Баба_Воля• 24 декабря 2023
Бажаєте подивитися мега круте кіно?
Давно вже не отримувала таке задоволення. То ж ділюся.
2010 рік, США, "Ідеальний хозяин" Нажаль, українською не знайшла. Але фільм просто феєрічний. Приємного перегляду.
ВундерКИНГ• 24 декабря 2023
про маньяка вроде бы? кажется смотрела. а вот тут на украинском смотреть можно
Баба_Воля
• 24 декабря 2023
Ответ дляВундерКИНГ
О! Дякую. Хочу ще передивитися обов´язково. Такий кайф від акторської гри. Крутезний сюжет.
Баба_Воля
• 24 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
А я думала Сербский фильм...
Боже борони. Бачила колись. Більше ні за що. Реально блювала після деяких сцен. Є декілька такого плану фільмів. Треба розуміти для себе наслідки, перш ніж дивитися таке.
Закуйовджена життям• 24 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Мега крутое кино - это матрица.
Хы
Мама Карло• 24 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Про який ви кажете?
Потребую апгрейду• 24 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Мега крутое кино - это матрица.
Не-а. Криминальное чтиво)
Ондатрова шуба• 24 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Мега крутое кино - это матрица.
Это говно полное. Может тогда оно крутое было кому то
Ушла и Пришла• 24 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Не розумію , що там передивлятись другий раз. Фільм не сподобався, скучний і не динамічний, ледве додивилась.
Баба_Воля
• 24 декабря 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Не-а. Криминальное чтиво)
Оу, так! Це вже класика. Супер.
А ще ’Чотири кімнати’ подобається, ’Карти, гроші, два стволи’, ’Братва’, ’Що робити вмерцю в Денвері’, ’Святоші з Бундоку’ та серіал ’Скажені пси’. Це те, що мені смачно-смачно.
Баба_Воля
• 24 декабря 2023
Ответ дляМама Карло
Про який ви кажете?
Про ’Сербський фільм’.
Це така назва. Не дивіться, благаю. То днище. Десь підсвідомо, я розумію, що таке кіно має право і повинно існувати. Але ніколи не зможу спокійно сприймати факт, що якась людина може створювати та втілювати це мистецтво кінематографу на такому рівні.
Баба_Воля
• 24 декабря 2023
Ответ для4есотка
Підпишуся
Якщо перегляньте мою рекомендацію, то поділіться, будь ласка, відгуком;)
А ще, цікаво, які Вам до вподоби фільми?
Баба_Воля
• 24 декабря 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Можливо, замало динаміки. Але ніяк не скучний. Кіно для спостереження і насолодження акторською роботою. Я люблю, коли поганий герой стає не самим поганим, а хороші - не такі вже й правильні під кінець. Заради суперової розв´язки можу пробачити повільність сюжету)
4есотка• 24 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Цікавий фільм, з несподіваною розв´язкою.
Якщо подобається щось подібне то рекомендую вам - Ілюзіоніст (2006), Минулої ночі в Сохо, Пастка (2017) ну і Острів проклятих.
Це із того що дійсно сподобалося.
Зараз я дивлюся дорами досить цікавий жанр
Це із того що дійсно сподобалося.
Потребую апгрейду• 24 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Оу, так! Це вже класика. Супер.
+++Джентльмени, Бойцовский клуб, Большой куш, Джанго освобожденный, Махолланд Драйв, Твин Пикс, Форест Гамп, Список Шиндлера......