Більше не має чого додати. Це тільки моє відчуття ?
екатериналуиза• 20 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Сколько дней до жопы?
мы в ней с 19 ,обустраивайтесь поудобней.
L-i-s-a-92af• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Знаєте, ви прогресуєте і вас від Маньки тепер складно відрізнити, якби не нік
Згадую ваші істерики, як сина не випустили на навчання…
Це вже випустили і ви не надякуєтеся? Чи захисна реакція психіки, що ви сліпо не бачите того, що творять ваші обранці?
Удалено администрацией...
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
О, тригернуло і таки поперла нова хвиля 💩 з вас. Не дивно, знаючи за кого голосували…
Прогляньте свої теми про «не випустили» і дайте визначення, що це було, якщо не істерика)
Ну і будьмо відверті, що УАЛ це таки не найбільша мрія, якщо є можливість навчатися на повній стипендії в рейтинговому університеті за кордоном
І порада, тримайте себе в руках, не переходьте на особисті образи співрозмовника, бо то є ознакою мінусового інтелекту
L-i-s-a-92af• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Дерматит свій вилікували вже
?
Краще його обговорюйте,ця тема вам явно ближча,чим навчання в топових ВНЗ світу.
L-i-s-a-92af• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Ваш президент може вами пишатися
Пробивайте дно далі…
В мене той же президент,що і вас,якщо ви громадянка України.
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Цікаво, як почуваються ті, що привели його до влади?
Норм вам?
Тут же рвали за нього все, що могли порвати…
Норм вам?
+,
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляYOzhik v tumane
Запишите свое видео о том, как надо. Другим стыдно не будет?
Ну и сравнили… Президент будет брать пример?
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляРозбійник
Тільки прочитала заголовок зразу знала про кого.
Але ж 73% в цьму нічого не вбачає, він їх лідор(((
Я думаю вже менше
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Я не голосувала за нього, але людей трохи розумію. Люди хотіли змін, робили останню ставку на людяність. Я вірю, що він хороша нормальна людина. Просто вляпався по дурості в те, що не під силу йому. І по дурості набрав недолугу команду, яка всі роки тільки й підставляє його.
Я вірю в його хороші наміри від початку
Це аж ніяк не ставка на людяність
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Так, а кто мне скажет. И кто знает, почему он уже НЕ в зелёном свитере???
ЗЕЛЕНский же