СамавиховуюКота• 23 декабря 2023
У вас бувало таке в шлюбі, що хотілося побути на самоті?
Але це не означало кінець почуттів, відносин.
Непростий у нас період, сварки , брехня і все таке, не хочу вдаватися в подробиці.
Але ніби взявся за голову, все обдумав, оцінив, хоче зберегти шлюб і відносини. Я також.
Але після всього цього мотання нервів якесь таке відчуття...порожнеча наче.
Мені навіть краще, коли його нема вдома, хоча він мене не дратує, просто якось спокійніше.
Є шанс, хоч маленький, що це пройде? Що все налагодиться і почуття мої теж?
Коли уявляю що з ним може щось статися, дуже переживаю. Тобто мені не пофіг як він, що він.
Молчавочка• 23 декабря 2023
Мы год жили отдельно..потом сошлись, но через время все повторилось...люди к сожалению не меняются.
Королева Сарказма• 23 декабря 2023
Было. Взялся за голову не на долго. В итоге почти два года его не видела и все еще не набылась без него.
Потеря времени, автор.
СамавиховуюКота
• 23 декабря 2023
Ответ дляМолчавочка
Ну чому не міняються? Міняються, правда, зазвичай, в гіршу сторону
Хоча в житті я стикалася з людьми які переоцінювати щось і дійсно міняли свою поведінку/ відношення і т.д. Але це не про шлюб, інші відносини.
Смажена полуничка• 23 декабря 2023
Ответ дляМолчавочка
Меняются (если захотят)
Молчавочка• 23 декабря 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Мы разошлись человек сказал все переосмыслил...жили отдельно все хорошо было...решила дать шанс, но его не надолго хватило. Тоже, как Вы говорите была пустота внутри пока не жили вместе... все начало забываться и только хорошие моменты всплывали в голове..
СамавиховуюКота
• 23 декабря 2023
Ответ дляLuckyviktoria1987
Автор, живите своей жизнью, без оглядки на него
Я так і роблю.
Якщо ми розлучимося, я нічого не втрачаю, навіть навпаки ( про це мені вистачило мізків потурбуватися), дітей у нас нема, тому за це переживати теж не треба.
Але ж надія, що ще не все втрачено.
Я дуже кохала (кохаю?) цього чоловіка.
Ми намагалися будувати щирі, справжні відкриті відносини. Але, але...
Але ж надія, що ще не все втрачено.
Я дуже кохала (кохаю?) цього чоловіка.
Молчавочка• 23 декабря 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Меняются (если захотят)
Мне кажется это редкое исключение))
Смажена полуничка• 23 декабря 2023
Ответ дляМолчавочка
Мне кажется это редкое исключение))
Тем не менее такое бывает
Помеха справа• 23 декабря 2023
Постоянно. Одно время жили заграницей и я к маме уезжала на 3 месяца каждый год, отлично было. Как только стало некуда уезжать, начали ругаться часто и под конец развелись.