Коли весь світ " думав".
Що було б з нами?
Nathalie27• 20 декабря 2023
Ответ дляMittens
А ви не знали, що можна було?
Я не виїзжала і не цікавилась цим питанням, відверто кажучи
Борисфенка• 20 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Надіялася, що щустріну тих, хто перетнув кордони в 22 з укр. паспортом .
Або - без документї
22-го лютого перетинали кордон ті, у кого був закордонний біометричний паспорт, по безвізу, чоловіки в тому числі.
22-го увечері Європарламент прийняв рішення, одночасно Україна заборонила виїзд чоловікам призивного віку, стали виїжджати ті, в кого не було біометричного паспорту, дозволу на вивезення дитини від батька, ветдокументів на тварин тощо.
Заслуга Польщі саме в цьому питання мінімальна, це було рішення всіх країн Євросоюзу.
Якби не вирішив Євросоюз так мінімізувати умови перетину кордону - всі біженці осіли б в Прикарпатті, робили б біометричні паспорти у Львові чи Франківську.
Незрозуміло, чого ви хочете. Ми виїздили десь 27-го лютого, по українському паспорту і свідоцтву про народження. Чотири доби їхали до кордону по трасах з восьмирядним рухом в один бік, з швидкістю 5-10 км на годину, назустріч пропускали тільки військову техніку по узбіччю. Вночі в глухих селах були суцільні корки, всюди на прикордонних територіях. Десятки тисяч машин, мільйони людей.
До честі поляків, вже в Польщі вони допомогали всім.
Ответ дляSanechko
Я в Польші не перший рік.
Чоловік- поляк.
Тема- не про мене
Чоловік- поляк.
Тема- не про мене
А в мене чоловік англієць, живу 10 років тут , і в Англії поляків багато працює на низькокваліфікованій роботі, то скажіть чоловіку , що він раб тут, ми з моїм чоловіком бачимо його рабом .
МАМА НИКИТКИ-2• 20 декабря 2023
Ответ дляEverything is possible
Поддерживаю автора. Живу в Польше и сама лично видела как поляки бросились помогать украинцам. Многие пускали к себе домой. В смысле прямо с ними жить. И волонтеры на вокзалах и границах и люди обычные сами ехали из разных городов Польши к границе чтобы помочь довезти людей. Мой муж лично ехал из Познани и забрал женщину с ребенком. Сколько тут раздавали вещей и еды которую принесли обычные поляки. А сейчас они стали плохими. Душа болит у меня.
Ви ще десь були в цей період, чи виключно з власного досвіду робите такі висновки?
В Угорщині купа машин стояла- підвозили українців до пункту прийому біженців. Там і відпочивали, і годували, і одяг давали кому потрібно. Багато людей приїжджало і розбирало українців до себе по домівках.
Так шо не Польщею єдиною…
Всі країни допомагали, Но тільки поляки- прості, пересічні ножа в спину Україні встромили і вже місяців 7 крутять його в незаможній рані.
Так шо не Польщею єдиною…
Everything is possible• 20 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так шо не Польщею єдиною…
Какой нож? Если вы про зерно из Украины, то тут я на стороне поляков.
Ответ дляSanechko
Захід України- то Батьківщина .
Я саме хочу наголосити за Польщу, яка відкрила нам кордони.
Поки світ вирішував, де перевага
Большая часть людей с востока и севера, то есть с опасных регионов, все равно не успели выехать в первые дни. Толкались поездах, спали стоя. А первыми выехали те, кто меньше всего в этом нуждался.
Ответ дляSanechko
Або - без документї
Автор, вам верно пишут, все страны с нами граничащие открыли границы. 25-го февраля я стояла в очереди на венгерской границе. 26-го февраля утром пересекли границу, ребенок был с просроченным паспортом, у меня паспорт небиометрический и собака без документов (ее доки остались дома). Я предварительно спросила у пограничников - можно ли с такими доками, они сказали - да, всех пропускаем с любыми доками.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 декабря 2023
Ответ дляEverything is possible
Можна подробніше на стороні який поляків ви? Тих, хто в українських фермерів зерно за безцінь скупав?
Ответ дляSanechko
Бацден- думав.
У мене враження, що я спілкуюся з тими, хто мимо асвабажденія
До чого тут Байден, коли мова про кордони з ЄС?
Кордони нiхто не закривав, нi з польщею, нi з молдовою, нi з iнш. А якщо не закривав, то про яке вiдкриття Ви кажете?
Полякам низький уклiн за людянicть i спiвчуття, але й iншi краiни не залишалися осторонь.
Vittoria66• 21 декабря 2023
Ответ дляmarvik
Подтверждаю. Правда я выезжала из Украины в средине марта 22 года автобусом через Венгрию, и они пропускали даже людей, у которых вообще не было никаких документов. Рядом со мной сидела женщина из Мариуполя, у которой не было даже внутреннего украинского паспорта. Пропустили ее без вопросов. И много волонтеров было на границе, развозили еду, одежду, игрушки и пр. На границе с Венгрией стояли палатки с горячими напитками и едой.
промокашка• 21 декабря 2023
Ответ дляOla_la-d152
блин гугл карты в помощь что ли, если географию в школе не доучили хотя бы до уровня ’страны которые граничат с Украиной’
В мене вже склалося враження що автор якщо не тролить то трошки напідпитку , )) жодного кордону окрім Польщі
Ответ дляVittoria66
Когда мы ехали, еще не было волонтеров, это первые дни были. Но пропускали всех. И венгры были очень добрыми. Я так переживала, показываю трясущими руками эти доки пограничнику, говорю, что просроченные, а он меня успокаивал, говорил, что норм, едь. Поверить не могла, что пропустили. А потом мы в заехали в первый попавшийся по дороге магазин, почти сутки ничего не ели и не пили, так люди увидели украинские номера на машине и подходили на стоянке, спрашивали, чем нам помочь, деньги начали предлагать, я расплакалась от такого. Ох, такие тяжкие воспоминания.
Everything is possible• 21 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я не знаю кто что покупал. К тому же каждый сам решает за сколько продать свое. Я к тому, что страна в первую очередь должна отстаивать интересы своих людей. И про то что поляки придерживаются норм ЕС, а украинцы нет.
Ответ дляSanechko
Моя тема саме про тих, хто знайшов захистив в Польщі.
А не про тих, хто не відчув віросійського асвабажденія на собі
Ну поехали бы украинцы через другие границы и в другие страны. Польша не единственная европейская страна, которая имеет границу с Украиной.