Встидаюся запитать• 21 декабря 2023
Як Ви ставитесь до своїх племінників?
Результат:
вже голосів:
66 (46.15%)
Добре
49 (34.27%)
Нейтрально
16 (11.19%)
Не маю племінників
10 (6.99%)
Результат
2 (1.4%)
Погано
Виправлялочка• 21 декабря 2023
обожаю, всех троих. Старший, он у меня за сыночку был, пока у самой детей не было, почти каждые выходные забирала к себе)
Тепличная• 21 декабря 2023
В ранньому дитинстві любила дуже їх, привозила різні подаруночки, але виросли вони і стали хуліганами малолітніми, в мене є 4 племінників, брата діти і сестри хлопчик..
Братові діти то капець, спілкування зараз не має, погане виховання у них, а от син сестри гарно вихований, хоча теж хлопчак і буває вредний..
Без комплексів• 21 декабря 2023
обожнюю їх. Вони мені, як діти. І моя дочка брату була, як рідна дитина. Зараз, коли брат загинув на війні, вони мені ще рідніші.
Одна_на_всей_планете• 21 декабря 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
У меня он один. 5 лет. Видела года 4 назад . Отлично отношусь.
Что ж тогда не виделись уже 4 года?
МЧСница• 21 декабря 2023
Живуть далеко, бачились з одними ще до війни, з племінницею декілька разів на рік. Вона спілкується тільки, коли з ними спілкуються, цікаві подарунки і щоб їм чимось допомогали, я сама як людина нецікава
Вільний митець• 21 декабря 2023
Люблю племінника все життя, відношусь як до ’власної’ дитини :) У нас завжди були теплі стосунки
Organic• 21 декабря 2023
Мой племянник отсталый озлобленный чертёнок. Летом его наругала его вторая бабушка, он пошёл обиженный, взял то ли молоток, то ли нож, то ли топор, порезал батут, который подарила ему тетя, поломал деревянную лошадку, на которой я в детстве каталась, попрокалывал колёса в подаренным нами когда-то велосипеде, и ещё там что-то.. вот столько злости у ребёнка на замечания. В этом году никто ему ничего не дарит
Бензопирен• 21 декабря 2023
Обожаю старшего, как сын мне, он сейчас на войне. Младших двоих просто люблю)
Шотуткоїться?• 21 декабря 2023
Никак, у меня их нет. Брату 35 не был женат, и женится не собирается. Детей нет
Xвостокрутелка• 21 декабря 2023
У меня один. Восемь лет сейчас, видела когда было три. Он меня почему-то боялся) Нормально отношусь.
Бешене сарі• 21 декабря 2023
У меня двое, оба в Белоруссии.
Иногда общаемся, сложные темы не трогаем
Червона ікорка• 21 декабря 2023
Маю племінника зі сторони брата, то там нейтрально з ухилом в добре. І племінника та нерідного племінника зі сторони брата чоловіка там просто нейтрально.
Аноним_Русалка• 21 декабря 2023
Люблю...до того як з´явились свої влаштовувала МК, дарувала купи подарунків, няньчила із задоволенням...після мене цю роль перейняла молодша сестра.
Зараз допомагаю з наймолодшим- обожнюю.
Щепотка_совести• 21 декабря 2023
В мене 3 хлопчика.Я їх люблю,возила на море,смаколики приводжу і балую їх.Я тітка-генерал. Мою сестру лишили опіки,то вони при живих батьках сироти (((
Однозначно• 21 декабря 2023
Люблю, бо вони - мої люди, як кажуть. Мені з ними комфортно і приємно спілкуватися. Деякий час жили у мене, так менший (8 років) казав ,,мама і моє ім´я,,, коли дуже скучав за мамою
Дуже дуже вумна• 21 декабря 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Что ж тогда не виделись уже 4 года?
В разных странах живём
Фрикаделька• 21 декабря 2023
Люблю і переживаю, як за свою рідну дитину . Чим можу завжди допомагаю
Света С Приветом• 21 декабря 2023
Люблю их очень сильно!
Своих детей у меня нет и вряд ли уже будут.
Отношения тёплые, хотя живём в разных странах.