Зайченя• 19 декабря 2023
видалила «поліп» на свою голову
сьогодні вже створювала тему перед операцією
на 3х узд казали що поліп на матці
сьогодні після купи нервів та грошей, лікар сказав що то був не поліп класичний з ніжкою, а типу як епіталіальна складка як потовщення, яка схожа на поліп (хоча у виписці написали поліп)
це все вирізали і відправили на гістологію
тобто що виходить я могла не робити цю операцію? ця «складка» можливо і була у мене завжди
я в шоці(
на 3х узд казали що поліп на матці
я в шоці(
Зайченя
• 19 декабря 2023
Ответ дляПриму в дар
А сколько стоило это?(
Сочувствую, автор
15 тис.
Зайченя
• 19 декабря 2023
Ответ дляГладиолус
Подождите быть в шоке. Получите результаты гистологии сначала
думаєте що то пухлина?
Ms. Iphone• 19 декабря 2023
Гистероскопия вообще от это метод обследования. Когда врачи видят ситуацию не на экране УЗИ, а как есть.
И тогда уже решают надо удалять (в случае с полипом или нет).
Будьте так ласкаві• 19 декабря 2023
Буває таке що на узі кажуть поліп, а при гістероскопіі кажуть нема нічого.
Вот Она Я• 19 декабря 2023
Значна частина лікарів - просто шкуродери!
Так кілька років тому гінеколог направляв мене на операцію (до свого знайомого хірурга, бо таки він зможе мені допомогти), а я сказала, що піду ще мінімум до двох лікарів, і якщо підтвердиться діагноз, тільки тоді погоджусь на операцію.
Інші лікарі взагалі не знайшли ніякої проблеми!
Тобто, цей гад хотів викачати кошти на рівному місці і йому абсолютно начхати на здоровʼя людини!
Схожа ситуація була у моєї подруги
Зайченя
• 19 декабря 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
так але все ж таки вирізали щось
Чупа-чупс• 19 декабря 2023
Хоч складка, хоч поліп але воно може працювати, як спіраль і не давати закріпитись чи нормально розвиватися вагітності.
Зайченя
• 19 декабря 2023
Ответ дляЧупа-чупс
дякую , якщо це правда тоді ок
Na kablukah• 19 декабря 2023
Понимаю Вас.
Мне тоже неоднократно путали и направляли на операцию.
Слава Богу, что не пошла.
Идиоты
Слава Богу, что не пошла.
Идиоты
размахер• 19 декабря 2023
Киев сити доктор пошла на чек ап,мне сходу у вас полип, завтра можем прооперировать,10 тысяч цена вопроса.Денег не было,пошла через время на УЗИ говорю у меня полип,мне да есть,но как-то сомнительно)Иду в другое место,смотрел врач,нет никаго полипа есть киста!Отправляет к заведующей на УЗИ,та тоже полипа нет,есть киста)Короче бред один
Ответ дляразмахер
Полип может сам проходить) это нормально.
Оперировать если есть жалобы
Зайченя
• 19 декабря 2023
Ответ дляразмахер
от і в мене так
младокошкина• 19 декабря 2023
Ответ дляразмахер
Я з поліпом узі 7 разів робила. Одна бачила, вроді є поліп, треба видаляти. Пішла до інших лікарів, нема нічого. Робила в той самий день циклу, робила зразу після місячних, потім ще, і ще. Бо може сховався. Е, блін , одні нерви
Вкуси мене• 19 декабря 2023
У мене 2, перевіряю раз в 3 місяці. Гарний лікар і узист, багато років з ними. Не радять удаляти. В мене проблем немає просто, ні з циклом, ні з гормонами, ні запалення. 39 років. Додам, що лікар казав, від того, що всім попало по протоколу удалять, потім онко на тому місці чогось буває або знов виростає.
Рву и мечу• 19 декабря 2023
а мне, молоденькой девочке 25 лет, при задержке врач (зав гинекология областная больница, на двери большими буквами профессор) говорил беременность в том сроке когда нужно ’срочно делать аборт’( потому что до этого я сказала что беременность нежелательная) но я его не послушала, пошла к другому врачу. а он мне говорит- витамины пейте вы худенькая кушайте нормально, у вас просто сбой, скоро пойдут...можете себе представить??? ну у вас другое , автор, узелок узелку рознь, лучше перебдеть
Невидимка• 19 декабря 2023
Ответ дляNa kablukah
Понимаю Вас.
Слава Богу, что не пошла.
Идиоты
Слава Богу, что не пошла.
Идиоты
Чудеса однако)) а чого ж тут в темах всі розпинаються, що наша медицина найкраща?
Лукава_Кiшка• 19 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Оперировать если есть жалобы
Полип - это не киста!
Он сам не рассосется
размахер• 19 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Оперировать если есть жалобы
Я это знаю,полип может сам пройти через пару циклов,но не в моем случае, всё происходило в течение трёх лет.Мне сказали есть и гиперплазия эндометрия,потом сказали может это был и не истинный полип,а складка.Теперь говорят,тонкий эндометрий.Короче я поняла есть и коммерческие диагнозы,и если ты сам врачу скажешь,что у тебя полип,тебе подтвердят.Только профессионал все сам увидит,есть что-то или нет!
Невидимка• 19 декабря 2023
Ответ дляразмахер
+1, ось тому не варто йти на консультацію зі всіма своїми попередніми виписками)
Na kablukah• 19 декабря 2023
Ответ дляНевидимка
Не знаю)))
Это я исключительно в платных клиниках Киева наблюдалась,само собой один приём от 700 грн стоил несколько лет назад.
Может хотели на деньги развести,но скорее всего, просто не особо высокий профессионализм. К слову,забеременела и родила без проблем.
Ну их,этих врачей
Зайченя
• 19 декабря 2023
Ответ дляВкуси мене
ось цього і боюсь що все було ок а тут порізали здорову матку(
АдеКВАтная• 19 декабря 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Полип - это не киста!
Он сам не рассосется
Не всі кісти зникають теж, як і поліпи
Залежить від виду