Помаранчова душа• 24 декабря 2023
Мої квіти подарував іншій дівчині.
Ситуація: Чоловік дарує жінці квіти, і то не зразу, тільки після того, як жінка сказала йому про це, що вона хоче квіти. Проводять час разом у нього вдома. Вона не забирає ці квіти, залишає у нього. Він їде на побачення з іншою жінкою і дарує ті самі квіти іншій.
Як таке називається? Як це характеризує чоловіка?
Хтомолодець? Я!• 24 декабря 2023
Альо! Де вас таких понавиховували! Чоловікові + за практичність.
Мать драконов• 24 декабря 2023
зачем вам цветы?вы памятник,чтобы возлагать к вашему подножию или лишь бы деньги потратил принудительно?
Помаранчова душа
• 24 декабря 2023
Ответ дляМать драконов
В вам не было бы приятно получить цветы?
Мать драконов• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
’приятно получить цветы’ это когда мужчина бежит вприпрыжку с букетом в зубах,а не просить ’як під церквой’)))