Isidda• 20 декабря 2023

Ты куда страну ведешь? Сколько гробов назад домой едет.Вся Воркута

поднимется.Меня все знают. СТРАНА ВСТАНЕТ ПРОТИВ ТЕБЯ.Ты же тоже отец,дедушка,у нас много погибших.Куда ты лезешь?Вы там подумали вообще своей головой,наших детей отправлять на смерть ?Кто вас родил,волчица что ли?видео 1 мин обращение к путину с воркуты
LoveYouOrNot• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А ви на пособії майже 2 роки чи вже повернулися?
боїтесь, що гроші молдаван проїдаю чи як?
насправді ви странна, я просто запитала, а тут зразу такий потік шаблонів))) ви в непризнаній республіці, мабуть, вгадала?

автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляmarina26
Потому, что её волнуют только узкие убитые мальчики
да.и даже очень.
LoveYouOrNot• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
ви крейзі? я вдома))) а чоловік на війні. ще питання будуть?
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Так,прямісінько в ціль!
Евга-9246• 21 декабря 2023
Ответ длякосмея
А чім наша влада відрізняється?
Люди реально це порівнюють? Того, хто напав і вбиває - і того, хто захищається? Однако, яка крива буває логіка
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Не крейзі,ви забули,як кордон переходили?
Мармедадка- шоколадка• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Путин не делает из людей идиотов, он изначально на них расчитан.
А с чего вы взяли что это рашистка? Может это актриса
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляМармедадка- шоколадка
А чого зуби золоті в роті ?
Мармедадка- шоколадка• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А чого зуби золоті в роті ?
У моей тети с 19 лет золотые щубы. Всб жищнь прлжила в украине. Было модно с золотыми зубами

Alice_Sherman• 21 декабря 2023
Я думала это про Зеленского.
LoveYouOrNot• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
І шо? Я його після того перетинала ще багато раз, і навіть на інший континент літала. Вам забула сказати, ага).
cheryl• 21 декабря 2023
Ответ дляЕвга-9246
З тим хто напав все зрозуміло. А от з тим, хто захищається є питання: це чотириразовий уклоніст захищається, особисто? Чи може його корєша з 95-го, ну там кошовий, пікалов, наприклад?
Яке він має відношення до тих, хто дійсно боронить нашу країну?
Його позиція, наскільки я пам´ятаю, звучить як ’путін наш російський президент’, а трохи пізніше ’какая разніца’.
allaM4321• 21 декабря 2023
Ну нифига себе, сколько вы тем наклепали. Хорошо видно платят.
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Ясно.Артистка значит.Я на яндекс ру сейчас.В каких сериалах снималась она?Я сейчас найду ее 2 мин.
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Я думала это про Зеленского.
Не знала,что Зеленский стал военным
Евга-9246• 21 декабря 2023
Ответ дляcheryl
мухи, мед, стекло и гвозди
english book• 21 декабря 2023
Ответ дляJave
Ні, не ставати частиною росії, але:
1. всі гроші на захист на зброю на армію
2. воюють всі і депутати ради і їх діти, внуки також
3. Розкрадання бюджетних коштів високопосадовцями = довічне, ніяких угод з судом ні на яких умовах
4. Своє виробництво зброї
1.Це можливо лише коли економіку переведуть на військові рейки, як в період другої світової. Тобто без зарплати,обмеження готівки,карткова система, обмеження будь яких витрат, все йде на війну. Советчіци підіймуть бунт, я вам гарантую.Бо чоловік принесе не зарплату, а пайки на сім´ю,пальне тільки по талонах тим, хто забезпечує армію.Купа обмежень в будь який сфері діяльності, а нормально буде жити лише той, хто працює на армію.
По інакшому ’все на війну’ не вийде. Бо той хто зараз кладе бруківку, не принесе додому гроші для сім´ї, і не накормить дітей. Тому й будуть класти ту бруківку,і робити все інше. Людям треба за щось жити.
2.Не заперечую. Але депутатів у нас менше 1000.Погоди вони не зроблять. А так і артисти, і співаки, і архітектори, і кінорежисери, багато хто ’там’ є. Мобілізація все одно не мине сімї простих людей.
3.Довічного мало-розстріл.
4.На жаль більшість підприємств розташовано як раз в зоні бойових дій, або поруч, або вже в окупації. Тому що будувалися під час війни і після. І то був тоді тил СРСР. На Заході України тоді не будували, бо звідти чекали на напад.
Більшість військових підприємств знищено або паралізовано на жаль. Росія била і б´є по них з самого початку війни. Тому я вважаю безглуздим будувати великі заводи зараз. Їм не дадуть працювати. Невеликі, замасковані-так. З якогось ремонту чи переобладнання. А все потужне зараз працює за кордоном, там безпечніше.
Своє виробництво можливо лише в післявоєнний час. Я не маю на увазі дрони, легкуі броньовані, чи щось таке. А саме виробництво ракет, снарядів, танків і т ін. Цього нам Росія робити зараз не дасть. Такого свого виробництва в нас зараз не буде.
Мармедадка- шоколадка• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Я понятия не имею. Маня, поддерживать уровень патриотизма это неплохо. Темы у вас с щепоткой юмора всегда, того и захожу. А много ли платят вам?
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляcheryl
Гроші,зброя ,пво звідки?За 10 років у нас гітара

автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляallaM4321
Еще много наклепаю.но бесплатно
LoveYouOrNot• 21 декабря 2023
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Вона топорно тролить, я б як замовник їй не платила. Зря оплачено постінг, топорна робота - люди здалеку бачать, що обман, набивання кількості тем. Хоча і хоче типу в довіру втертися, щоб потім щось видати)).
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Маня-корова вашої бабці на деревне.Бесплатно
Мармедадка- шоколадка• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Ошибаетесь, ясновидение не ваше
marina26• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
да.и даже очень.
Ну то в варкуте и вещайте, тут смерть узких вызывает только положительные эмоции
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Саме так.Третє око?
LoveYouOrNot• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Саме так.Третє око?
Тоді воно є у всіх))
natali ja• 21 декабря 2023
Ответ длянинель 1919
и границы у них открыты
Ну так чего им их закрывать? На них разве кто-то нападает, угрожает безопасности?
автор Isidda • 21 декабря 2023
Ответ дляmarina26
Согласна.Но буду и тут вещать .
cheryl• 21 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А що там з розробкою нептунів у 2020?
Oks234• 21 декабря 2023
Ответ дляelena_2288
И зачем нам это обсуждать? Почему бы не посмотреть, что то же самое происходит здесь, у нас под носом.
Ви пропонуєте здатися?