Всім шампаньського• 23 декабря 2023

Машинка для виготовлення значків. Хто може пояснити?

Дитина замовила на Новий рік. Я не знаю, що це. Гугл не дуже мене проінформував.
Заздалегідь дякую!
Оч@ров@Шк@• 23 декабря 2023
Расспросите подробнее ребенка

автор Всім шампаньського • 23 декабря 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Расспросите подробнее ребенка
Не можу. Я ж про це не повинна була знати.
Коли мовчу- приємна жінка• 23 декабря 2023
Это устройство куда на одну сторону ложишь картинку,а на вторую пустой значек.прокручивашь и получается картинка на значке
Сколько_мне_лет?• 23 декабря 2023
Не вмію заміряти• 23 декабря 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
фото
Прикольно.
А рисунок как наносится? Это какая-то плёнка отдельно продаётся?
Ответ дляСколько_мне_лет?
фото
Я так і зрозуміла. Але це у Китаї. А у нас чи є таке у продажу, і чи воно того варте?
Значки, мені здається, ніхто не носить.
Уже краще б машинку для виготовлення брелков. Це завжди треба.