Ужгород• 19 декабря 2023
Хилюватись будемо?
Тільки давайте з котами та їжею. А то сьогодні і так досить політики
Ответ длялюбительница
А де можна ялинку придбати живу, таку зібрану з гілочок, не підкажете?
Київ
Хочу завтра на привокзальний ринок, що біля жд вокзалу, сходити. Щось в усьому році біля мене не продають, хоча кожного року біля мене був цей ялинкових базар
Київ
Там де квіти продають, під ларьками стоять, але ціни на них якісь дикі
Elena-Evelina• 19 декабря 2023
Ответ дляглазурька1
Давайте ялинки! Бо знову заплюють, що київські найбільші боягузки
В мене на роботі ось така красуня
любительница• 19 декабря 2023
Ответ дляПросто Козя Я
Маю біля себе 2 таких- нема
Ответ дляparele
Танунах, пусть сами хвилюються. Мы спать.
Ага. Прям по глазам видно что она ща даст вам поспать)))
любительница• 19 декабря 2023
Ответ дляElena-Evelina
В мене на роботі ось така красуня
Там подарунки не справжні
Ответ длялюбительница
Київ
Сьогодні величезний вибір бачила на Житньому, від віночків, гілок, зібраних ялинок, так і повноцінні великі ялинки і сосни.
Elena-Evelina• 19 декабря 2023
Ответ дляSo_so
А у меня во дворе сейчас.
Допишу. Это не мой личный двор, всего дома, а то как-то так прозвучало с претензией)
Краса😍
любительница• 19 декабря 2023
Ответ дляHB_girl
Я і ялинка у маршрутці-
Дякую
Elena-Evelina• 19 декабря 2023
Ответ дляSo_so
А у меня во дворе сейчас.
В нас вдома цього року жива сосна, чоловік захотів як було в дитинстві, з кольоровою гірляндою
. Все ніяк руки не доходять довісити іграшки. До речі, зараз якраз гарний час.
любительница• 19 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Я как раз собиралась пойти попереживать , но фиг там печенье съели , а пить одно лимончелло…надо в следующий раз двойную порцию переживалок напечь
Одному переживать - это не то, эффект не тот.
Elena-Evelina• 19 декабря 2023
Ответ длялюбительница
Жизнь- боль
Життя прекрасне, коли рідні поряд
Ответ длялюбительница
Київ
Я бачила на суботньому ярмарку такі ялинки.
Ответ дляparele
Она девушка порядоШная, по ночам спит) уже все, заурчала)
Воротник свой в лизала перед сном)))) у меня кошка была такой же пушистости и с таким же белым воротником вечно зализанным.
катерина12009• 19 декабря 2023
Їжу всю зжерла, ще й хильнула горілки, заспокоюючи себе тим що вона з корінням жень-шеню😂. Мало того що лечу гастрит так ще й хворію, а от сьогодні зірвало😏
Доїла 2 останні донатси з атб, підсіла на них.
Кот десь тут був☺️
любительница• 19 декабря 2023
Ответ дляlammama
Точно, буда ж ярмарка
а я не ходила
Ответ длякатерина12009
Кот десь тут був☺️
Нормально вы так гастрит водкой лечите)))