Помеха справа• 21 декабря 2023
Хто може що сказати, дуже прошу- легкий ступінь нейтропенії.
Дуже шукаю пораду. Бо з розуму зійти можна так.
Вже обійшла кучу лікарів.
Син, 10 років. Скарг немає, хворіє не дуже часто і з легким перебігом хвороби ттт.
Помітила останній рік від січня і досі в нього є легкий ступінь нейтропенії.
Аналізи здавались під час того як був здоровим.
Перед війною був ковід в легкій формі і потім рік аналізи не здавала. До ковіду аналізи коли дитина здорова - були в нормі.
Зараз мене цікавить та нейтропенія. + Іноді езинофіли верхня межа норми , здали імуноглобулін Е 95 ( норма до 57).
Одні педіатри хочуть лікувати глисти ( в калі їх нема), інші алергію ( алергія по аналізу є на кота, з нами проживає кіт , але дитина ніяк на нього не реагує).
Алергологи також одні кажуть віддавати вже й негайно, інші кажуть най живе, дитині ж не мішає.
З нейтрофілами були в гематолога - по її частині все добре, сказала що то легкий ступінь нейтропенії і з тим йти до імунолога. То ніяке не захворювання крові ( слава Богу).
Записалась після свят вже, але я з розуму зійду ніж дійду і вже будуть якісь думки.
Може хтось з таким стикався, чи є лікарі які компетентні в цьому питанні.
Яка може бути причина легкого ступеня нейтропенії в дитини, коли візуально він здоровий, його нічого не турбує, ходить на спорт. Це точно набута нейтропенія, бо до ковіду ( за 2-3 місяці до нього здавали аналізи і все було ок).
Прошу тих хто вже бачив мої попередні теми, не виписувати яка я кончена бо таскаю дитину по лікарях здорову, але сказала гематолог що по її частині норма, але причину варто знайти - чи то якась проблемка яку потрібно вирішити, чи то норма для дитини.
Імунолог має все дослідити.
Може хто був в такій ситуації, порадьте чим у вас закінчилась така історія, як вияснити чи норма чи ні?
Бо зараз свята , новий рік і я здурію ніж буде якийсь результат
Ще гематолог сказала що в такому випадку при понижених нейтрофілах дитина мала б часто хворіти і з ускладненнями, але він хворіє зараз не дуже часто, і слава Богу без ускладнень.
Минулого року хворів частіше набагато, але все життя ускладнення дуже рідко слава Богу
Вже обійшла кучу лікарів.
Імунолог має все дослідити.
Помеха справа
• 21 декабря 2023
Ответ дляSo_so
И это не я написала (сразу скажу)
От я надіялась що першим коментарем буде ваш
Форс мажор• 21 декабря 2023
Те, що візуально реакції на кота ще немає, не означає, що її взагалі немає. І аналіз на імуноглобулін Е тому підтвердження. На дитину діє постійний влив алергена. Одного разу прорве сильно. І тоді вже будете лікувати симптоми.
Помеха справа
• 21 декабря 2023
Я просто накінець все описала в один пост , і дуже прошу поради
Помеха справа
• 21 декабря 2023
Ответ дляSo_so
И это тоже не я!
Ви сьогодні молодець як ніколи.
Отжигающая• 21 декабря 2023
Шок.
Є алергія на кота.
Що ще треба, щоб почав задихаться, тоді до вас дійде?
Є алергія на кота.
Помеха справа
• 21 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
Шок.
Є алергія на кота.
Алергія низького класу, як пояснила алерголог.
Пригощаю кашею• 21 декабря 2023
Я не поняла, так а ребёнок как себя чувствует? С чего вообще начались эти сдавание анализов?
Помеха справа
• 21 декабря 2023
Мене більше цікавлять нейтрофіли знижені , легка нейтропенія ставить гематолог. Причину рекомендує знайти.
Нейтрофіли до алергії каже нічого не мають , це слова гематолога
ОбережнаЯ• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Ну и показатели не критически от нормы отходят .
Вас не устраивает имеющая аллергия подтверждения анализами и вы ищете не понятно что.
Форс мажор• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
То почекайте астму. Так щоб напевне
Отжигающая• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Я вас здивує, але ще може бути алергія на корм, навіть для рибок. Його в алергічній панелі нема.
Позбудетесь всіх алергенів і займіться дитиною.
Помеха справа
• 21 декабря 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Просто здавала для профілактики раз ЗАК і знайшли знижені нейтрофіли , сказала педіатр повторити і так далі, але вони в норму не приходять. Скарг немає. Здали профілактику - таке знайшли і воно не минає рік
Пригощаю кашею• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Ну так если нет никаких жалоб, отстаньте от ребёнка и от кота! Он что раз все это перерастёт! Я думала там у ребёнка жизнь невыносимая, все плохо, а там плохо лишь одной вас…
Форс мажор• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Не ставте мені фейспалм. Нейтрофіли падають, бо є алерген, з яким бореться організм. Алерген - це теж патоген. Лікарі у вас прямо ідеальні для вас. Яке їхало, таке здибало
Отжигающая• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Люба ’хронічка’, а у вашому випадку це алергія на кота, садить імунітет і дає шанс розвитку іншим хворобам.
Твоя подружайка• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Пишут может быть от понижения витаминов группы В, сдайте их ещё проверьте и анализ крови ещё можно на скрытые глисты.
Девальвация• 21 декабря 2023
Однозначно, як би моє дітя - віддала би кота, пролікувала глісти у всіх і пішла до психолога або вирішила проблему власної тривожності. Саме так я і робила, коли дитина була меньша. І ай більше часу і грошей зайняла моя тривожність
Видна міленіалка• 21 декабря 2023
Вам бы к психологу сходить, на работу выйти, хобби найти, корову завести, а лучше две.
Ответ дляФорс мажор
Так там у ребенка классический анализ - рост лимфоцитов и эозонофилов, падение нейтрофилов. Не просто раз и нейтропения.
Кудесница_с_пургеном• 21 декабря 2023
Ответ дляmila88
Є телеграм -канал Доктор Тарас Жиравецький,
Це лікар зі Львова,він допомогає розбирати заплутані випадки,може Вам допоможе..
Ой, тільки не треба Жиравецького радити, в нього на всі випадки одна відповідь - глисти. Він і від неврологічної, і від психіатричної симптоматики лікує через антигельмінтні
Помеха справа
• 21 декабря 2023
Ответ дляmila88
Ага прийом коштує 20000
Помеха справа
• 21 декабря 2023
Ответ дляSo_so
В абсолютних показниках нейтропенія
ОбережнаЯ• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
А почему вас не интересует подтверждения аллергия? Причём сами пишите ,что часть врачей рекомендует кота отдать ,но вы выбираете слова тех кто вам интересен