вАлнуюся сильнА• 21 декабря 2023

Може бути екзема/дерматит на полових губах і навколо анального отвору?

В дівчинки 11 років, було почервоніння навколо анального отвору. Давала на ніч сорбент і присипала ксероформом, пройшло за 3-4 дні.
Зараз знову з´явилося почервоніння, але уже більшого розміру і червоне, як вогонь, гаряче. Воно чухається і тріскає до крові, коли йде в туалет (мабуть в процесі витирання). Потім додалися ще й місячні, прокладки, а сьогодні додалося ще й на полових губах почервоніння і в пахах болюча висипка.
Перед цим був прийом антибіотиків, нурофену, аваміс, еріус, Бронхо-Ваксом. Лікували отит.
В дитини дизгідроз буває проявляється на руках-ногах, на нігтях буває оніхоліз, але з тим ми справляємося. А зараз до кого її вести? Навіть не знаю. Гінеколог чи дерматолог?
автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Это не дерматологическая проблема , это скорее всего проблема с кишечником и гистамином. Вам надо низкогистаминовая диета, сдать кровь на пищевые непереносимости, дао, гистамин , иммуноглобулины, анализ на паразиты парасеп и пройти обследования у генетика ( узнать в каких генах поломки и где нарушен обмен веществ). Иначе вы будете бесконечно долго лечить кожу а корень проблемы никуда не денется.
Не тікайте, будь ласка.
Із того всього, що ви написали, я тільки аналізи на глисти здавала. Були лямблії, позбулися слава Богу.
Можете більше про ті аналізи написати? Чи то все генетик може направити? Бо дійсно проблема якась є, а таке враження, що я тільки її маскую

Вкаблучках• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я не знаю що це. По опису схоже на псоріаз?
У неї змалку шкіра на руках сохне, червоніє, облазить, навіть тріскає, на ногах прищики - поставили дизгідроз. А це я уже не знаю що думати. Ще й в такому місці і + місячні.
Як допомогти? Як зрозуміти що це?
Может это у неё молочница?
Укр_жіночка• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не тікайте, будь ласка.
Да берите направление у семейного и к генетику на обследование. Это будет лучше всего. Паралельно будете и с другими врачами работать , генетики не всесильны. Но надеюсь помогут разобраться.
автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляВкаблучках
Может это у неё молочница?
Молочниця, то були б виділення? Чи не обов´язково?
автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Дякую ❤️
Укр_жіночка• 21 декабря 2023
У нас прошли явления экземы между пальцами и раздражение вокруг ануса когда исключили продукты в непереносимостях. Сдавали в лаборатории аллерголог . Это не аллерго панель , а именно те продукты к которым организм не вырабатывает ферменты и не может их адекватно переработать.
Вкаблучках• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сода дуже сушить, боюся, щоб гірше не зробити. Після туалету обов´язково миється, тут точно не від того, що погано витерлася. Дитина три тижні дома була, милася одразу. Це почервоніння не проходить уже пару тижнів, то менше, то більше. А зараз мабуть прокладки ще ’допомогли’
У моей в детстве такое было прЯм раны она была грудничок, синька помогла и всё быстро прошло
Укр_жіночка• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дякую ❤️
Генетик должен быть метаболистом
Вкаблучках• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Оно нарастает, но если нет выделений творога то наверное не молочница

автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Як цей аналіз називається? Його в лабораторії накшталт Діли можна здати чи тільки у спеціалізованій?
Вкаблучках• 21 декабря 2023
У меня было красное и опухшое анальное отверстие от антибиотиков, можно выпить от гребка флюконазол
Укр_жіночка• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Нету в диле. Синево около 10 тыс , а в аллергологе сейчас новогодняя скидка около 5 тысяч. Сейчас скину наш анализ
автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляВкаблучках
В моєї теж було, спасалися ксероформом. А тут він тільки полегшення приносить, а почервоніння не прибирає
Вкаблучках• 21 декабря 2023
Вот это помогает от ран красноты на попе/писе/во рту
Укр_жіночка• 21 декабря 2023
Тут 252 продукта .
Вам нужен будет гастроэнтеролог ещё. Хотя многие метаболисты назначают сами санацию кишечника. У ребенка патогенная флора в кишечнике. У вашего.
автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляВкаблучках
Вам флюконпзол допоміг?
Вкаблучках• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вам флюконпзол допоміг?
Да , а синька это дочки помогает
автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляВкаблучках
Дякую
Пьяная вишня• 21 декабря 2023
Судокрем купите и мажте

автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Тут 252 продукта .
Якщо є патогенна флора, то її має показати аналіз на бакпосів калу, дизбактеріоз? Дизбактеріоз (з мого досвіду) ніфіга не показує.
Істеріомама• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вам флюконпзол допоміг?
Не можна його пити просто так, це досить токсичний препарат. Здайте аналіз на кандидоз спочатку. Я б казала йти до дерматолога, щоб призначив лікування. Дитині стане легше! А тим часом можете ходити з нею по інших лікарях чи здавати аналізи, шукати причину, якщо потрібно
автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
Я і не збираюся його давати дитині. Просто якщо в когось після антибіотика була червона попа і допоміг флуконазол, то це мене наштовхує на думку, що треба здати мазок на кандиду. Бо антибіотик у малої був і саме після нього я помітила те почервоніння. Ну як помітила? Мала сказала, що щось не так і я подивилася. Можливо воно і раніше було, але вона не говорила. Це ж уже типу доросла,
120-120-120 (не худею)• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я зрозуміла, що нам до дерматолога. Дякую, дівчата
о, уже сказали. да. гинеколог отправила к дерматологу, но в целом ее диагноз и лечение были верными. чуть поменяли препараты в итоге. но дерматолог опять же по направлению(
Горня капучіно• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто саме їжа? В Польщі ’чисті’ продукти?
Тепер я думаю на актімель. Ще та хімія, а мала його любить, я купувала декілька разів по 6 штук.
Так. Тут молоко із молока, і сметана із молока. І творожки оці десертні теж з молока)) і птахи якщо на аб вирощені то це зазначено .
автор вАлнуюся сильнА • 21 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Я брала у нас польські сири, вони мені резинові, йогурт - наче синтетичний, мені не сподобалося зовсім. Чи то таке до нас везуть, що дешевше.
Дама-мадама• 21 декабря 2023
Не пользуйтесь туалет бумагой,вообще,только подмывание прохладной водой
Укр_жіночка• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Все что красное вокруг ануса это проблемы с кишечником. В том числе кандидоз кишечника.
Кал на дисбак не всегда показывает. Состояние тонкого кишечника вообще в Украине не делают только в рос.хмс по Осипова. Но смысла делать хмс нет , у вас явная клиника сигр/сибр