Неваляшкина• 22 декабря 2023

При операції завжди ставлять в вену катетор???

Скажіть будь ласка чи при всіх операціях ставлять венозний катетор в вену ?? Просто цікаво.
Carin• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Молодший мед персонал-це санітарки.
Сестричек имела в виду, их как верно обозначить?
Ms. Dolly• 22 декабря 2023
Ответ дляCarin
Середній мед персонал
Carin• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Середній мед персонал
да, спасибо, вот за них и речь
КучМала• 22 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
мені також на двух зап*чстях і зверху руки-не знаю як називається -зворотня частина долоні
Зворотня частина долоні, прямо вище відкритої долоні-то я назвала зап´ястям) може не правильно
КучМала• 22 декабря 2023
Ответ дляТреба ось так
Катетер в вену, то така дрібниця порівняно з мочовим. Мені ставили, то це такий жах був. Щоб ви розуміли, це таке відчуття, що ти от от обісцишся, ну дуже сильно хочеться пісять і це відчуття не зникає вечь час. А стояв він до наступного дня. Це настрашніше відчуття за всю операцію. А коли витягнули, то ще й сцять боляче перший час.
А в вені - взагалі не помітно що він там стоїть.
О,а мені навпаки) мочовий норм ’ зайшов’)) а от вєни((
Бачу_майбутнє• 26 декабря 2023
Ответ дляКучМала
Зап´ясия так, ставили катетор, а ще там, де кістки, фаланги пальців і