Тільки не засуджуйте, а допоможіть з чого почати.
У звязку з закручуванням гайок, хочемо виїхати з чоловіком і двохмісячною дитиною з. Миколаєва(поки виїзні по моїй 3 групі інвалідності).
Які країни ще приймають і платять якісь виплати? Щоб можна було пересидіти якийсь час і вирішити куди далі і як далі жити.
Квартиру впринципі орендувати можемо самі, в таборах жити точно не будемо.
Поки думаю за Німеччину, але чесно, нічого ще не вивчала.
Чоловік працюж віддалено, я поки працювати точно не буду, бо дитинка геть маленька.
Якщо хтось знає, де ще є якісь програми і має контакти волонтерів/груп - дайте якусь інформацію. Щоб хоча б напрям з чого почати
Ola_la-d152• 23 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
В Молдові все дешево?
Продукты приблизительно как у нас, услуги дороже, аренда Кишинев от 400евро. Не так что б дешево, но подешевле чем в Германии думаю.
Khmelnichanka• 23 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажіть, яке вам діло? Чому люди не можуть отримувати виплати які їм належать?
Фішка в тому, що за законами Німеччини - якщо є власний дохід, то соцдопомога не призначається. Звісно, якщо дохід перевищує суму соцопомоги.
Конфет04ка• 23 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Польща вголос каже що очікує нападу Росії через три роки
польша в голос кажет, что германия ей триллион должна :)