Подарувала кумі такий нічник Собі шукаю теперь, бо сину (2 роки) дуже сподобалась іграшка. Які знаєте прикольні варианти серед проекторів? Не хочеться брати те саме!
З вишневого садка• 20 декабря 2023
Метелики на душі• 20 декабря 2023
Я ищу что освещало большую часть комнаты. К сожалению этот космонавт не освещает(
БальзаковскийВозраст• 20 декабря 2023
Ответ дляДай подивлюся
И ни разу не реклама
Ага, без анонима случайно вышло
Люблю ВалЄру• 20 декабря 2023
А в яку ціну купували?
Дивилась теж на нього, кімната зараз невелика у сина і стелі низькі - і що не піде? На відео таке світло йде по всій кімнаті!
Дай подивлюся• 20 декабря 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ага, без анонима случайно вышло
Так у нее все темы с ссылками на телеграм, а тут на канале есть ссылка на телеграм
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А в яку ціну купували?
497 грн з Алішки (не буду силку кидать, бо буде ’реклама’))) Освічує дуже потужно, не знаю, про які космонавти тут кажуть. Товаром дуже задоволена!