Зліпок ступні• 18 декабря 2023

У кого бойлер дайте пораду

Робимо ремонт в ванній
У нас в квартирі гаряча вода централізована, але ж бувають моменти кілька разів на рік коли її нема і тиждень. Чі варто ставити бойлер якщо його використання буде кілька разів на рік? Який там принцип роботи? Це його тоді нада ж якось підключати до крану чі вода буде постійно через нього проходити навіть коли він не працює? Я не пойму
Надежда наш компас• 18 декабря 2023
Не варто.
Воду можна в обхід бойлера, але то ще гірше.

Або бойлер, або централізована

Маю рацію• 18 декабря 2023
Нужен. Вода постоянно через него не проходит.
Точу ляси• 18 декабря 2023
Ставьте, будете включать, когда горячей воды не будет, а так будете пользоваться центральным водоснабжением.
Тектологиня 80lv• 18 декабря 2023
Ставте. Коли не буде гарячої - будете користуватись з бойлером.
Надежда наш компас• 18 декабря 2023
Ответ дляМаю рацію
Если не проходит, то либо вода завоняется (бактерии в полном баке), либо активно ржавеет (пустой).
Ирина_Б_• 18 декабря 2023
это грубо говоря термос-набрал воду, нагрел на температуру которая выставлена и держит тепло, остыла-он включается греет. Если он выключен, то воду он не набирает, просто висит бак.
Нічна ненажера• 18 декабря 2023
Ставьте обязательно, только им пользоваться и будете. Можно постоянно переключать так и так (перекрываются краники на бойлер)
Помидорина• 18 декабря 2023
когда пользуетесь перекрываете горячую воду.Открываете подвод воды к бойлеру.Не пользуетесь-перекрываете подвод воды на бойлер,открываете горячую. Пригласите нормального сантехника на установку.
Маю рацію• 18 декабря 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Он покрыт эмалью - не так просто ему заржаветь (но возможно, хоть и не скоро). Завоняется - 15 минут спустить воду и все.

Ирина_Б_• 18 декабря 2023
и берите с сухими тенами
КохайтесьЧорнобровi• 18 декабря 2023
Стоит ставить, если делаете ремонт.
У нас тоже была централизованная всю жизнь вода.. пока не произошли обстоятельства 24.02.2022.. хорошо, что ремонт (косметику) не успели сделать в туалете и было куда его вешать
Мусик Пусик• 18 декабря 2023
Я при ремонте санузла специально поставила бойлер на время ’ профилактических работ’ водоканала . Это около месяца. И тоже, как у Вас горячая вода централизованная. Когда нет горячей воды- переключаю на бойлер( только холодный кран). Бойлер на 50 л , прямоугольный. Нас двое.
Та не реву я• 18 декабря 2023
у нас так якось на профілактику виключили і вже 5 років нема :)
Дюагональ• 18 декабря 2023
У Вас є лічильники на гарячу воду? Якщо рахують по нормі, то бойлер не зовсім раціонально ставити на тиждень користування. Але якщо повністю відмовитись від централізованої гарячої води при наявності лічильників, то бойлер завжди був вигідніше по розцінкам. Ну і як резерний бак з водою на всяк випадок. У нас взагалі газовий котел і підігрів води від нього, але і бойлер поставили, з ним зручніше
Moon shine• 18 декабря 2023
В нас стоїть бойлер. Коли є центр.гаряча вода- вода вона йде в обхід бойлера. Він перекритий
Goku5927• 18 декабря 2023
Якщо в вашому місті більш-менш нормальна ситуація з водою, можна спробувати без бойлера, але комунікації мають властивість зношуватися
Поумничка• 18 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
и берите с сухими тенами
А якого виробника б порекомендували ? Дякую
Ирина_Б_• 18 декабря 2023
Ответ дляПоумничка
горенье бюджет=качество
Лялька в колисці• 18 декабря 2023
Варто, 2-3 тижні влітку інколи були 2-3 місяцями. + аварії на теплотрасі, + ще щось, повірте - краще, коли він є, ніж без нього.
Вмикаємо лише тоді, коли потрібно, головне - перекрити вентіль гарячої води.

Шаманю второпях• 18 декабря 2023
Варто. Його перекриваєте і користуєтесь центральним водопостачанням. Якщо аварія, ввімкнули і є тепла вода)
Зоя Жорівна• 19 декабря 2023
Я купила, коли ми з літа три місяці без води сиділи. Централізоване так і не включала, вже 5 років з бойлером.
Душа компанії• 19 декабря 2023
Ответ дляДюагональ
Ми теж постивили бойлер і відразу відмовилися від гарячого водопостачання . Нам дуже зручно і вигідно . Ми навіть не знали , що цього року з весни і по осінь в домі не було гарячої води , випадково дізналися від сусідки у якої немає бойлера. . На весь будинок ( хрущ ) тільки в двох квартирах його немає . Дуже співчуваю тим сусідам .