И рядом с этим новое заявление Минобороны «воевать будут те, кому выпала такая судьба»
Тоесть кого успели выловить? Мне после этих заявлений страшно становится, женский учёт видимо уже решенный вопрос
Ваша величність• 19 декабря 2023
Ответ дляvikiss
Тобто збори, які постійно публікують жінки і самі військові, то все фейки?
Це як збирати гроші на штори у школу.
Якщо не зберете з батьків вважаєте, що у класі будуть голі вікна?
Не смішіть.
Ви своїм коштом купуєте те, що має забезпечити держава.
Але це не всі здатні зрозуміти.
Не смішіть.
Але це не всі здатні зрозуміти.
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Я цю сферу давно і добре моніторю. Постійно. І з вами не згодна абсолютно.
Какую именно сферу? Продажу недвиги? Или бесплатные возможности? Я сама так нашла жилье через подругу. И знакомые в Белогородке недавно кого-нибудь в дом искали, сами уехали в Польшу.
Bransoletka• 19 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
У нас не має війни. Доречі, ніхто на прес-конференції не питав чому її офіційно не оголосили?
Він і так такий агресивний був. Стільки питань незручних
Ответ дляолена олена
А якби не зібрали, в окопі в шльопках без броніків сиділи б? Для чого ви це розганяєте тут? Нікого без повного забезпечення не провезуть на нуль. Перевіряють кожного, відповідальність на командирі.
А для кого постоянные сборы проводят? Вон, даже в топе висит ’сбор на дроны’.
Ваша величність• 19 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Не плутайте дрони і чоботи.
Bransoletka• 19 декабря 2023
Дівчата, маю таке питання. Чи багато серед ваших знайомих таких, хто ФОП і їх мобілізували?
Ответ дляАвокада
а детей всех мобилизованных женщин ему бы привели под его же ОП.
Так він сказав , що мобілізацію не підпише , про облік він нічого не казав .
Підпише облік , всі військовозабовязаними і не виїзними будуть , а мобілізувати вже міністерство оборони буде , підпис зелі не потрібен .
От такий от хитрий ход
олена олена• 19 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Дрони, машини, ремонт машин, тепловізори - це розхідники. Вони сьогодні є, а завтра машину розбили. Солдати не чекають, поки бухгалтерія порахує і їм оплатять це, це довго. Купують за свої або роблять збір. Волонтери дуже багато допомагають, везуть все. Але збори на фліски і труси - це афера, повірте.
олена олена• 19 декабря 2023
Ответ дляYuliya-23
ну добре, військові попросили, а воювати є чим? Чи проти літакків і арти з лопатами йти?
Є чим. Вже нема кому
Ответ дляsheerlee
От такий от хитрий ход
кто бы сомневался,что и хитрий ход будет найден и ото ’неначасі’ когда им нужно рты закрыть недовольным.
Соната любви• 19 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Малуть таким як він, така доля не випадає
все в руках людей.
как люди позволяют с собой обращаться, так с ними и поступают.
другого не дано.
олена олена• 19 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Дивно. Військові експерти і не лише вони кажуть якраз протилежне
У мене є свій експерт. З середини так сказати. А коментарі дружин підюбочників про те, що їхні боягузи пішли б воювати, але зброї немає , бронік не дадуть, голодувати буде - це повна брехня
Ваша величність• 19 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
У меня знакомого забрали. Ботинки покупали сами.
А якби не купили, він би голий у окопі сидів?
олена олена• 19 декабря 2023
Ответ дляВаша величність
Це як збирати гроші на штори у школу.
Не смішіть.
Але це не всі здатні зрозуміти.
Не смішіть.
Але це не всі здатні зрозуміти.
Це 100%
ВОНИ НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ ВИГРАВАТИ ВІЙНУ
Він стоїть поруч і кричить. Кричить так, що мені хочеться сховатися кудись. Очі сльозяться. З рота тече слина.
Він кричить.
«Мені треба турнікети. А ще треба (починає зриватися на мат)… Катя! Я не можу згадати слово!!! Я не можу згадати слово!».
Простягаю клаптик паперу: пиши, будь ласка. Не хвилюйся. Тобі не можна. Пиши.
Він бере олівець, намагається писати. На руці немає півтора пальця. Слова виходять майже нерозбірливо.
В нього вже третя контузія. Якщо цього не знати, він виглядає зараз як справді психічнохвора людина. Але він нормальніший, аніж половина населення країни.
В психіатричний клініці лежить хлопець, який єдиний вижив після штурму. Він зовні виглядає звичайно.
Частіше він просто мовчки дивиться поперед себе. Але ночами він штурмує ту саму останню позицію і викликає евакуацію. Кожної ночі. Він фізично повернувся до дому. Але залишився там… На все життя.
Їх вже десятки тисяч.
Я майже не маю часу читати мережі. Але коли я туда захожу, в мене просто опускаються руки. Ні, не так. Я майже в істериці.
