Kitty75i• 19 декабря 2023

Военные попросили мобилизовать еще 500000. Зеленский

И рядом с этим новое заявление Минобороны «воевать будут те, кому выпала такая судьба»
Тоесть кого успели выловить? Мне после этих заявлений страшно становится, женский учёт видимо уже решенный вопрос
Белая-и-пушистая• 19 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Це її робота ,не більше,я впевнена
Белая-и-пушистая• 19 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Не зрозуміло, ви за те, щоб стати частиною росії, і щоб ваших чоловіків мобілізовували на війну вже під її прапором ?
Тоді у вас точно вибору вже не буде.
на войну с кем?
Oks234• 19 декабря 2023
Автор бот і провокатор , зі свіжою регістрацією , спеціально пише теми для розпалювання ненависті до чинної влади .
lady.dziu2011• 20 декабря 2023
Ответ дляOks234
Да у вас всі провокатори кому не подобається наша влада
katshmat• 20 декабря 2023
Кто-то скажет им наконец, что пора это все заканчивать?
SolgAvA• 20 декабря 2023
а він таки еволюціонував від янелоха до янетряпка. Наступним етапом в прогресі будет янеганчірка
SolgAvA• 20 декабря 2023
Ответ дляkatshmat
а як же 60 мільярдів? нє, за них має вмерти ще пару сотен тисяч людей, така собі утилізація самих себе за гроші. які дає захід , які тирять слуги
Шеллар• 20 декабря 2023
Ответ дляЗлатка 07
Ми теж постійно збираємо, в школі, в коледжі, в будинку, тут ось на дрони . Ті, на горі, взагалі вже охреніли, мало того, що зарплати військовим порубали, ще й елементарними речами не забезпечують. Бля, буде майдан - в перших рядах з вилами піду. Дістали, тварі.
Я з Вами.
Більше всього ненавиджу боневтіка з командою, гірше орків.
екатериналуиза• 20 декабря 2023
Ответ дляLena-Lena12
До чого тут «стріляти», але можновладцям та їхнім підлеглим, та всім тим, хто зараховує себе до влади (а список цих осіб довгий) не завадило б жити так, як звичайні люди. І чесно заробляти гроші та призначати премії. Можливо тоді б в нашій країні (у якої був і є потенціал), і мінімальні випрати соцнезахищеним були б гідні, і мінімальна пенсія теж гідна, і прожитковий мінімум так само. І це не пусті слово. Бо майже всі, хто доривається до влади, починає «чудити» у поганому сенсі. Починаються гроші, статки, маєтки. Особисто я ви розглядала не арешт майна, а конфіскацію, і в маєтку Медведчука та Суркіса, які на околиці Києва, в мальовничому куточку в лісі біля озер, чудово би вписався притулок для дітей з малозабезпечених родин. І як віллу воєнкома в Іспанії не арештували, а конфіскували, а вартість їі понад 4 млн євро, і на ці гроші відкрито закупити такмед на фронт (на жаль, і нині гідний такмед приходить до нашої країни на передову завдяки добросовісним волонтерам). А ще модна створити «Місто добра», яке є в Чернівцях завдяки Марті Левченко та небайдужим меценатам, але наша країна потребує більше таких місць, де були б діти з матусями, що опинилися у складних життєвих умовах. Як бачите, фінанси на потреби звичайних людей не зайві. Але можновладцям ні до цього. Вони до звичайних людей спекулюють поняттям патріотизм та обов‘язок, поки самі приймають зручні закони, їздять на відпочинок закордон, купляють маєтки також закордоном. Як це все зупинити, навіть не знаю. Але деякі заяви «від влади», особливо її підставних ляльок, просто межують з психічно нездоровими «ідеями» та «пропозиціями».
покі судова система буде під владою ,не чікаю нічого доброго.
lumonbka• 20 декабря 2023
Ответ дляLizavel
И война с русскими
Як би не було тотальної корупції і беззаконня, ми вже б були набагато ближче до перемоги, ніж зараз.. або вже б і перемогли.
Lizavel• 20 декабря 2023
Ответ дляlumonbka
Я так не думаю, у нас людей мало...
Marinamariana• 20 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Мобілізація погано, а як обійтися без неї і відстояти кордони та нещалежність, може хтось дати відповідь?
Путін каже - цілі будуть досягнуті. Його оточення твердить що українці не бажають захищати Україну, бо це штучне недієздатне утворення-осередок російської імперії. Треба відновити історичну справедливість, і повернути ці землі до росії.
Тобто знову в те болото.
Какая вам разница что говорит Путин . Зеленский и Буданов тоже говорят
Marinamariana• 20 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
☄️Я не вважаю, що ми програємо – центральні регіони нашої країни, об´єкти інфраструктури, дороги, залізниця, економіка – ми були у повній блокаді минулої зими, зараз ситуація навіть близько не така – Зеленський

@smolii_ukraine
Ну так это правда
english book• 20 декабря 2023
Ответ дляMarinamariana
Вопрос был в том, как обойтись без мобилизации?
О которой здесь без перерыва создают темы.
english book• 20 декабря 2023
Ответ дляColombina.
Та никто уже в эту чушь не верит.
Що значить не вірить?Фактам, чи чому не вірить?
На форумах Севастополя і Криму є дошки пошани з загиблими українцями, які народилися в Україні, потім попали в окупацію, і пішли по мобілізації на війну зі своєю колишню батьківщиною. Тільки минулої неділі двоє додалось. В них там вже свої алеї загиблих є,і це не буряти, а наші колишні громадяни.
А безліч мобілізованих з Донецької, Луганської областей? Це наші колишні співвітчизники. Поки що тримається лише Приазов´я. Там до виборів немає примусової мобілізації, тільки добровільна. Але лише до виборів путіна.
english book• 20 декабря 2023
Ответ дляБелая-и-пушистая
на войну с кем?
За моє життя мобілізація проводилася в Афганістан, двічи Чечня, тепер Україна.Там не заспокояться ніколи. В них інтереси росповсюджуються далеко за межі країни.
Зараз Путіну не подобається Казахстан. Кавказ постійно стримується, Китай м´яко купує Далекий схід...
Colombina.• 20 декабря 2023
Ответ дляenglish book
У людей есть знакомые и родственники в днр,лнр. Не знаю как сейчас, но еще летом там все спокойно выезжали, и никого в бусики не засовывали, в отличие от того, что происходит у нас.

Рассмешило про двух погибших родом из Крыма. У нас сколько от каждой области гинет каждый день? Ах если бы двое в неделю
english book• 20 декабря 2023
Ответ дляColombina.

Там не засовывали? Не смешите.Там приходили на предприятия, и проводили мобилизацию. Принудительно мобилизация была и в ДНР и в ЛНР. У нас работают люди оттуда, которые через Россию сбежали к нам.Именно по этой причине.
В Крыму обещали обойтись без мобилизации, но в этом году её провели. Поэтому там пока мало погибших. Но уже есть приличная аллея 810 бригады, и памятник стоит на Козачке. На последней сессии Аксёнов выделили 730 участков участникам СВО. Остальным выделят позже. Это я про то, как Вы писали, что ’никто уже в эту чушь не верит’
Приазовье пока только добровольно.
У Кремля цель-чтобы гибли бывшие граждане Украины, чтобы их кровь была на наших руках.
english book• 20 декабря 2023
Ответ дляColombina.

Не из Крыма двое, а конкретно из Севастополя.