Йосип_молодий• 22 декабря 2023
Пару годин часу і нафігачила декор)
Так класно заспокоює ввечері.. Сиділа, вирізала, клеїла) Сину сподобалась моя творчість, хоче забрати в свою кімнату) можливо хтось теж щось створив новорічне, діліться)
фан L.O.S.T.• 22 декабря 2023
Дитині в садок робила, нічого купували не хотілось, змайструвала з того що мала вдома. Правда фетр довелось докупити
Йосип_молодий
• 22 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
З чого це?
Плитка яка для стелі, з пінопласту)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 22 декабря 2023
Помним, помним, люди в страхе убегают от громадного гнома из Юска, мужика-алкаша похищает НЛО, а белка от горя трусит дерево в надежде на орехи))
Скоро_вчера• 22 декабря 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Плитка яка для стелі, з пінопласту)
Ничего себе. Красиво очень.
Киев_Елена• 22 декабря 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Є ж у людей талант, а тут сніжинку не виріжеш
+1) я купила подобное) восхищаюсь людьми которые сами могут такое сделать
Йосип_молодий
• 22 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Клас! Ви згадали! Так, темка була вже)) але ще не було гірлянд і подарунків, це вже фініш)
Йосип_молодий
• 22 декабря 2023
Ответ дляMilusya86
Вау,як ви зробили,особливо коробочки
плитка для стелі) продається по 8 квадратів в упаковці, вирізала квадрати, зірочки, і склеїла термопістолетом..
Йосип_молодий
• 22 декабря 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Схоже на плитку для стелі
З неї і зроблено)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 22 декабря 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Да, смешная была тема) Хорошо получилось у вас)
Я в этом году не делала никаких декоров, обычно на елку то нибудь леплю или шью)
Без комплексів• 22 декабря 2023
Я пару годин тільки коробки у різдвяний папір замотувала. Скільки замотувала, стільки бубніша шо краще б в черзі постояла у ТЦ і там спакували. А ви такі шедеври зробили
Йосип_молодий
• 22 декабря 2023
Ответ дляБез комплексів
Ще хочу витинанки на вікна)) кожен рік вирізаю)
Йосип_молодий
• 22 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дякую❤️
Йосип_молодий
• 22 декабря 2023
Ответ дляOnyx83
Боже, какая красота. Искренние восхищения от рукожопа.
Дякую)
Йосип_молодий
• 22 декабря 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Класно вийшло👍
Дивне створіння• 22 декабря 2023
Ой, я на фейсбуке на один паблик подписалась, они там такие шедевры делают, закачаешься.
Буду с внуками мастерить лет через 5
Напланетянка• 22 декабря 2023