Isidda• 20 декабря 2023

Нам знову дають декілька Patriot-Зеленський.

Україну взимку захищатимуть кілька нових систем Patriot, - Зеленський.https://www.unian.ua/weapons/ukrajinu-vzimku-zahis...
Єрмак упевнений, що аеропорт ´´Бориспіль´´ скоро ...

Українська правда
https://www.pravda.com.ua › ...
Перевести эту страницу
єрмак бориспіль, источник: http://www.pravda.com.ua
Голова Офісу президента Андрій Єрмак висловив переконання, що невдовзі аеропорт Бориспіль знову відправлятиме й прийматиме повітряні судна, ...В аеропорту «Бориспіль» відбулася зустріч Андрія Єрмака з іноземними послами щодо десятого пункту Формули миру
LudaSHS• 20 декабря 2023
Ответ дляКонфет04ка
до западной границы не 100 км от борисполя, и час в небе, а от бацьки до широты франковска теоретически достают. поживем, увидим что и как будет.
Бацьки
Не раша. Что гадать, увидим к чему это

Конфет04ка• 20 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
🤯Авіасполучення в Україні, швидше за все, відкриють у 2024, .

Є чотири ключові компоненти, які потрібно вирішити:
▪️захист аеропортів, де буде вирішено розпочати авіаперевезення;
▪️підготовка інфраструктури;
▪️механізм страхування;
▪️компанія, яка візьметься робити перельоти.
Данилов ляпает
ну вот, ищутся смелые и отважные, как среди летунов, так и среди страховщиков. про паксов пока молчат.

пока все по воде такими вилами, что вряд ли мы их поднимем
Антонина XL• 20 декабря 2023
Ответ дляWitty
Це правда, і тут його підвішений язик дуже до нагоди. Але і що його товариші розвели корупцію, на військових витратах в тому числі - теж правда, тому розумію про рейтинги. Просто хотілося б якось мух від котлет трохи подалі))

А взагалі ви мені подобаєтесь, автор) і за краплю оптимізма серед все-пропало-ботів дякую
Про ’його підвішений язик’
«Я вважаю, ми можемо собі дозволити жити в Україні зі щоденним результатом, якщо кожен із нас готовий приносити цей результат. Це не жертовність. Бути головкомом — це честь, бути президентом України — честь… Питання в наших словах, діях. Ви ж знаєте — іде слово, а потім — відповідний крок. Нам потрібні потужні кроки і результати, ось і все. У мене таке ставлення… це не про особисте. Власники [держави Україна] — понад 40 мільйонів людей», — заявив він.
автор Isidda • 20 декабря 2023
В Криму прильоти 💥У Криму атаковані Центр далекого космічного зв´язку ВКС Росії та в/ч 28735 — ЗМІ Повідомляється, що внаслідок сьогоднішньої атаки поранено співробітника ФСБ, пошкоджено техніку та антену супутникового зв´язку. Про це пише ASTRA.

Зазначається, що «одразу дві атаки були здійснені сьогодні по військових частинах Росії на території анексованого Криму».
Перша атака відбулася близько 4 ранку 20 грудня в Алушті. Як мінімум три прильоти зафіксовано по в/ч 28735 ПВ ФСБ. Попередньо атака була здійснена з БПЛА. Одного військового ПВ ФСБ поранено, пошкоджено антену супутникового зв´язку.
Друга атака була здійснена, попередньо, ракетами Storm Shadow близько 5 ранку Центру далекого космічного зв´язку в селі Вітіно Сакського району. Було зафіксовано щонайменше 2 прильоти, пошкоджено 1 одиницю військової техніки.
Ирина_Б_• 20 декабря 2023
Ответ дляIsidda

это уже после попадания?
KozaNostra_I• 20 декабря 2023
Ответ дляКонфет04ка
патриот защищает участок неба на дальности, допустим 100 км. дали, поставили в борисполь. вопрос: как он защитит медленный, огромный (с точки зрения РЛС и головки наведения ракеты) самолёт во время полета по стране?
От кого по-вашему они будут защищать самолёты во время полёта по стране? Перед ответом прошу подумать.
KozaNostra_I• 20 декабря 2023
Ответ дляКонфет04ка
заявленная скорость 6м или 2 км/с, минуты за 4 на максимальную дальность в 400 км.
сколько нужно пассажирскому или транспортному дозвуковому самолёту, чтобы покинуть воздушное пространство страны из борисполя? думаю, минут 15, но в россию или беларусь :)
R37 не летают на такие расстояния, мировой рекорд считается 220 км
L-i-s-a-92af• 21 декабря 2023
Ответ дляanta_res
Вони вже на все готові, аби рейтинг втримати.
Вони це хто? Ті що Patriot дають?
Ирина_Б_• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вони це хто? Ті що Patriot дають?
те кто говорят

anta_res• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вони це хто? Ті що Patriot дають?
У тексті автора 1 раз Patriot написано, 4 рази Єрмак, 4 рази аеропорт. Спробуйте здогадатись, якщо вийде.