроны у наших ребят было бы больше шансов выжить.
Star39• 19 декабря 2023
РФ заявляет, что заминировала в Украине семь тысяч квадратных километров территории - при протяженности линии фронта в две тысячи квадратных км.

При этом глубина минных полей составляет до 600 метров, что ’вдвое больше стандарта’, заявил министр обороны РФ Шойгу.

Речь об укреплениях на той территории, которую Россия контролирует сейчас.

Также, по его словам, там было установлено полтора миллиона ’зубов дракона’, две тысячи километров противотанковых рвов, 12 тысяч сборных железобетонных сооружений, три тысячи взводных опорных пунктов, 45 тысяч блиндажей и более 150-ти тысяч укрытий для техники.
nezhinka• 19 декабря 2023
Тільки на порадниці дізнаюся, що безугла знову щось видала, на що ви підписані, що у вас нею забитий ефір?
Blossom__• 19 декабря 2023
Ответ для vihola

І що в результаті?

Вихід до Чорного моря + ідеологічні цілі.