Jave• 22 декабря 2023

Так хто більше зло для України

Порошенко чи Зеленський. Ми маємо вже 2 роки повномасштабної війни і майже 10 років війни на Донбассі.. Ми пам´ятаємо як жилось нам в період каденції Порошенка і зараз, в період каденції Зеленського))
Так от хто для вас зараз більше зло Зеленський чи Порошенко. Хто на вашу думку своїми рішеннями більшу спричинив шкоду Україні. Не важливо за кого ви голосували.
Більше зло.
Результат:
вже голосів: 365
180 (49.32%) Зеленський
120 (32.88%) Тиц
65 (17.81%) Порошенко
автор Jave • 22 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Простите, попутала
Я пожартувала)) це як вчорашня історія з переказом від уряду Угорщини..
Isidda• 22 декабря 2023
с 14 года можно было всю границу защитить.минами и зубами на сто км вглубь.
Landuchka• 22 декабря 2023
Ответ дляJave
Посмотрите декларацию Пороха
Реверанс• 22 декабря 2023
Ответ дляdarsi
Поподробнее. Где были концерты? В каких городах?
ДНР.
Повно фоток Беса з Зеленським
автор Jave • 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
а зачем конфеты клепали с 14 года вместо оружия и минных полей?
А чим вам цукерки не вгодили? А серіальчики і фільми нащо знімали з 2014?
Еленнн• 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
о,то розкажіть, як перед 22- робили зброю та мінували все що можна. приклади,будь ласка,- як готувались...
Landuchka• 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
+++++++
автор Jave • 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А з 2019 чи хоча б з 2021 цього не можна було зробити? А зараз багато накопали та замінували?
Реверанс• 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Так а хто кордони оголив,ваш любий президент Зеленський
Реверанс• 22 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Посмотрите декларацию Пороха
Давайте декларацію Баканова і Зеленського глянем.
Мільярдери в доларах.
Порох проти них - ніщета
lady.dziu2011• 22 декабря 2023
Автор, школа що в голосуванні немає пункту «Обидва»
liss• 22 декабря 2023
Вы бы знали как я ненавидела Пе .. даже здесь блок пожизненный за него ставили ))
Но то что сейчас происходит более вопиюще , это уже новая грань ненависти к происходящему
автор Jave • 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Мільярдери в доларах.
Порох проти них - ніщета
Баканов отримав компенсацію ЗП у липні 2022 у розмірі 480 тис грн)) тобто просрав зрадників-отримай ЗП від держави і йди працюй юристом
darsi• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
ДНР.
Повно фоток Беса з Зеленським
Да, увидела
Манула• 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
З 14-го то якось укріплювали та заміновували на лінії зіткнення та на кордоні з Кримом, напевно недостатньо... Але з 2019-го вирішили не те, що укріплювати, а навпаки розміновувати((
https://www.president.gov.ua/ru/news/volodimir-zel...
Бо думати стратегічно ЗЕ не було коли, як він сам зізнався
Реверанс• 22 декабря 2023
Ответ дляJave
Я знаю.
Фанати Зеленського не в курсі.
Як і про те,що крадія резнікова ніяк не покарали.
Крадуть наче в останній день.
Svetlana-7070• 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Ну з 19 до 22 також.
А не навпаки розмінувати те що було заміноване. Тому так собі аргумент. На попередніків не особо спишеш
Isidda• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
ДНР.
Повно фоток Беса з Зеленським
в апреле в донецке была война.но артисты приезжали .кацапы тогда писали По словам Зеленского, лучшее, что они могут сделать сегодня, - максимально давить на объединение страны. «Нужно максимально давить и шатать действующую власть, чтобы они чувствовали, что во всех регионах люди. Чтобы они чувствовали, что нужна забота и тепло абсолютно весм. Чтобы они работали, защищали свою страну, защищали свои границы», - рассказал о гражданской позиции Зеленский.
lady.dziu2011• 22 декабря 2023
Просто зараз в Дніпрі йдуть облави чоловіків, кажуть що з інших областей приїхали близько 300 тцкашників і разом з поліцією відловлюють чоловіків. Дороги , магазини перекривають , просто якийсь сюр. До чого докотилась наша країна. Мені це нагадує відлов собак на живодерню. Бл@ , скільки можна так знущатися над своїм народом
Isidda• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
ДНР.
Повно фоток Беса з Зеленським
артисты тогда сказали что не хотят развала страны.что порошенко надо чухаться
Isidda• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
ДНР.
Повно фоток Беса з Зеленським
вы об конфетной фабрике в липецке не забудьте упомянуть.
автор Jave • 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Мільярдери в доларах.
Порох проти них - ніщета
Про концерти в Горлівці і фото з Безлером це реально правда..це просто жесть
Isidda• 22 декабря 2023
Ответ дляJave
в 14 г русня отжала часть нашей земли.но мы клепали конфеты а не оружие и не минировали границы
автор Jave • 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
І серіальчик 95 квартал на росії з російськими акторами знімав
Isidda• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Я знаю.
Фанати Зеленського не в курсі.
Крадуть наче в останній день.
америка после проверки сказала все ок
Isidda• 22 декабря 2023
Ответ дляJave
и конфетки липецкая фабрика штамповала
Isidda• 22 декабря 2023
это бизнес..
Манула• 22 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Про серіали забули та ’двигание украинской границы’ Зеленським на Котельнической набережной москвы
https://www.facebook.com/watch/?v=2527326140693295
YuliashkaYulichka• 22 декабря 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Вспомнилась песня Высоцкого Идёт охота на волков, идёт охота......((((
Реверанс• 22 декабря 2023
Ответ дляdarsi
Да, увидела
Вам норм?
Можете погуглити ,як росіяни передвігали український кордон.Виступ Зеленського за 2014 рік.