Не против• 19 декабря 2023

А вы кушаете куриные голени?

Если да поделитесь хорошим рецептом голеней в духовке в панировке
Результат:
вже голосів: 124
90 (72.58%) Да отличное блюдо
27 (21.77%) Не ем куриные голени
7 (5.65%) Свой вариант
ОйЙой• 19 декабря 2023
как-то вариантов у вас маловато
мы иногда ьерем - но не скажу, что это ’отличное’ блюдо
скорее - на скорую руку, лень возиться
отварить, запечь, пожарить
рецептов в интернете - валом

бифидобактерияЖоржик• 19 декабря 2023
Люблю грудку. Но если ничего другого нет, могу съесть куриную ножку
Просто звязда• 19 декабря 2023
В духовке, поджарить, стушить
Слухи-руки не распускаю• 19 декабря 2023
Та ніволи ніякі рецепти не використовую. Приправи, сіль і в духовку
Николай-b526• 19 декабря 2023
в аэрогриле....
Где тут 0?• 19 декабря 2023
Кушают короли и маленькие детки, остальные люди едят)
Мрії у вирії• 19 декабря 2023
В принципі не вважаю курятину (ніяку) м´ясом яке можна часто вживати.
Але іноді купую, діти люблять.
Беру філе гомілки. Просто сіль, спеції - запекти.
Переважно у закритому посуді чи у мультиварці запікаю. Ми любимо соковите м´ясо.

Khmelnichanka• 19 декабря 2023
Аерогріль, якщо просто запекти.
А в духовці курятину роблю виключно з ’додатками’ у вигляді соєвого соусу, пива, яблук, ананасу тощо (щось одне). Бо просто в паніровці мені не так смачно.
Просто звязда• 19 декабря 2023
Ответ дляГде тут 0?
А почему короли в этом списке?)
Где тут 0?• 19 декабря 2023
Ответ дляПросто звязда
А почему короли в этом списке?)
не в курсе)
Просто звязда• 19 декабря 2023
Ответ дляГде тут 0?
не в курсе)
Поняла)) меня тоже бесит, когда пишут кушаем, но это лучше, чем едем вместо едим
очки_ннадо• 19 декабря 2023
Обожаю. Особенно с рисом и подливкой.
Багиня• 19 декабря 2023
Не їмо і ніколи не їли
Чорнобаївка• 19 декабря 2023
Ответ дляМрії у вирії
Але іноді купую, діти люблять.
а что не так с курятиной, почему ее нельзя часто есть? и какое мясо тогда можно?
Багиня• 19 декабря 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Вирощене без гормонів, краще їсти.
Багиня• 19 декабря 2023
Ответ дляМрії у вирії
Але іноді купую, діти люблять.
Я вас підтримує але тут таке читати не люблять.
Мрії у вирії• 19 декабря 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Жодне м’ясо промислового вирощування небажано істи часто та у великих кількостях. Стосовно саме курятини - то моїй приятельці ізраїльські онкологи (в неї чоловік, нажаль, вже помер від онкології, єврей, там жили та лікували) категорично заборонили її вживати. Це було десь 2000-2010 роки, ця розмова між нами. І воно мені дуже закарбувалось у пам’ять. Я в принципі припинила купувати курятину. Але іноді зараз купую щось з маркуванням ’без гормонів, без антибіотиків’ і тд. Не дуже в то вірю. Але рідко купую.
В ідеалі - дичина. У Польщі, до речі, в гірських регіонах, мясо оленини у супермаркетах фасоване продається. Там його купую. Ну оскільки я в Україні - то купую переважно телятину домашнього вирощування. Принаймні телят забивають до моменту початку вигодовування їх комбікормами. Та й по селах люди нечасто корми купують.
Рибу також краще брати з ’дикої’ природи - морську глибоководну.
Може ще третю?• 19 декабря 2023
нет,больше всего их не люблю в курице
и отдельно никогда не покупаю
talvitarina• 19 декабря 2023
мариную в чем бог послал (соевый соус, мед, кефир, какой-то томатный соус типа сацибели, просто масло и специи) и в духовку или аэрогриль

Міряно-переміряно• 19 декабря 2023
Ответ дляМрії у вирії
Утешайте себя тем, что телят не кормят молоком коров, которых кормят комбикормами и лечат антибиотиками. Особенно в селах.
Мрії у вирії• 19 декабря 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Я трохи розуміюся на усіх цих процесах і ретельно підхожу до вибору продуктів харчування, питної води, повітря яким дихаю. % на 70 як не більше - то все ок. Решта - ну така собі вакцинація-адатпація до існуючих реалій. Старші мої діти, до речі - вегетаріанці вже багато років.
Мрії у вирії• 19 декабря 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Звичайно, можна не заморочуватись і жерти усе підряд. То справа особисто кожного. Його тіло - його діло.
Міряно-переміряно• 19 декабря 2023
Ответ дляМрії у вирії
А можно просто верить в чудеса и существование экологически чистых и безвредных продуктов в Украине. Это дело каждого, его разум и здравый смысл - его дело.
Мрії у вирії• 19 декабря 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Можете вірити і в це. Ваше право. Якщо хочете продовжувати діалог - то рекомендую читати мої дописи цілком, а не виривати слова з контексту.
Гарного дня.
Безлім на все• 19 декабря 2023
Ответ дляГде тут 0?
Не выдумывайте,все кушают,и это правильно.
Мозг клюйте у себя дома
Где тут 0?• 19 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Мозг клюйте у себя дома
кушайте дальше...
Директриссимо• 19 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Мозг клюйте у себя дома
Дуже снобістське оте «кушаю»-аж верне, тому - ні, нормальні таки не «кушають».
Дона Ко Ко• 19 декабря 2023
Не ем уже, считаю калории и поняла что они намного калорийнее филе, по этой же причине и желтки почти не ем, только белки.
побольшомусекретику• 19 декабря 2023
Ответ дляБагиня
Не їмо і ніколи не їли
Чому ?
І що замість цього ?