вАлнуюся сильнА• 21 декабря 2023
Може бути екзема/дерматит на полових губах і навколо анального отвору?
В дівчинки 11 років, було почервоніння навколо анального отвору. Давала на ніч сорбент і присипала ксероформом, пройшло за 3-4 дні.
Зараз знову з´явилося почервоніння, але уже більшого розміру і червоне, як вогонь, гаряче. Воно чухається і тріскає до крові, коли йде в туалет (мабуть в процесі витирання). Потім додалися ще й місячні, прокладки, а сьогодні додалося ще й на полових губах почервоніння і в пахах болюча висипка.
Перед цим був прийом антибіотиків, нурофену, аваміс, еріус, Бронхо-Ваксом. Лікували отит.
В дитини дизгідроз буває проявляється на руках-ногах, на нігтях буває оніхоліз, але з тим ми справляємося. А зараз до кого її вести? Навіть не знаю. Гінеколог чи дерматолог?
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
У мене буває, але у мене псоріаз
Я не знаю що це. По опису схоже на псоріаз?
У неї змалку шкіра на руках сохне, червоніє, облазить, навіть тріскає, на ногах прищики - поставили дизгідроз. А це я уже не знаю що думати. Ще й в такому місці і + місячні.
Як допомогти? Як зрозуміти що це?
Горня капучіно• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Як допомогти? Як зрозуміти що це?
Ви в Україні?
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ще й туалети в школі зависокі для її зросту, не може просто присісти і не торкатися обідка. Сідає на унітаз. Це може бути щось заразне? Я не думаю, але ніколи не мала таких проблем і навіть не чула ні від кого
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ви в Україні?
Так. Хочу завтра до лікаря, не знаю куди бігти
Силиконочка• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Навряд. Скоріше контактні реакції через ті ж прокладки, мені здається. Ви не в Києві випадково? Я б дуже радила Ірину Юнікову, дитячого дерматолога, була в неї з донькою кілька разів, завжди з чудовим результатом.
Горня капучіно• 21 декабря 2023
Як допомогти зараз - соду з водою тепленькою змішати и в тазику посідіти трошки. Чи хоча б помитися тієй водою.
Попа червоніє - хай миє попу після того як какає, то погано витирає
Істеріомама• 21 декабря 2023
Мені 2 тижні тому дерматолог сказав, що в мене атопічний дерматит. З серпня мучилась з свербежем в промежині. Це нестерпно, була в гінеколога і в проктолога, вже не знала що робити, бо не проходило. Підіть до дерматолога, пожалійте дитину. Ви навіть не уявляєте як їй важко
КвартираЧья• 21 декабря 2023
Чаще подмываться, гигиена, салфетки подкладывать в школе в туалете. А прокладки не с отдушкой случайно. Белла голубые оч комфотрные. Хорошего вам дерматолога, чтоб помог!
Молчавочка• 21 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
Які засоби Вам порадили у цьому випадку?
Істеріомама• 21 декабря 2023
Ответ дляМолчавочка
Дермовейт і Елоком, але там по схемі. Спочатку одне, потім інше
Горня капучіно• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Скажу зі свого досвіду- міняйте країну. В моєї ці всі висипання ставали більшими й більшими. Вони були і по 15 см. Переїхали до Польщі і через місяць в дитини чиста шкіра. Як приїздили у відпустку в Україну- знов починає сипати. Повертаємось - все чисто. Я знаю що сипить на всю молочку магазинську, м´ясо курки, шоколад и все печіво та на все
Істеріомама• 21 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Может с педиатра начать, а она уже направит к специалисту?
Це однозначно дерматологічна проблема
Молчавочка• 21 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
Дякую!
КвартираЧья• 21 декабря 2023
Это не может быть на нервной почве, давно дерматит у вас. Или непереносимость глютена, атопия, экзема. Оч сочувствую, у меня экзема на руке и оч мешает, а у вас сложнее все
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Сода дуже сушить, боюся, щоб гірше не зробити. Після туалету обов´язково миється, тут точно не від того, що погано витерлася. Дитина три тижні дома була, милася одразу. Це почервоніння не проходить уже пару тижнів, то менше, то більше. А зараз мабуть прокладки ще ’допомогли’
Горня капучіно• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та воно відразу легше стане. Всі попрілості так дітям лікувала.
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Прокладки саме бела, блакитні. Для підлітків. Їх нам радила гінеколог. В малої реакція була навіть на мило, підмивається милом ля рош ліпікар, воно підійшло.
Про серветки толкую, але як не спитаю, то забула взяти, то думала покласти папір, а він закінчився в туалеті
Силиконочка• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Може, є сенс до прийому лікаря спробувати бепантен, який немовлятам наносять? Тільки мазь, а не крем. Воно не сушить, не пече. Там в основі декспантенол.
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляСиликоночка
Ні, не в Києві. В нас є начебто непоганий дерматолог. Знову підемо. Тільки недавно були((
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Тобто саме їжа? В Польщі ’чисті’ продукти?
Тепер я думаю на актімель. Ще та хімія, а мала його любить, я купувала декілька разів по 6 штук.
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Господи, для мене то все абракадабра.
Можливо від нервів? Нова школа у неї, переживає, ще ні з ким не здружилася.
Глютен їсть змалку, ніхто ніколи не казав аналіз здати. Не знаю що таке атопія
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляСиликоночка
Мастила 4 дні - немає результату
Силиконочка• 21 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мастила 4 дні - немає результату
Шкода ( бажаю якнайшвидше знайти рішення з лікарем
вАлнуюся сильнА
• 21 декабря 2023
Ответ дляСиликоночка
💕
Укр_жіночка• 21 декабря 2023
Это не дерматологическая проблема , это скорее всего проблема с кишечником и гистамином. Вам надо низкогистаминовая диета, сдать кровь на пищевые непереносимости, дао, гистамин , иммуноглобулины, анализ на паразиты парасеп и пройти обследования у генетика ( узнать в каких генах поломки и где нарушен обмен веществ). Иначе вы будете бесконечно долго лечить кожу а корень проблемы никуда не денется.