Сиреневенькая• 23 декабря 2023
Хочу сделать грудь, поделитесь опытом кто делал пжл)
Хочу сделать грудь, кто делал , подскажите где делали, какая была цена, так же рассматриваю Европу или Турцию. Какие минуса в ношении имплантов для себя отметили именно вы. На сколько длительный послеоперационный период, имею ввиду сильно ли болит вся эта область?
Свій варік• 23 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
У Меня 5 прошло. 6 пошел, ничего не обросло.
Ви заглядали? 😂 Чи звідки дізнались?
Через 5 років згадаєте мене.
Чтооооооооооо?• 23 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Ви заглядали? 😂 Чи звідки дізнались?
Через 5 років згадаєте мене.
Так. Раз на рік заглядаю к мамологу.
Про вас я навідь не згадаю 😂
Кошка Мурка• 23 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Саме про це я і пишу. Ніхто з лікарів не попереджає жінок про те, що організм не обдурити. Навіть якщо здається, що все добре, але то тимчасово, що процеси по відторгненню запускаються одразу. Хоч і йдуть повільно у дуже багатьох, але вони йдуть.
Але я читала, що за кордоном онкохворим після видалення грудей за стандартом ставлять імпланти. Якщо процедура ненадійна, навіщо робити?
Пацаааааааан• 23 декабря 2023
Ответ дляМуркошечка
Робила в Києві, спочатку я, потім дві моїх подруги і колега з роботи :))
Все супер
Я не робила собі бідони, тому груди не виглядають штучними.Пройшло вже майже 4 роки, ніяких проблем не було. Були складними лише перші 5 днів.
У прдруг і колеги також все ок :)
Все супер
У прдруг і колеги також все ок :)
Можете написати прізвище, або клініку? Шукаю також лікаря.
Украиночка• 23 декабря 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ставят, я такая. 5 лет полет нормальный.При этом для симметрии во вторую грудь тоже.
Свій варік• 23 декабря 2023
Ответ дляКошка Мурка
По перше, в тих ситуаціях зовсім інший обставини. Вибір зовсім інший. Або бути без грудей чи з одною, або хоча б 10 років мати більш менш повноцінне життя з можливістю продовжити замінивши їх, мати більш естетичний вигляд. Звичайно, що при таких даних, краще поставити імпланти.
Чтооооооооооо?• 23 декабря 2023
Ответ дляПацаааааааан
.
Пишна молодиця• 23 декабря 2023
Я делала 5 лет назад у Дрюка, дорого
Но у меня наоборот уменьшение было, подтяжка на маленьких имплантах.
Сложная реабилитация. Первое время боли страшные были. Но может то у меня