АнтиТанкист• 23 декабря 2023
Побачила відео в інстаграм. А як ви б відреагували?
Якщо нова дружина вашого колишнього відправила вам 4 пакети повних їжі і всякого смачного?) я просто побачила відео таке в інстаграм і навіть не знаю як я відреагувала б))) і чи ви самі таке були б здатні зробити?
Диви яка я пава!• 23 декабря 2023
Ми обмінюємося не тільки подарунками але й дітьми, ось так в нас велика родина.
Советчица Года• 23 декабря 2023
От новой бабы не приняла, не голодаю, нахер надо. И новой бабе, или предыдущей до меня , ничего не посылала. Пусть их новый е.б.рь их кормит .
Майструю крила• 23 декабря 2023
Если реально голодала бы и какие-то трудности были то поделилась бы. А так не понимаю такого.
Куда ж без меня• 23 декабря 2023
Лично не общаемся и подарков друг другу не передаём. Но она не была против моего общения и совместных поездок с дочкой.
В итоге, в выигрыше оказались все.
Я не против человеческих отношений. Особенно когда есть дети.
В итоге, в выигрыше оказались все.
Крию матом страшно• 23 декабря 2023
Ну дивитися треба на багато факторів на доходи і на відносини.
Ну і мабуть найголовніше я б не хвалилася таким меценатством, не тому що стидаюся а тому, що вважаю що допомагати треба якщо в цьому є необхідність!
Я таке знаю• 23 декабря 2023
Я би подякувала і зʼїла. Не бачу сенсу відмовлятися від їжі з нинішніми цінами
Сусановна• 23 декабря 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Аби не болячками 🙈🤣
Диви яка я пава!• 23 декабря 2023
Ответ дляСусановна
Аби не болячками 🙈🤣
Це також було, діти принесли вітрянку і нагородили всіх