Булькаю• 19 декабря 2023

Інженерна гімназія чи Наукова зміна?

Вітаю! Порадьте будь ласка куди йти майбутньому пятикласнику інженерка чи наукова зміна? Зараз навчаємося в приватній школі, плануємо переходити в гімназії поряд з домом. Де кращий вчительський склад та база? Що по графіку? Чи складно вашим дітям? Дякую за поради
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Оскільки вступати в цьому році можна лише в один навчальний заклад то треба підійти до вибору обдумано
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Дитина має математичний склад розуму та хист до іноземної мови- англійської
Markiza21• 19 декабря 2023
Обидві школи хороші
Обирайте ту що ближче
Фізик-ядерщик заочно• 19 декабря 2023
В Інженерній дуже слабкий рівень навчання, рівень НЗ значно вищий.
Хочу на Балі• 19 декабря 2023
Наукова, звичайно
Соображалочка• 19 декабря 2023
Это абсолютно разные школы
Если легко даётся математика и английский, то конечно же НЗ
Инженерка это обычная школа, правда с красивым названием
Единственное ’но’: после частных школ очень часто есть нюанс,что там ребенок был отличник, а как перешёл в обычную гос, не вылазит с 6-7 баллов
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Это абсолютно разные школы
Ми перші 2 класи вчилися в 314 в Алско класі, все було добре аби не війна. Тому змушені були піти в приватну. Тут також класно, але для батьків, дитина на кормлена, вигуляна, уроки вивчені, до 18.00 в школі. Але треба щось змінювати, бо там з дітьми прям занадто панькаються. Проходили олімпіаду Кенгуру і зрозуміли що капець пішов зі знаннями, в державній школі рівень був краще
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Так інженерка ближче до дому, зможе сам ходити. Чоловік проти інженерки, каже слабка, треба в НЗ, а я за Інженерку, ті бідні діти і так зараз в постійному стресі
Летюча помилка• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Звідки це ви взяли? Вступати можете хоч в усі рейтингові школи Києва.
Наукова Зміна краща, але для талановитих організованих дітей, посередню дитину ця освітня машина розчавить.
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Конкурс же в один день і в один час майже в усі школи, НЗ і інженерка точно в один час, так що треба вибирати
Фізик-ядерщик заочно• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
ну, всі у стресі, а навчатися треба, ми одночасно поступили в інтелект і у НЗ, але обрали НЗ.
автор Булькаю • 19 декабря 2023
І одразу питання чи може хтось порадити репетитора для підготовки до вступу в НЗ. Можливо саме вчитель зі школи, щоб зрозуміти треба нам вона чи ні, ну в розказала всі нюанси навчання
Фізик-ядерщик заочно• 19 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
нічого подібного, у нас повно звичайних дітей, до речі, у НЗ дуже багато уваги приділяється позашкільному життю.
Летюча помилка• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Ну то просто співпало. А хіба НЗ набирає все в один день? Інші топшколи роблять пару наборів, основний і додатковий. Гляньте за минулий рік, може, пощастить.
Фізик-ядерщик заочно• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
вам тут ніхто з цим не допоможе, ми також тут питали, але всі морозились )
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ой я так розумію ваша дитина зараз навчається в НЗ. Можна ще спитаю Вас як по графіку навчання? До 14 і вільні? Чи є група продовженого дня та гуртки при школі? Чи встигаєте без репетиторів?
Фізик-ядерщик заочно• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
зараз в ній на дистанційному і на стаціонарі в міжнародній школі в австрії )
у нз дуже велика проблема зараз із вчителем німецької і фізики, багато хто бере репетиторів
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Чому це типу конкуренти)? А ваша дитина як готувалася?
котопёс• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Різні школи є. В нас гімназія, годують гарно, всі в бомьосховище вміщуються тому без дистанційки. У школу гуртки купа безкоштовних, від шахів і хору, то робототехніки і басейну. ГПД до 19. Рівень знань високий. Я сама колись в ній вчилася, але з новою директоркою вона стала ще краще.
А олімпіада кенгуру дійсно цікава і на логіку, не кожен дорослий вирішить. Мені писала мама нашої однокоасниця, що мала захворіла і вона думала за неї пройти, то тритину завдань навмання клацала, бо не розуміла.
3й класс.
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Круто, молодець! Навіть не уявляю як встигаєте, мабудь дуже велика роль батьків в організації процесу. Я до вечора на роботі, чоловік працює онлайн, він математик і знає досконало англійську, тому розрахунок на нього в допомозі малому з навчанням
Ну що ви, мамо!• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
У друзів син був в алско 314. В цьому році перейшов в інженерну. Подобається, не важча програма
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ длякотопёс
3й класс.
Це ви про НЗ вірно? Так і в першу чергу цікавить щоб ніяких дистанційок
котопёс• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Ні, в нас Либідь, це на виноградарі. Я просто про те, що не завжди приватні школи у цих питаннях кращі
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Та ніхто і не сперечається що приватні в навчанні краще. Лише умови там
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Зайшла на сайт НЗ, в цьому році конкурс був онлайн. Тільки не зрозуміла типу по території обслуговування. Це що виходить конкурс але пріоритетне значення у тих хто там проживає?
Культ Інтелекту• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Дійсно, останні 2 роки міський відділ освіти видає розпорядження про проведення вступних випробувань в чітко фіксовані 2 дні й тому в багатьох закладах вступні іспити складають одночасно. Інколи їх трохи в часі розносять. Моя учениця цього року спочатку складала тестування в НЗ онлайн, а через пару годин писала іспит в 315 школі. В НЗ потрапила в 30-ку кращих, в 315 завдання взагалі базового рівня.
Оскільки ви живете близько до інженерної гімназії, то раджу подивитись територію обслуговування, закріплену за закладом. Якщо ваша адреса там є, то вас зараховують поза конкурсом.
Культ Інтелекту• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Спочатку йде набір за територією обслуговування, а на місця що залишились - за конкурсом.
Культ Інтелекту• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Останні 5 років готую учнів до вступних іспитів у топові ліцеї Києва та Львова. Можете звертатись у приватні повідомлення
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ дляКульт Інтелекту
Дякую, актуально
автор Булькаю • 19 декабря 2023
Ответ дляКульт Інтелекту
Залиште будь ласка свій телефон для звʼязку