А у нас макарошки• 21 декабря 2023

Хто працював на компанію як ФОП?

Розкажіть, будь ласка, про нюанси.
Заключається не трудовий, а цивільно- правовий договір. А як тоді з відпустками та лікарняним? На усній домовленості?
Залізний занавіс• 21 декабря 2023
Заключается договор ТОВ-ФОП. Цпх - это просто с физлицом. Отпуска , командировок нет, вы не являетесь сотрудником.

ЯкаКраля• 21 декабря 2023
Я так працюю. Договір взагалі ніби не заключала, лише НДА підписувала. Відпустки-лікпрняні - все усно.
Муууумие• 21 декабря 2023
Так, усна домовленість про відпустки й лікарняні. Договір із ТОВ. Працюю вже 2 роки, веде бухгалтер. Але в цій компанії давно працюю, спочатку була в штаті. Тож роботодавця вже добре знаю і з гарного боку)
В кого тако було• 21 декабря 2023
Да, устная договорённость. У меня и больничные есть, и отпуска.
Не гавкаю- но охраняю• 21 декабря 2023
Я ФОП, без поняття, як все влаштовано, але в мене відпустки, лікарняні, державні вихідні - все є. Веде бухгалтер з фірми
ЕлькиПальки• 21 декабря 2023
Я долго работала как ФОП в Украине, это были лучшие условия: все компании оплачивали не только отпуск и больничный, а еще и налоги сверху. В договоре это не прописывалось, все на устных договоренностях и общей политике компании. Сейчас как ФОП в другой стране работаю на компанию, так тут не так радужно: платят только за отработанные часы, никакого отпуска.
черная мамба• 21 декабря 2023
Чоловік так працює. Всі права як у штатного співробітника, але це усно.