Жинси на дитину• 19 декабря 2023
Що подивитись у Львові з підлітками?
Збираємось на Різдво у Львів на три дні з підлітками. Порадьте, будь ласка, що подивитись, де поїсти, якісь новорічні локації. Дякую!
Каляка маляка• 19 декабря 2023
Коли були на екскурсії там, то залазили на вежу, назву не згадаю, місто як на долоні , красиво і вражаюче. Новорічні ви і самі побачите, центр невеликий . Зважаючи що люблять ваші підлітки, моїй все подобалось, музей аптека, музей скла і тд, кафе з котами
жар-птица Нюра• 19 декабря 2023
Просто погулять по центру. Детей можно сводить в музей ’Науки’ на Стрыйской, в океанариум (он в центре)
Я така бойова• 19 декабря 2023
Екскурсії підземеллям, ратуша, Площа ринок, театр Заньковецької, ідіть в центр і ходіть по квадрату навколо ратуші, коли центр вивчите, можете далі по місту на трамваї проїхати в парки, високий замок, аквапарк не знаю чи працює
Галябалована• 19 декабря 2023
Ответ дляЯ така бойова
Львівський сирник це їх коронна страва
А де дійсно смачний? Не підкажете?
Жена_КотораяСтена• 19 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
А де дійсно смачний? Не підкажете?
У Львівських пляцках. І штрудель там найкращий! Заклад знаходиться на Площі Ринок, навпроти Ратуші.
Галябалована• 19 декабря 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Дякую!
В шоколаде• 19 декабря 2023
Арсенал, поїсти в Реберні під Арсеналом. Сніданки смачні в ’Корки та крихти’.