▪︎ Поліціянт, котрий кинув своє місто під час вторгненя в 2022 році, стає генералом.
▪︎ Прикордонника, якого зупинили в стані алкогольного сп’яніння і він веде себе як останнє бидло, після звільнення відправляють на підвищення в Київ. Того самого, речниця якого літала в Париж і в якого знайшли статків десь на десятки мільйонів.
▪︎ По всій країні обшукують воєнкомів та знаходять в них десятки мільйонів долларів. Тепер «виїзд» коштує не 5 тисяч доларів, 10.
▪︎ Мєра міста Суми заарештували, коли він приїхав брати хабар у 2 млн. А меру якогось маленького міста, навпаки, віддали тисячі долларів, знайдені в шафі бо «це на пам’ятник бабці» (с)
▪︎ Президент ремонтує літак за мільйони грн. та подає свого батька на стипендію «за особистий вклад в науку».
Їм всім замало того, що вони мають.
Вони хочуть все.. Вони не зупиняються.
1,5 місяця по всій країні виходять люди. 1,5 місяць виходимо ми. З нас і почалось.
Але ми «відміняємо» 2-3 тендера, а на їхнє місце заходять 20 нових. І кожен вбиває своєю цинічністю.
▪︎ Вони купують автівки зі шкіряними салонами, стільці по 120 тис, ремонтують фасади, купують літню форму для муніципальної варти чи будують мільярдні мости, які падають.
▪︎ А потім, в мережі, з’являється відео, де депутат міської ради (я навіть і не чула, що в нас такий є), який має відношення до фірми, яка будує падаючі мости, на свій народження, в образі імператора, катається на героскутері.
Хворі потвори. Імператори. Царі. Господарі Всесвіту.
▪︎ Чергова перевірка в одеський мерії виявила порушень на 1 млрд грн - новина, яку вже просто швидко пролистують. Ну знайшли і знайшли. Кого це цікавить?
▪︎ Областна лікарня викладає плитку на 30 млн. Звісно, з гаслом, щоб швидкі з пораненими воїнами не стояли в черзі.
Вони, до речі, тепер все намагаються робити під гаслом «це для наших захистників»
▪︎ А потім додадуть ще один тендер на 10 млн, щоб провести там світло і поставити стовпи.
Тим же часом пораненим шукають милиці, інвалідні візки, збирають на протезування чи ліки.
▪︎ А в Києві, в госпіталі ветеранів, замінюють вікна. Пластикові на пластикові. На 500 млн грн.
Це просто декілька прикладів. А їх тисячи по країні.
В Києві поліція розвозить по ночах людей з нічного клуба. Їх там сотні. Яка там комендантька година? Це для нас вона існує, бо вони вважають нас рабами. А для «імператорів» її не існує.
Вони не збираються вигравати війну. Це вже зрозуміло. Вони просто хочуть, як вампіри, випити останню кров з країни, яка вже майже впала, обезкровлена.
«Витік» кажуть про пораненого з херовим турнікетом. Ось так витікає і країна. Ми з вами.
Вони плюють всім нам в очі. Вони розуміють, що всі ми для них не несемо ніякої загрози. Вони купують автозаки на всяк випадок.
Бо за 1,5 роки вони остаточно зрозуміли, що населення країни готове жерти ось все це і мовчати.
Ми або встанемо зараз дійсно, як в останній раз, або треба визнати, що ми програли. І що ціною цьог
Він кричить.
Їх вже десятки тисяч.
Їм всім замало того, що вони мають.
Вони хочуть все.. Вони не зупиняються.
олена олена• 19 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Мій теж сам купує літні. Ті , що видають, жаркі. Але їх видають. Всім. І це єдине, що він собі купує
Полковой раввин Изя• 19 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
ВОНИ НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ ВИГРАВАТИ ВІЙНУ
Він кричить.
Їх вже десятки тисяч.
Їм всім замало того, що вони мають.
Вони хочуть все.. Вони не зупиняються.
Він кричить.
Їх вже десятки тисяч.
Їм всім замало того, що вони мають.
Вони хочуть все.. Вони не зупиняються.
Что вы предлагаете?
Оксана-004e• 19 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
А что на мобилизацию этого количества людей надо потратить 500 миллиардов гривен, это ничего?
Ещё мне новость понравилась, что ВВП страны вырос на 5%😅
Это у них в карманах ввп вырос
Ответ дляxenechka
У вас точно немає
Ні, в мене місто живе нормальним життям. Мої сусіди - поліцейські, військові пенсіонери (ще молоді), СБУ. Їх ніхто не мобілізовує. Вони постійно в доступі. У нас перекладають плитку. Працюють всі розваги, музика грає. Я живу в іншій реальності?
Оксана-004e• 19 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Якраз вона з путіним хіхікала, так шо була б при владі, було б все зашибісь, його влаштувала б така влада в Україні.
Так и зе в глаза заглядывал
Ответ дляFalcon82
Ну у вас же одни соседи полицейские и СБУшники? Никого из знакомых не забрали и никто не служит?