Markiza21• 20 декабря 2023

Как выучить франц язык

К о во Франции или Бельгии или Канаде ?
За сколько вы выучили французский ?
Тошнит уже от него
Какие эффективные методы изучения знаете ?
Вкуси мене• 20 декабря 2023
Найти франкоговорящего ебыря и общаться только на его языке.

Света С Приветом• 20 декабря 2023
До розмовного рівня за пів року, більш професійно зараз не маю часу вчити
ЧупакабраЗеБест• 20 декабря 2023
Ответ дляВкуси мене
ога, а потом окажется что ты выучила алжирский
Хвець-тець• 20 декабря 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Орууууу
lecaa• 20 декабря 2023
могу дать номер репетитора-350грн/час-отлично
Вакцениро Вона• 20 декабря 2023
Співчуваю, не мова а якась тошниловка
Язвочка• 20 декабря 2023
А напаркуа Вам?
автор Markiza21 • 20 декабря 2023
Ответ дляВкуси мене
Блин как я не догадалась
🤣
автор Markiza21 • 20 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Сколько часов в день и сколько дней в неделю вы занимались
Я учила 8 мес каждый день по 3 часа и у меня А2!
И то я ещё думаю идти на б1 Или пока что походить на письмо И разговорку

автор Markiza21 • 20 декабря 2023
Ответ дляlecaa
Дайте пожалуйста
Спасибо
автор Markiza21 • 20 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Співчуваю, не мова а якась тошниловка
Лягушачий язык
автор Markiza21 • 20 декабря 2023
Ответ дляЯзвочка
А напаркуа Вам?
Живу в франц регионе
Все учат и заставляют учить
Света С Приветом• 20 декабря 2023
Ответ дляMarkiza21
3 рази на тиждень по 2-3 год, я не можу просто сидіти і щось заучувати, переважно в розмовах щось нове запам´ятовую.
Света С Приветом• 20 декабря 2023
Ответ дляlecaa
Українські репетитори не вчать ’живу’ мову, треба вчитися з носіями, або з тими, хто давно у Франції
Файна дівка• 20 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ну як це не вчать? Хіба зовсім бабусі. По-перше, зараз у всіх сучасних посібниках ’жива’ мова. По-друге, я, наприклад, часто буваю у Франції, маю друзів французів і читаю сучасних французьких авторів.
Автору я би радила полюбити мову. Вона дуже красива і образна, одне і теж саме можна сказати різними фразами, не даремно ж це мова кохання і юристів)). Слухайте сучасну музику. Не подобається сучасне, слухайте Жо Дассена або Едіт Піаф, або м´юзикл ’Собор Паризької богоматері’. І щоб лексика трималась і збільшувався словниковий запас треба читати, обо´язково читати, але підбирати літературу під свій рівень. Для А1-А2 можу для початку вам порадити оповідання ’Les mystères de Saint-Péray’. В ютубі навіть є аудіо з текстом. В гуглі можна знайти і текст з завданнями до кожної глави.
Бажаю вам вам успіхів!
автор Markiza21 • 20 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
Бажаю вам вам успіхів!
Спасибо
вАлнуюся сильнА• 20 декабря 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Чтобы визуалу учить ’живую’ речь,нужна база, а ее может дать только преподаватель на родном языке
Не все аудиалы,увы:(
Света С Приветом• 20 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не все аудиалы,увы:(
Я вчила з нуля саме з франкомовними вчителями