Jave• 22 декабря 2023

Так хто більше зло для України

Порошенко чи Зеленський. Ми маємо вже 2 роки повномасштабної війни і майже 10 років війни на Донбассі.. Ми пам´ятаємо як жилось нам в період каденції Порошенка і зараз, в період каденції Зеленського))
Так от хто для вас зараз більше зло Зеленський чи Порошенко. Хто на вашу думку своїми рішеннями більшу спричинив шкоду Україні. Не важливо за кого ви голосували.
Більше зло.
Результат:
вже голосів: 365
180 (49.32%) Зеленський
120 (32.88%) Тиц
65 (17.81%) Порошенко
Kidstaff Bot• 22 декабря 2023
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до образ, тому, вимушені закрити цю тему. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!

З повагою, Команда Kidstaf