Наверняка• вчера в 13:39
Не люблю каши. Есть ещё такие?
И макароны.
Ни гречку. Ни рис. (в суши и плове иногда могу съесть).
Просто каши/макароны вроде как сытная доступная еда. Удобно готовить.
Как ни заставляла и не пробовала - не моё. Тяжело переваривается. Ощущение какой то тупости и вялости.
Пищалка• вчера в 13:42
Взагалі не люблю гарніри і, практично, їх не їм. Ні каші, ні макарони, ні картоплю. Лише запарену вівсянку на сніданок.
Наверняка
• вчера в 13:44
Ответ дляПищалка
Чем тогда питаетесь?
Я мясо /овощи/картошка.
Молочка.
Я мясо /овощи/картошка.
Молочка.
Руда ліса• вчера в 13:45
Я из каш в основном только ему овсянку на завтрак. Иногда если нет борща или супа бывает плов. Тоже ем. А остальное не люблю. Гречку ненавижу вообще. Макароны тоже.
Первоклашка Я• вчера в 13:46
Їм тільки гречку заперену і рис нешліфований, макарони темних сортів
Поліпривіт всім• вчера в 13:48
Ответ дляНаверняка
Чем тогда питаетесь?
Я мясо /овощи/картошка.
Молочка.
Я мясо /овощи/картошка.
Молочка.
А ви маєте на увазі що каша це як окремий прийом їжі?
Наверняка
• вчера в 13:48
Ответ дляСундучок с каникулами
Може у вас непереносимсть глютену?
А как проверить? 🤔
Хлеб/выпечку ем. Или это не связано???
Пищалка• вчера в 13:48
Ответ дляНаверняка
Чем тогда питаетесь?
Я мясо /овощи/картошка.
Молочка.
Я мясо /овощи/картошка.
Молочка.
М´ясо (курятина, індичка, зрідка яловичина і кролик), риба( хек, скумбрія, хамса,оселедец)ь. Супи, борщі, хліб с сочевиці, хумус, салати, варені чи тушковані овочі, квашені огірки і капуста, горішки і сухофрукти, запіканка з кисломолочного сиру.
Пусин Кукин• вчера в 13:49
Ответ дляНаверняка
Чем тогда питаетесь?
Я мясо /овощи/картошка.
Молочка.
Я мясо /овощи/картошка.
Молочка.
А до чого тоді тема? Вас влаштовує ваш раціон та стан здоровʼя, вага тощо? Якщо так, то не бачу сенсу насилувати себе тими кашами
Я їм рис, гречку, булгур та нещодавно відкрила для себе чорний рис. Інші крупи не люблю. Макарони обожнюю. Але я на дух не переношу молочні каші та молочні супи з макаронами
Оцененная• вчера в 13:49
Обожнюю рис, гречку, зелену гречку, спагетті, картошку, можу жити лише на цих продуктах.
Наверняка
• вчера в 13:49
Ответ дляПоліпривіт всім
Нет. Ну каша и макароны это ж типа сытный гарнир? К которому то овощи/мясо/рыбу дают. И ты типа сыт 🤷
Сундучок с каникулами• вчера в 13:49
Ответ дляНаверняка
А как проверить? 🤔
Хлеб/выпечку ем. Или это не связано???
Ви ж пишете, що відчуваєте дискомфорт після таких продуктів- організм сам підказує що їсти.
Наверняка
• вчера в 13:50
Ответ дляПупуговка
Обожаю гречку
Что, добровольно её выберете среди прочей вкусной еды? (правда интересно).
Пупуговка• вчера в 13:50
Ответ дляНаверняка
Да
Моль Моллівна• вчера в 13:51
А я не розумію солодких каш з молоком. А солоні люблю. Не прлсто так сухі пусті їсти, звісно, а з маслечком чи краще з сметанковим соусом по типу бефстроганов. Коли піст - з грибами, карамелізованою цибулькою. Або кускус з овочами і соєвим. Люблю артек, ячку в пакетиках, човлент (там перлова), плов
Наверняка
• вчера в 13:51
Ответ дляПусин Кукин
Бо це доступна їжа. Ситна. Легко готувати. И ’наче’ (наче?) корисна. А я не можу їсти. Хотіла зрозуміти чому.
Поліпривіт всім• вчера в 13:51
Ответ дляНаверняка
Що це за поняття - ситний?
Таке якесь дурнувате слово. Для мене ситним х мʼясо і риба.
А повноцінний прийом це овочі, мʼясо/риба, каша. Вечеряю переважно без каш, не любите каші не їжте, в чому проблема?
Борисфенка• вчера в 13:52
Ответ дляНаверняка
Коли я виросла і стала сама собі купувати і готувати їжу, перестала їсти гарніри взагалі, люблю м´ясо з овочевим салатом. Їм багато хліба.
Може воно й ситно ті каші і макарони , але не лізе.
Сундучок с каникулами• вчера в 13:52
Ответ дляМоль Моллівна
А я ще кукурудзяну з пармезаном ...і пшеничну з великою кількістю масла вершкового😋.
Пусин Кукин• вчера в 13:53
Ответ дляНаверняка
Тому що смаки у всіх різні.
Корисна здорова? Так, але дивлячись скільки та з чим їсти.
Дешева? Так, однозначно дешева і проста в приготуванні. Але якщо для вас це не принципово, то не переймайтеся, що ви не їсте каші