Млинці зі смайликом• Изменено 22 декабря 2023
Вивела пляму жирну
Дівчата, може комусь знадобиться.
Купила сину нову куртку і в перший ж день велика жирна пляма. Я помітила за кілька днів коли наступного разу вдягнув куртку. Прала милом , фейрі, і плямовивідник oxi. Результату 0. Тканина синтетика.
Ще за тиждень насипала тальк , зменшилась пляма. Повторила разів 5. Жирним слоєм тальк, за годину рушником залишки змела і знову.
Млинці зі смайликом
• 22 декабря 2023
Хто ще не бачив тему ?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3454303
Natalia505• 22 декабря 2023
Я виводила засобом для авто. Омивають всі запчастини забруднені маслом. Курточку навіть хімчистка не брала. Все відіпралось без зусиль.