Коли весь світ " думав".
Що було б з нами?
Ответ дляda1i
А тепер Польща дала копняка Україні. Поясніть, чого вона з ланцюга зірвалась в 2023 році і блокаду влаштувала. Бо не поклонились в 2022-му?
Транспорт зерна.
Через все це І почалося.
Українські фермери, щоб не витрачати зайві кошти на експорт зерна, почали спробувати його в Польщі.
Поляки- зробили бунт
Це є правда
Через все це І почалося.
Поляки- зробили бунт
Це є правда
Ответ дляРойЛеля
Блін, прикольно що у вас кордон під рукою і ви з пеишим страхом за сумку і за бугор. А тут думав 24 лютого чи варто з хати кудись рипатись, чи по дорозі десь приб´є. А потім як згадаю відео одного суцільного затору довжиною в 2 доби від Києва і аж до кордону.
Я не знаю як люди витримали ту дорого. При чому ж вночі їхати не можна було. Просились до людей в хати, на заправки, придорожні кафе.
Це ще те випробування було
Почитайте мене уважно
winter2011• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Ви людина, яка не пізнала ’ вузького миру’ в 22
ви тут про руський мір, а трішки раніше за шатунова переживали...
winter2011• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не всім вдалося виїхати.
Не всі вижили
хтось і не намагався їхати, і весь час з початку війни в Україні
Ответ дляSanechko
Транспорт зерна.
Через все це І почалося.
Поляки- зробили бунт
Це є правда
Через все це І почалося.
Поляки- зробили бунт
Це є правда
І тому пропускають фури в Україну з гуманітаркою, ліками, якимись штуками для військових одну фуру на годину? О, а ви вже без помилок пишете? що на зміну, хтось інший заступив/ла??? Польські боти на форумі, дивина