4есотка• Изменено 21 декабря 2023

Свекруха сказала, що таких як я треба гнати з хати

Сказала, що я їй все життя винна, бо вона мені сина народила. Послала нас на 3 букви. Як вам?
Плету интриги• 21 декабря 2023
Ответ дляПослушная
не смешно, если бы муж взял автора с прицепом, то свекрови бы ее прицеп был не родным внуком, почему то неродной сын нормально воспринимается, а неродной внук смешно.
Сыну автора 6 лет . С мужем автор живет 8 . О каком прицепе идет речь ?

Сирожено_пирожено• 21 декабря 2023
Ответ дляпьЯНА
фото
Ну правильно ж, вона бубочку народила, свою для авторки. Ночей не доспала, жопу витирала. Прийшла ця жінка (невістка) і забрала синачку
Послушная• 21 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
ну это она потом написала подробности, в старпосте этого не было, поэтому я и уточнила. И потом, можно и в браке нагулять ребенка, запросто он мог быть не родным внуком свекрови
Сирожено_пирожено• 21 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
Мені колишня свекруха якось кричала, що вона сина родила, ночі недоспала. О, кажу, хто б міг подумати, а мене ж мама зразу 20 річну родила😂
Теж таке від багатьох чую, навіть тут пишуть деякі. І типу: будь вдячна їй за чоловіка. А за дружину не треба бути вдячним?
Плету интриги• 21 декабря 2023
Ответ дляПослушная
Вот за что я люблю Советчицу - так это за то , что тут у людей такая фантазия богатая . Оказывается , автор в браке ребенка нагуляла и ребенок неродной внук ...
Некомильфо• 21 декабря 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Є в них таке, що ’ Треба мамою називати, і а як ти хотіла невісткою бути’, але саме обідно було коли після важких родів сказала ’ Добре що її спасали’. Вихід один : жити окремо, не залежить фінансово і спілкування до мінімуму.
не поняла что вам не так в ’ Добре що її спасали’ и ещё три лайка)))
спасают из двоих роженицу, а потом ребенка,если стоит такой выбор.
Всім шампаньського• 21 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
И шо было, шо было))?
Всім шампаньського• 21 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Неа, жен может быть много, к сыночка один)) Очередь, конкурс)
Сирожено_пирожено• 21 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Ну і таких синачек (то біш чоловіків) у конкретної дівчини/жінки може бути багато. Тому конкурс на місце чоловіка теж завжди є.

Кинг-Конгша• 21 декабря 2023
Вот так вот зашла и начала посылать с порога... Или может Вы ей матюков нагнули перед этим...Как то очень однобоко. Свекровь исчадие ада, а невестка все белая и пушистая..
Всім шампаньського• 21 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
В нашем социуме прочно заложена обратная мысль, увы.. Часто бывает так и есть, это тоже печально, а сейчас вообще за мужчин борьба. Особенно 30+(( Странно, что в мире мужчин больше, но в нашей стране всегда был перекос. Даже литературу почитать, всегда у женщин второй план, превозносили мужчин(
Сирожено_пирожено• 21 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
На щастя, вже живемо в інші часи. І жінці вже не соромно бути розведеною чи одиначкою. Якщо хтось вважає по-іншому - то його проблеми.
Флюорография гуся• 21 декабря 2023
Ответ дляMarkiza21
Ужас
ужас - це вестись на такого примітивного троля
7_кг_рыбы• 21 декабря 2023
Свекруха женщина. А женщины разве могут быть неправы ?
Флюорография гуся• 21 декабря 2023
Ответ дляНа границе
В смысле просто ваш дом на их участке?
пгп, ’просто’ на її участку, ’просто’ подарувала сину коробку витягнуту, все ’просто’
Флюорография гуся• 21 декабря 2023
Ответ для4есотка
Це жесть, я з нею спілкуватися вже точно не буду але що робити з сином, хай спілкується чи що
перестати так примітивно і похабюно тролити для початку. Зи, сьогодні лиш четвер, щось ви рано стартонули, до вихідних взагалі фантазія скінчиться
Флюорография гуся• 21 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
... але чогось тримаються за штани мертвою хваткою, якщо вже вдалось вхопитись)))
Послушная• 21 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
а при чем здесь сором? Ужас в том что разведенные или те же одиночки могут быть уже с прицепами, а чужие дети нафиг нужны
Плету интриги• 21 декабря 2023
Ответ дляПослушная
Мужчина , идите на мужской форум и там транслируйте ваши мысли про ’прицепы’ .

Сирожено_пирожено• 21 декабря 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Не далекі і тримаються. Це по-перше.
А по-друге, тримаються то за штани, а не за свекруху, тому свекруха може йти ’гуляти вальсом’ як кажуть в народі.
І по-третє, як би ваше твердження було правдою, то в Україні було б на порядок менше розлучень. Якось дивно тримаються.
Сирожено_пирожено• 21 декабря 2023
Ответ дляПослушная
Кому не потрібні, ті й не одружуються з ’прицепами’. Силком ніхто нікого не затягує в брак. А таким чоловікам ні свої ні чужі діти не потрібні. Такі чмо/мачо одразу забувають про все на світі і навіть своїх рідних нащадків.
Послушная• 21 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
я не мужчина, но вот искренне не понимаю нафига нормальному мужчине чужие дети и смотрю так остро наверное реагируют на это слово только РСП
Анонім Завгосп• 21 декабря 2023
А ви думали, що буде якось інакше? 70% ось такі відносини з свекрухою. І свекрухи чомусь думають, що якщо вони народили нам синів, то ми повинні ноги мити їй і юшку пити. Хоча, чому для нас? Для себе вона його народила. Бо як полюбляють говорити свекрухи « жінок може бути багато, а мамочка то одна.»
Продавайте той будинок, та купуйте десь далі від неї. Бо судячи по всьому клепки в голові там немає. І не підпускайте її близько в свою родину, бо життя вона не дасть вам.
Сирожено_пирожено• 21 декабря 2023
Ответ дляПослушная
Дуже сумнівно, по-перше, тільки чмо використовують термін РСП, сидячі на чмошних форумах серед таких же чмошників.
По-друге, щось вас занадто обурило, що жіночки з дітьми навіть комусь потрібні. Занадто гостро відреагували.