Коли весь світ " думав".
Що було б з нами?
Renesmeе 16• 20 декабря 2023
Ответ дляda1i
І тому пропускають фури в Україну з гуманітаркою, ліками, якимись штуками для військових одну фуру на годину? О, а ви вже без помилок пишете? що на зміну, хтось інший заступив/ла??? Польські боти на форумі, дивина
Це мабуть кацапська ботяра, думала зараз тут всі почнуть ображати поляків, а ні, нормально спілкуються, ось вона і виводить на емоції
Everything is possible• 20 декабря 2023
Поддерживаю автора. Живу в Польше и сама лично видела как поляки бросились помогать украинцам. Многие пускали к себе домой. В смысле прямо с ними жить. И волонтеры на вокзалах и границах и люди обычные сами ехали из разных городов Польши к границе чтобы помочь довезти людей. Мой муж лично ехал из Познани и забрал женщину с ребенком. Сколько тут раздавали вещей и еды которую принесли обычные поляки. А сейчас они стали плохими. Душа болит у меня.
Ответ дляda1i
За мої помилки поговоримо, коли буде мир
Ответ дляEverything is possible
Я тоже видела. Первое время на энтузиазме.
Люди действительно помогали и их были миллионы.
А так же миллионы тех кто наживался при этом.
И само государство принимало беженцев не в ущерб себе, а с огромной выгодой.
LoveYouOrNot• 20 декабря 2023
Ответ для olya30
Хіба тільки Польща відкрила?
Мене більше цікавить питання: хіба вона закривала, щоб ’відкрити’?
LoveYouOrNot• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Ви могли проїхати вільно в Польщу?
З укр паспортом( як громадяни єс, до речі)
Чи вхагалі без ніякого документу?
Безвіз з Польщею, а також зі всім ЄС. Знаєте ж про це?
LoveYouOrNot• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Повторю:
Безвіз- це наявність такої штуки- біметричного паспорта з відбитками лапок.
У більшості українців він є.
Ответ дляSanechko
Ок.
Спробую поставити питання по-іншому:
Якби Польща не відкрила кордон?
В які країни Ви могли б втекти ?
Спробую поставити питання по-іншому:
Якби Польща не відкрила кордон?
В які країни Ви могли б втекти ?
В сенсі ’відкрила кордони’??? Вони були завжди відкриті по безвізу, прийнятому у 2017 році. Можна було виїхати в перший день вторгнення без закордонних паспортів і без ветеринарних паспортів на тварин в будь-яку країну, яка межує з Україною: Молдова, Румунія, Угорщина, Словакія, Польща.
Чи може ви думаєте, що з Україною межує лише Польща?
Olga Zelenyak• 20 декабря 2023
Ответ дляEverything is possible
А у меня душа болит за украинских водителей, которые на границе заблокированной умирают.
LoveYouOrNot• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не перебільшуйте.
Думаю 50/50
Точно більше. А ті, що не мають, то й не дуже ризикували йти через кордон.
В перші місяці війни то взагалі напевно вже всі отримали.
LoveYouOrNot• 20 декабря 2023
Ответ дляAlina1980
Автор погано вивчила питання перед створенням теми, я б їй не платила на місці замовників.
Olga Zelenyak• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
А меее болить за наших хлопцві.
Які десь в окопах, десь валябться каваоками
Польша и к этому имеет отношение?