СhanelKa• 19 декабря 2023

Чому говорить він, а соромно мені?

Більше не має чого додати. Це тільки моє відчуття ?
екатериналуиза• 20 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Сколько дней до жопы?
мы в ней с 19 ,обустраивайтесь поудобней.
L-i-s-a-92af• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Знаєте, ви прогресуєте і вас від Маньки тепер складно відрізнити, якби не нік
Згадую ваші істерики, як сина не випустили на навчання…
Це вже випустили і ви не надякуєтеся? Чи захисна реакція психіки, що ви сліпо не бачите того, що творять ваші обранці?
Удалено администрацией...
lilyD• 20 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
О, тригернуло і таки поперла нова хвиля 💩 з вас. Не дивно, знаючи за кого голосували…

Прогляньте свої теми про «не випустили» і дайте визначення, що це було, якщо не істерика)
Ну і будьмо відверті, що УАЛ це таки не найбільша мрія, якщо є можливість навчатися на повній стипендії в рейтинговому університеті за кордоном
І порада, тримайте себе в руках, не переходьте на особисті образи співрозмовника, бо то є ознакою мінусового інтелекту
Life-game• 20 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
Не, не
Есть разные виды жоп))))))
L-i-s-a-92af• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD

Дерматит свій вилікували вже ?
Краще його обговорюйте,ця тема вам явно ближча,чим навчання в топових ВНЗ світу.
lilyD• 20 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дерматит свій вилікували вже ?
Ваш президент може вами пишатися
Пробивайте дно далі…
L-i-s-a-92af• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Ваш президент може вами пишатися
Пробивайте дно далі…
В мене той же президент,що і вас,якщо ви громадянка України.
Rey_555• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Пороблено…
В мене те саме. Дехто з них багато мозгів дійсно в голові не має. Але є і кілька доволі добре-освічених і успішних людей. Тому я вже навіть не знаю, що і думати може їм щось перемкнуло там в голові.
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
У всіх так
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Цікаво, як почуваються ті, що привели його до влади?
Норм вам?
Тут же рвали за нього все, що могли порвати…
+,
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляYOzhik v tumane
Запишите свое видео о том, как надо. Другим стыдно не будет?
Ну и сравнили… Президент будет брать пример?
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляРозбійник
Тільки прочитала заголовок зразу знала про кого.
Але ж 73% в цьму нічого не вбачає, він їх лідор(((
Я думаю вже менше
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Я не голосувала за нього, але людей трохи розумію. Люди хотіли змін, робили останню ставку на людяність. Я вірю, що він хороша нормальна людина. Просто вляпався по дурості в те, що не під силу йому. І по дурості набрав недолугу команду, яка всі роки тільки й підставляє його.
Я вірю в його хороші наміри від початку
Це аж ніяк не ставка на людяність
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Так, а кто мне скажет. И кто знает, почему он уже НЕ в зелёном свитере???
ЗЕЛЕНский же