Кастрюлька• 23 декабря 2023
Починається гайморит. Як собі допомогти?
У лікаря була. Лікування є. Виписала антибіотик, поки не п´ю.
Промиваю ніс, п´ю синупрет. Що ще можна зробити?
Дружная семейка• 23 декабря 2023
Я не лікар, але колись помітила, що таблетка бромгексину допомагає витекти тій какі з носа. Особливо якщо прогулятися на вулиці.
Що значно спрощує лікування.
Молчунья• 23 декабря 2023
У моего мужа был как-то гайморит без соплей, отёк сильный был. Это его слабое место. Если вам назначили аб, значит пейте . А то досидитесь.
Кастрюлька
• 23 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Що значно спрощує лікування.
Про вулицю доречі. Я помітила, що як прогулялась, то і промивати ніс не треба, якось воно там трохи почало рухатися.
Кастрюлька
• 23 декабря 2023
Ответ дляМолчунья
Але це ж без аналізів назначили, просто по скаргам. Тому я не п´ю.
вентиляторная• 23 декабря 2023
Треба для носу засоби з каланхоє, якщо в когось росте на підвіконні, то ще краще. Кажуть, що просвітління наступає. Особисто я довго промивала, виходило зелено-жовтого кольору слиз. Бажаю вилікуватись
Госпожа Белладонна• 23 декабря 2023
У мене завжди затягується нежить і мало не до гаймориту доходить. Ось недавно знову був. Вже думала доведеться купляти Полідексу. Помагає 👍,але з антибіотиками і дорога. Допомогло саме промивання носа фізрозчином зі шприця без голки. Голову на бік, щоб пішло в пазуху, 1 мл на 1 ноздрю. Це набагато ефективніше і дешевше Но солю, аквамарису і тому подібних.
Каплі Дефлю зі сріблом капала лише 2 дні, на більше флакончика не вистачило, а треба було дотягнути до зп
Morskakapusta• 23 декабря 2023
ничего, кроме антибиотика, лечитесь как врач прописал и не затягивайте до полных пазух гноя
Бджолина королева• 23 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
Вам рентген не делали?
Бджолина королева• 23 декабря 2023
Ответ дляМолчунья
А как понял, что гайморит? У меня тоже что-то непонятное
Колишня муза• 23 декабря 2023
самолечение при гайморите?? только если увас есть опыт и нет надежды на проф. помощь...
мне помогает не запустить процесс - неонокс с маслом цикломена и цинабсин
но у меня есть опыт сражения с запущенным гайморитом, неудачными проколами, фиговыми врачами