Ms. Dolly• 18 декабря 2023

Тренер акробатики і його привалена дружина адміністратор.

Заняття дитині подобаються, тренер має підхід, мало того, він був ранений, тренує дітей з протезом і це як приклад мужності і незламності для мене.
Але в мене просто починається істерика після спілкування або переписки з його дружиною-адміністратором.
В мене відчуття, що в неї не все добре з головою, я вже просто готова перейти в інший зал, аби не комуніковати з цією дебілкою. Але мені не хочеться через неї рвати заняття з тренером, бо дитині ж подобається. І вона ще себе позиціонує як психолог. Маю надію, що з дітьми вона не працює.
Все, виговорилася. 😂😂
Дякую 😅😅😅😅
Фіфачка• 18 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
А что вы имели в виду под ’полова система чоловіків’?
Вы сами себе противоречите.
рукиЖимолости• 19 декабря 2023
А безпосередньо з тренером ви можете вашу ситуацію з оплатою обговорити?
автор Ms. Dolly • 19 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
Ні, бо я з ним не перетинаюсь, але ще в вересні ця істеричка сказала, що всі питання вирішує тільки вона.
рукиЖимолости• 19 декабря 2023
Ну вам або істерика, або вирішувати питання. Є ще варіанти зійти нанівець через нерви або піти з цього тренування. Напевно, краще спробувати таки перетнулися з тренером.
Не заздріть тьоті• 19 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
А ви що думали
Жінка без сексу може бути нормальною ?
Ні
Ніколи
Ви мужик чи пані з 19го сторіччя родом?
Не заздріть тьоті• 19 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Ніхто не буде повертати оплату і переносити ,якщо так кожен буде переносити студія прогорить.
В сенсі ніхто, якщо це передбачено договором?
Не заздріть тьоті• 19 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
Шкала Радощів• 02 января 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Удалено администрацией...
Шкала Радощів• 02 января 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ви мужик чи пані з 19го сторіччя родом?
А вам навіщо ?
Ви дідусь чи бабуся ?
Не заздріть тьоті• 02 января 2024
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
Шкала Радощів• 02 января 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Удалено администрацией...
Не заздріть тьоті• 02 января 2024
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
Ой, як ти чітко себе охарактеризувала