Брехушечка• 19 декабря 2023

Як ви підписані в телефоні?

Дитячий садок звісно, але не приємно.
Це так мило коли вас підписують киця, сонечко, щастя, кохана і ТД.
Я зайшла в гетконтакт і там ім´я+ назви компаній де я працювала. Ім´я + прізвище.
Все.
Хочу бути чиїмось щастям😥
Фея_3уровень• 19 декабря 2023
По тегах можна побачити багато цікавих речей
Апофиозная• 19 декабря 2023
Та ну, от дивиться потенційний замовник у гетконтакт, а там ім´я +: дизайнер інтер´єру, дизайнер Київ, 3-д макс, дизайнер...диз..солодкий пиріжечок 😁
Блондинка в Законе• 19 декабря 2023
У меня муж подписан Любимый.
У мужа я подписана Танюшка.
автор Брехушечка • 19 декабря 2023
Ответ дляФея_3уровень
Шкода що там не можна побачити у кого саме))
Бо є там один цікавий тег. Явно контакт з робочих. Бо там з назвою компанії. І в дужках ( жопонька)
Чарочка діда• 19 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
У чоловіка?
Так) 21 рік шлюбу в лютому. Все чудово, дурнею не страждаю, як у кого хто записаний)
автор Брехушечка • 19 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Ну добре що не по імені отчеству
Фея_3уровень• 19 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
Я свої глянула, нічого такого. А у знайомих іноді таке….
Белочкой зови• 19 декабря 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Побачила, що у чоловіка я підписана Іра. Був скандал.
А ви не Іра?
Зоряний Шлях• 19 декабря 2023
С мужем друг у друга по именам подписаны. Ребёнок - тоже по имени. Как другие подписывают - хз, я гетконтакт не пользуюсь.

Я вообще не представляю, чтобы я кого-то подписала ’моя счастье’, ’солнышко’ или как-то так... Это же телефонная книга, мне в ней информация важна. В жизни в семье используем ласковые прозвища.
автор Брехушечка • 19 декабря 2023
Ответ дляФея_3уровень
Так хочеться декого переглянути. Так блін їм де прийде, що і хто переглядав)
Чарочка діда• 19 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну добре що не по імені отчеству
Кому добре? Вам? )) ну так, вище он навіть скандали влаштовують 🤣
Вічний двигун• 19 декабря 2023
Ответ дляЗабула що?
Я у мамы ’дщерь’ (я себя ей так сама подписала), а у мужа ’Олечка’.
Гет-контакта нет, поэтому, кто я у других, не интересовалась
о, это мое слово тоже ))
Леннон_Жив!• 19 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну добре що не по імені отчеству
а если и по отчеству?
Робот Вертер• 19 декабря 2023
Любимая))) вот так. Он у меня по имени, не люблю когда подписывает всякой ванилью ( а когда называется миленько, мне нрав)
Гомосноб• 19 декабря 2023
Через швидкий час хлопець був підписаний в мене «Котик», так як я його називала. Але одного разу їхала в гості до студентських друзів, і там точно телефон би лежав то тут то там, а з хлопцем вони ще не знайомі, то потім вони б називали його замість імені котиком. Тому перейменувала на ім‘я без зменшувальної форми.
Він побачив, то здивувався, бо так його називала в перші дні знайомства. Спитав, чого так офіційно, що сталося.
Фея_3уровень• 19 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
Якщо в них не преміум, не прийде)
П´яна вишня• 19 декабря 2023
Обычно жен/ мужей подписывают по имени чтоб не спалицца.

Одно дело когда любимая звонит.
И совсем другое когда Маша Иванова
Мой завтрак• 19 декабря 2023
периодически идет синхронизация и контакты появляются так,как я их не записывала
Чарочка діда• 19 декабря 2023
Ответ дляП´яна вишня

Одно дело когда любимая звонит.
И совсем другое когда Маша Иванова
Самі придумали? ))
Глаголиця• 19 декабря 2023
Не знаю як там у всіх. Знаю, що у чоловіка я підписана як Катюша. Якийсь період я була у нього Катрін)) у брата я Катруся, у друга кращого-Картофан)))
Аnnеt• 19 декабря 2023
Ответ дляПописанная парта
как он вас потом подписал ’моя повелительница’ или ’радость моих очей’?
’Скандалистка’
П´яна вишня• 19 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Самі придумали? ))
Пусть будет так.
Так спокойнее
БолеИменее• 19 декабря 2023
Интересно 🤔 , кто меня Махмудом подписал 😂
Гуру троллинга• 19 декабря 2023
У меня - любимый, у него - моя единственная
Кидстаффовка• 19 декабря 2023
Киця
16 лет в браке
Я погнала• 19 декабря 2023
Це програма така? Чи як подивитися?
Всім шампаньського• 19 декабря 2023
У нынешнего Алёнушка, у бывшего - Алёна-жена)
Пушап Мі мі• 19 декабря 2023
Ответ дляБолеИменее
Махмуд другий
Іоанн второй
МЧСница• 19 декабря 2023
Уборщица
Забула що?• 19 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну добре що не по імені отчеству
На самом деле всем по фигу, кто у кого и как записан)