Помаранчова душа• 24 декабря 2023
Мої квіти подарував іншій дівчині.
Ситуація: Чоловік дарує жінці квіти, і то не зразу, тільки після того, як жінка сказала йому про це, що вона хоче квіти. Проводять час разом у нього вдома. Вона не забирає ці квіти, залишає у нього. Він їде на побачення з іншою жінкою і дарує ті самі квіти іншій.
Як таке називається? Як це характеризує чоловіка?
Помаранчова душа
• 24 декабря 2023
Ответ дляВбигудях
Ладно, раз на вопрос про нормальное отношение вы ответить не можете, то скажите, что вы хотите для себя лично в этой ситуации?
Вже нічого не хочу.
Федорино Горе• 24 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
А чего не забрали цветы? Вы не забрали, ему не нужны, подарил другой
Тому що автор потім до законного чоловіка їде, як про квіти пояснити?
Мрію про пончик• 24 декабря 2023
Ответ дляФедорино Горе
Сама купила 🤷🏻♀️
Помаранчова душа
• 24 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
То чого не забрали?
Бо дурна. Треба було забирати
Працівниця року• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Бо дурна. Треба було забирати
Первое предложение мы уже поняли
жижифреймут• 24 декабря 2023
Ответ дляФедорино Горе
Сказати, що купила для чоловіка, щоб він на побачення з іншою дівчиною взяв.
Федорино Горе• 24 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Сама купила 🤷🏻♀️
Так, чоловік підозрює, що дружина шалава, то вже точно буде шкандаль вдома)
Мрію про пончик• 24 декабря 2023
Ответ дляФедорино Горе
Это в предыдущих темах было?😂
Вбигудях• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Вже нічого не хочу.
Это не правда. Тему же вы создали и ситуацию эту перевариваете уже хрен знает сколько времени. Так что вы хотите для себя в этой ситуации?
Борода• 24 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
Вас смутили только цветы в этой истории?
У меня есть такой похожий друг. Молодой привлекательный мужчина. У него есть девушка, но в то же время спит ещё с одной замужней женщиной, а может, и не только с одной.
18 мнеУЖЕ• 24 декабря 2023
Ответ дляВбигудях
Она замужем. Он свободен и в поиске. Эти сопли уже тянутся довольно давно.
Я пам´ятаю і впізнаю її з першої фрази вже
18 мнеУЖЕ• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Які соплі?
Ваші, Ви вже настільки своїми соплями тут приїлися
18 мнеУЖЕ• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Обідно за те, що квіти забрали
Хай би стояв там той букет
Де там!? Навіщо йому вони?
Помаранчова душа
• 24 декабря 2023
Ответ дляВбигудях
Стараюся забути цю ситуацію і не можу.
А так уже нічого не хочу
18 мнеУЖЕ• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Ні, неп´ять копійок, зовсім. Але от така ситуація, яка накрила мене капець як. Такого ще в моєму житті не було, і, сподіваюся, не буде
Так вже стільки часу пройшло, а Вас все накриває. Уже ж розійшлись,все, скільки можна мусолити цього мужика
Вбигудях• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Стараюся забути цю ситуацію і не можу.
А так уже нічого не хочу
Вы ее и не забудете. У вас фокус внимания изначально не на том. И контакта с собой нет.
Верочка 100%• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Для мене так
То сама ж попросила той букет, чому не забрала?
Помаранчова душа
• 24 декабря 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Більше не буду
Булькаю• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Обідно за те, що квіти забрали
Хай би стояв там той букет
Позвоните ей, пусть вернет 🤣
Луковая• 24 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Квіти найбільше всього, бо він був тільки для сексу.
Практичный
Я б такое не носила, но продаю• 24 декабря 2023
Ответ дляжижифреймут
Це характеризує чоловіка як такого, що вміє раціонально розпоряжатись ресурсом. За один букет відчпекав двох жінок, ще й самому не довелось викидати потім зів´ялі квіти.
Рационального, но неумного)