очки_ннадо• 23 декабря 2023

У Вас добре виполіскується Ваніш?

Я наливаю навіть менше за рекомендоване дозування, але кожен раз в барабані лишається дуже багато піни. Таке враження, ніби я туди всю пляшку вилила. Полощу по пʼять разів після нього.
У Вас теж так чи не звертаєте уваги на кількість піни ?
Тумба-юмба• 23 декабря 2023
Погано, більш брати не буду.

Електрохарчування• 23 декабря 2023
І при цьому він нічого не відстірує. Плями не виводить, а зафарбовує
Випрала білі футболки, вони стали в сірих плямах, хоча до ванішу тих плям видно не було
автор очки_ннадо • 23 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Для кольорового ще куди не йшло. А біле взагалі не відпирає.
Зробила висновок, що не треба його купувати.
Можливо до нас доходить підробка. Раніше писали «Плямовивідник». Зараз пишуть - «Підсилювач» чи якось так