Працівниця року• Изменено 19 декабря 2023

Чи є кімната відпочинку на автобусному вокзалі у Кракові?

Потрібно декілька годин перечекати на автовокзалі у Кракові (вулиця Bosacka, 18). Чи є там кімната відпочинку? Дякую
Шалена невинність• 19 декабря 2023
Загальний зал.
Є туалет платний , кавові автомати і щось поїсти купити.
Триндю-бриндю• 19 декабря 2023
Вам саме щоб спати? Ось хостел
https://premium-hostel-krakow.hotelmix.com.ua/#w
А так там зал очікування без спалень
Язвочка• 19 декабря 2023
Там автовокзал, жд вокзал та огроменна галерея Краківська разом. То якщо пройти трохи далі від зон очікування жд та автовокзалу , то туалети безкоштовні та безліч кафе/магазинів
МояХатаЗкраю• 19 декабря 2023
Нет, но есть круглосуточное кафе. Прям возле входа в жд вокзал. Жд вокзал сразу же возле авто. Если днем, то можно прогуляться по магазинам или сесть в любую кафешку. Автовокзал достаточно небольшой и туалет платный
Galina_vinsport• 19 декабря 2023
Там є кафешка углова, не пам’ятаю назву, але там можна із валізами і можна поспати на диванчику та зарядити телефон
Шалена невинність• 19 декабря 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Там нема диванів, а крісла , за системою, як в кінотеатрі. Лише тверді, не м´які.
Дивани в галереї, але там охорона ганяє таких сплюхів.
Galina_vinsport• 19 декабря 2023
Можливо і так, але ми там спали і каву із чаєм пили 2,5 міс назад. А син мій на ньому ще й спав.
Бодіпозітівна• 19 декабря 2023
Ми залишади речі у камері схову, а самі гуляти по галереї, там кафешки і безплатний туалет
Шалена невинність• 20 декабря 2023
Хто пише про Галерію.
Автор не сказала, коли автобус.
Галерія працює 9-22 година.
Потім все закрито, навіть частково закриті переходи між галерією і виходом до вокзалу. Це теж потрібно враховувати.