ЖующаЯКонфету• 23 декабря 2023

Хто порівнював відпочинок на лижах Буковель та Ясна(Словаччина) що буде дешевше?

Щось може порекомендуєте на початок січня.4 дні з сином 14 років.Жити можемо і не біля підйомників.
Мрію про космос• 23 декабря 2023
Ну Буковель в новорічні свята це прямо дуже дорого, та й там все заброньовано вже давним давно. А от за Словаччину не знаю.
Директор Пляжу• 23 декабря 2023
В Словакии дешевле будет, ну в прошлом году дешевле было и лучше
KrupinkaSs• 23 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
А можете рассказать ,чем лучше?
автор ЖующаЯКонфету • 23 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Якщо я сьогодні чи завтра буду шукати житло,десь в Татарові чи Яблуниці,то вже нічого не знайду?
Магиня• 23 декабря 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Авторе, можу дати контакти в Поляниці і Яблуниці.